Nienawidzi Polski i Kościoła, a oszustwa to jego specjalność. Kim jest RAFAŁ GAWEŁ z OMZRiK?

Obiecałem, że napiszę kilka słów o lewackim hochsztaplerze Rafale Gawle. Słowa dotrzymuje. Ale zacznijmy od początku… 11 listopada 2016 roku, podczas wrocławskiego Marszu Patriotów, miałem przemówienie (nagranie zamieszczam poniżej publikacji). Odpowiednio dobrane słowa, ostra retoryka i nie pozostawienie suchej nitki na Michniku, Zuckerbergu, Sorosie i Banderze, tak rozwścieczyło dowodzącego Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafała Gawła, że złożył na mnie doniesienie do prokuratury. Jad nienawiści strumieniami wylewa się z jego lewackiej paszczy. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że niebawem zadławi się nim na dobre. A to z korzyścią dla Polski.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowski i Ksenofobicznych, w listopadzie ubiegłego roku, poinformował na Facebook’u, że doniósł na mnie do prokuratury w sprawie przemówienia we Wrocławiu. Wcale mnie to nie zdziwiło. Przecież podczas przemówienia „pocisnąłem” ich główne źródło dochodu – Georga Sorosa.

Rodzi się faszyzm?

NA NASZYCH OCZACH RODZI SIĘ FASZYZM W POLSCE! W środku dnia nie niepokojony przez nikogo lider narodowców wygłasza skrajnie antysemickie przemówienie. Słuchały go małe dzieci, gimnazjaliści, policjanci… Nikt nie zareagował. Nikt go nie zatrzymał, żaden z setek funkcjonariuszy będących świadkami przestępstwa nie podjął interwencji. Młody skrajnie prawicowy nacjonalista spokojnie w środku Europy, publicznie propagował nienawiść do Polaków narodowości żydowskiej. W kraju w którym niespełna kilkadziesiąt lat temu ludzie podobni do mówcy zamordowali i spalili w krematoryjnych piecach miliony mężczyzn, kobiet i dzieci. Nie znalazł się nikt kto zaprotestowałby i odebrał mikrofon nawołującemu do nienawiści antysemicie.
Część biła brawo i wiwatowała, reszta biernie patrzyła. To jest ostatni moment by zacząć działać, zdelegalizować odradzających się neofaszystów z ONR, MW czy NOP. Wyznaczyć granicę dobra i zła. Zacząć reagować na wszelkie przejawy antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii. Zacznijmy respektować zapisy Polskiej Konstytucji która zabrania istnienia organizacji o charakterze totalitarnym. Jeśli dzisiaj tego nie zrobimy, to za kilka lat neofaszyści wejdą do Sejmu, wtedy będzie już za późno.

Rafał Gaweł

Złożyliśmy w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Tymi słowami, kierujący ośrodkiem Rafał Gaweł, poinformował opinię publiczną o możliwości popełnienia przeze mnie przestępstwa, zarzucając mi mowę nienawiści, antysemityzm, ksenofobię itd. Wszystko według starej reguły. Obelgi tego typu słyszy każdy o wyrazistych, narodowych czy katolickich poglądach. Obnażają one jedynie tych, którzy rzucają nimi jak mięsem. A ja pytam, kim musi być ten, którego drażnią słowa prawdy o sterującym antypolskim medium ukraińskim żydzie Aaronie Szechterze, zwanym Michnikiem? Kogo reprezentuje ten kto staje w obronie orędownika multi-kulti, członka masońskich organizacji, i wyznawcy promującego nienawiść Talmudu Georga Sorosa? Na jakich układach musi być ten, który zionie nienawiścią do każdego demaskującego nihilizm Unii Europejskiej, będącej marksistowskim odwzorowaniem ZSRR? Czy sprzeciw wobec dekomunizacji i rozliczenia zdrajców, do czego nawoływałem, jest działaniem na korzyść państwa polskiego? Czy wreszcie tłumnie wyrażone pragnienie zbudowania Wielkiej Katolickiej Polski pozbawionej talmudycznego rasizmu jest oznaką faszyzmu? Czy ziejący nienawiścią ośrodek nie powinien zostać zdelegalizowany?

(powyższą grafikę udostępniajcie gdzie się da)

Kilka dni temu, na wieść o tym, że Prokuratura Krajowa zajmuje się naszym apelem ws. delegalizacji Ośrodka MZRiK, opublikowano taki oto wpis:

JACEK MIĘDLAR TWIERDZI ŻE PROKURATURA ZAJMUJE SIĘ DELEGALIZACJĄ NASZEGO OŚRODKA

Nie chce nam się wierzyć że Prokuratura Krajowa działałaby na zlecenie byłego księdza rasisty i antysemity wyrzuconego z kościoła za szerzenie nienawiści i deklarowanie otwartej przyjaźni z neofaszystami z Włoch.
Wysłaliśmy do Prokuratury Krajowej pismo z pytaniem czy rewelacje Międlara opierają się na prawdzie.
Do czasu uzyskania odpowiedzi wstrzymujemy się z dalszym komentowaniem sprawy.
Jeśli Międlar skłamał będzie musiał się liczyć z pozwem ze strony naszego Ośrodka.

