Czy Rafał Gaweł jest zdrowy psychicznie? Sąd Apelacyjny ma wątpliwości! Nie tylko sąd…

Rafał Gaweł, który nieprawomocnym wyrokiem przez Sąd Okręgowy został skazany na 4 lata pozbawienia wolności, 3 kwietnia został przesłuchany przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku. Gaweł ma na koncie m.in. wyłudzenia i oszustwa finansowe na łączną kwotę prawie 800 tysięcy złotych. Poza tym, że za inne oszustwa grozi mu nawet do 25 lat pozbawienia wolności, ma jeszcze inne kłopoty. Prawdopodobnie to człowiek chory psychicznie!

Gaweł twierdzi, że prowadzone przeciwko niemu postępowania to zemsta prokuratury za nagłośnienie odmowy wszczęcia postępowania przez białostocką prokuraturę w związku swastyką, którą prokurator uznał za „hinduski symbol szczęścia”. W związku z tym, w lutym bieżącego roku podawałem pod wątpliwość zdrowie psychiczne Rafała Gawła i okazało się, że nie były to wątpliwości wyssane z palca.

PRZECZYTAJ (KLIK): „SPOTKA MNIE ODPOWIEDNIA KARA.” NARESZCIE! RAFAŁ GAWEŁ SZYKUJE SIĘ DO WIĘZIENIA

Na poniedziałkowej rozprawie, podczas której Gaweł bredził, że wydaje książkę, za którą „dostanie pół miliona złotych”, że nie przeprowadzał „żadnego skoku na kasę” i „przekrętów”, że do oszustw podchodził „nonszalancko” i odda ukradzione pieniądze, a nawet już powoli je spłaca (wyliczył, że już spłacił 80 tysięcy złotych). Z jego zeznań wynika również, że Stowarzyszenie TrzyRzecze, którego jest współzałożycielem otrzymywało wysokie sumy pieniężne z Departamentu Stany USA, Urzędu Marszałkowskiego oraz Ministerstwa Pracy. Sąd Apelacyjny poddał pod wątpliwość jego zdrowie psychiczne, co do którego nie powinniśmy mieć żadnych złudzeń.

Z informacji przekazanych przez biegłą wynika, że na podstawie jednorazowego badania w warunkach ambulatoryjnych prawdopodobnie nie będzie możliwe wydanie opinii kategorycznej co do stanu zdrowia podejrzanego – podczas rozprawy sędzia prowadzący odczytał orzeczenia biegłych lekarzy psychiatrów o stanie zdrowia Rafała Gawła.

PRZECZYTAJ (KLIK): SZAJKA OSZUSTÓW KIERUJE OHYDNYM OMZRIK! ANTYPOLONICIE RAFAŁOWI GAWŁOWI GROZI 25 LAT WIĘZIENIA

Co prawda, to orzeczenia nie dotyczy tego postępowania, jednak może mieć wpływ na wyrok sądu. 3 kwietnia wyrok nie zapadł. Pozostaje nam czekać na decyzję Sądu Apelacyjnego w Białymstoku. Kolejna sprawa jest odroczona bezterminowo.

Źródło: http://bialystok.tvp.pl/29780728/dyrektor-teatru-trzyrzecze-ponownie-przed-sadem

Nienawidzi Polski i Kościoła, a oszustwa to jego specjalność. Kim jest RAFAŁ GAWEŁ z OMZRiK?

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Czy Rafał Gaweł jest zdrowy psychicznie? Sąd Apelacyjny ma wątpliwości! Nie tylko sąd…

  1. Beata mówi:

    Na postawione wyżej pytanie o zdrowie psychiczne Szawła Gawła podam jedną ogólnikową odpowiedź (która dotyczy zresztą nie tylko jego). Otóż NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH czyli POSIADAJĄCY ROZUM DANY NAM OD BOGA NIE MOŻE (nie jest w stanie) WYBIERAĆ ZŁA czy BYĆ ŚWIADOMYM NARZĘDZIEM ZŁA. Każda zdrowa psychicznie osoba potrafi odróżnić dobro od zła. Trzeba być albo HIPOKRYTĄ (jeśli jest się w miarę prawidłowo zsocjalizowanym) albo po prostu PSYCHICZNYM DEWIANTEM, żeby to zło czynić. Gaweł jest jednym i drugim.

    A to szaleństwo, które Gaweł uprawia teraz przed sądem, nazywa się PRZEBIEGŁOŚCIĄ

  2. Maciej mówi:

    Myślę że kolo jest całkiem normalny, tylko rżnie głupa, bo mu tak wygodniej! W swoim środowisku ujmy z tego tytułu miał nie będzie, a nawet na szacunek zasłuży że oto wykręcił „faszystowsko pisowskie” sądy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