Czy to nie jest mowa nienawiści, z którą ośrodek podobno zamierza walczyć? Na rzucanie w moim kierunku obelg mieści się w granicach polskiego prawa?

Podobnie jak w moim kierunku, Rafał Gaweł rzuca inwektywy w kierunku innych patriotów, katolików . Niemal wszystkich, którzy nie przypadli mu do gustu, bo identyfikują się z konserwatywnymi wartościami. Czy aby stanowisko Ośrodka – oficjalnie popieranego przez Związek Gmin Żydowskich w Polsce – w tym i innych przypadkach, nie przypomina ksenofobii Talmudu (np. Tylko żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi tylko bydłem)?

Spektakle nienawiści

Kim jest Rafał Gaweł? To dyrektor lewackiego teatru „TrzyRzecze”. Teatr to za duże słowo! Owszem, odgrywają w nim spektakle. Tylko problem, w tym że są to spektakle nienawiści. To propagandowa tuba wrogów Ojczyzny. Gaweł reaguje alergicznie na wszystko, co w jakikolwiek sposób wiąże się z patriotyzmem czy Wielką Polską Katolicką. Świadczy o tym chociażby listopadowy spektakl „Polska Krew”. Oto jego zapowiedź:

Romuald, ma 24 lata i wierzy w prezesa. Mówi o nim „Tato”. Jego żona Lucyna jest antysemitką, prowadzi bloga, na którym tropi Żydów i zdrajców narodu. Marzy o Wielkiej Polsce Katolickiej. Romuald jest impotentem. Podniecają go wyłącznie Żydówki. Lucyna jest dumna z tego, że „nasi dziadkowie gonili ich z widłami przez zboże”. Niczego nie żałuje. Michał, aktor serialowy, nie wierzy w nic, ale lubi seks i lubi siebie. Chodzi na manifestacje KOD i podrywa dziewczyny. Przypadkiem zostaje gwiazdą opozycji. Jego dziewczyna Emilia kocha i seks, i demokrację. Lubi się angażować, chętnie wysyła wieszaki do Kancelarii Premiera – brzmi zapowiedź spektaklu.

Polski teatr powinien być nośnikiem narodowych wartości, nie zaś talmudycznej nienawiści czy nihilistycznych trendów. Stąd pytam, czy aby przypadkiem, podobnie jak facebook’owy ośrodek, teatr TrzyRzecze nie powinien zostać zdelegalizowane? Wszelkie wątpliwości, czy aby rzeczywiście działający w Warszawie teatr jest kuźnią nihilizmu i antypolskiego lewactwa, rozwiewa recenzja Zbigniew Hołdysa na temat wspomnianego spektaklu:

Spektakl jest przejmujący, poniewierający wartościami i podliczający polityków wszystkich stron. Jest w nim muzyka, seks, są brzydkie wyrazy i straszna siła. Ma też dramatyczną pointę, która zatrzymuje serce.

Lewicowy hochsztapler o lepkich dłoniach

Rafał Gaweł, który kieruje zarówno kuźnią antywartości oraz internetowym ośrodkiem, ma lekceważący stosunek do jakiejkolwiek przyzwoitości. Kim jest Rafał Gaweł, który próbuje innych próbuje straszyć wymiarem sprawiedliwości? To zwykły hochsztapler, który w lipcu bieżącego roku został oskarżony o oszustwa, których część związana jest z działalnością stowarzyszenia prowadzącego teatr TrzyRzecze. To sumy sięgające setek tysięcy złotych. Jego oszustwa i wyłudzenia sięgają już lat 90. Działalności gospodarcze otwierał na cudze nazwiska, w tym matki lub znajomej. Ofiarami jego malwersacji finansowych padały osoby prywatne oraz bank oraz państwo, gdyż jego zaległości mandatowe sięgają 25 tysięcy złotych. Wyrokiem nieprawomocnym został skazany na cztery lata pozbawienia wolności.

Powodem do wstydu dla lewicowego saloniku powinien być fakt, że reprezentuje ich człowiek o lepkich dłoniach. Chociaż kto wie, być może porządniejszych reprezentantów w ich środowisku po prostu brakuje… Rafał Gaweł, który zawodowo zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy bryluje w liberalnych mediach i jest moralnym autorytetem dla zdradzieckiego, lewicowego układu, a którego nadrzędnym celem jest „zniszczenie Rzeczpospolitej”.

Pozbawmy go czci i honoru!

Poza tym, do czego to doszło, żeby pospolity hochsztapler obrażał Polaków i donosił do prokuratury na tych, którzy stają w obronie narodowo-katolickiego dziedzictwa? Chce nas zastraszyć? Postraszyć to on może, ale swoich ideowych przodków, do których skóry dobiera się Społeczny Trybunał Narodowy i miejmy nadzieję, miłościwie panujący nam rząd. Żywię głęboką nadzieję, że na takich jak Gaweł oraz jemu podobnych, tak jak na komunistycznych zbrodniarzy, zostanie nałożona społeczna infamia, pozbawienie czci i honoru, a w najlepszym wypadku ekstradycja z kraju.

Myślę, że możemy być dobrej myśli. Prokuratura Krajowa dobrała się do skóry aparatu Rafała Gawła. Pętla na szyi lewicowych ideologii zacieśnia się coraz mocniej.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Kupuj tygodnik Polska Niepodległa i Warszawska Gazeta, gdzie jestem publicystą.

 

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

26 odpowiedzi na „Nienawidzi Polski i Kościoła, a oszustwa to jego specjalność. Kim jest RAFAŁ GAWEŁ z OMZRiK?

 1. Basia Kbs mówi:

  Niestety za prawdę się obrywa, ale działa to w ten sposób, że tak jak z wywiadem w Pseudolsacie jak i zakazu Marszu Niepodległości ludzie mają jedyną okazję by poznać prawdę. Siedząc potulnie i nie odpowiadając na chore zarzuty pozbawione racji bytu- to nic innego jak przyznanie się do czegoś czego się nie zrobiło (!) Mam nadzieję że ksiądz ma siłę do walki, bo jak ma się dobre serce- trzeba mieć twardy tyłek, ale „gra warta świeczki”. Pozdr

  • Pec mówi:

   Dziwne, że osoba po seminarium jest rasistą, ksenofobem i antysemita.

   wyzywa od lewaków każdego kto ma inne zdanie

   • Andrzej Jędrzejewski mówi:

    Rasistami i ksenofobami są Żydzi, którzy twierdzą, że goje to bydło. Jacek Międlar jest judeorealistą a nie żadnym antysemitą.

    • janusz mówi:

     NIGDY ZYDZI TAK NIE POWIEDZIELI , WYJECHALI W 47 I CHCA O WAS ZAPOMNIEC NIE MIELI LATWYCH 700 LAT , TYLKO POGARDA POGARDA POGROMY I 200.000 WYBITYCH DECHAMI PRZEZ WOJNE PRZEZ POLAKOW

   • Jan mówi:

    @Pec
    Czyli wyzywanie od faszystów, każdego kto powie prawdę jest normalne.
    A powiedzenie takiemu co go prawda w oczy kole ze jest lewakiem ( kolejna prawda ) to juz jest faszyzmem, antysemityzmem i ksenofobia ??
    Dzisiejsze pojecia brzmią następująco
    Antysemita – pojecie stworzone przez żydów na określenie kogoś kogo nie lubią, kogoś kto mówi im prawdę w oczy.
    Faszysta – biały człowiek, katolik dumny ze swojej narodowości. Żyd, Muzłumanin, Czarny, Żółty itd nie może być faszystą nawet choćby głosił słowa wyższości swojej nacji, grupy itd nad cała resztą.
    Ksenofob – Biały człowiek, katolik, który uważa że w jego kraju, jak już przyjeżdzają obcy to mają być traktowani na równi ze wszystkimi a nie na specjalnych warunkach. Maja uczyć się języka i szanować zwyczaję i kulturę kraju do którego przybyli.
    Tak 80 % polaków to rasiści ksenofobi i antysemici w znaczeniu jakie napisałem powyżej.

   • Basia Kbs mówi:

    Dziwne że dzisiaj każdy kto ma odmienne zdanie nt odmiennego zdania to; rasista, ksenofob i antysemita!

  • Jan mówi:

   tak sie składa ze polsat to najbardziej rzetelna TV w polsce.
   Niestety z wielkim bólem pisze takie słowa, ale nie ma lepszej. To co robi TVP albo raczej TVR(ezimowa) to woła o pomstę do nieba, to lustrzane odbicie TVN’u. TV Republika no to w tej chwili to samo co rezimowa.

 2. Hanna Wszeborowska mówi:

  Zło coraz bardziej się ujawnia, działaj dalej Księże Jacku, jesteśmy z Tobą całym sercem, modlę się za Ciebie dzielny Kapłanie i za Księdza Piotra Natanka codziennie na różańcu z egzorcyzmem, Pan Bóg jest z nami, więc któż przeciwko nam, niech Cię Pan Bóg Błogosławi i Strzeże.

  • dan mówi:

   No tak, kto nie z nami ten przeciw nam. Wiemy czyja to retoryka.

  • kesja mówi:

   Hanno,
   Pan Bog Ojciec kazał słuchać TYLKO Syna ,a Jezus ,Syn kazał modlić się TYLKO do Ojca,więc jesli chcesz być posłuszna Bogu,czyń to,bo postepujesz wbrew Jego woli ,jak widzisz,mamy sie modlić tylko do żywego Boga,a JEDYNYM pośrednikiem między Bogiem a ludżmi jest Pan Jezus i tego sie trzymajmy,jesli chcemy mieć sukces a nie przekleństwo od Boga.
   Wszystko jest w Biblii, wszystko, trzeba ją zacząć czytać i sprawdzać czy tak się rzeczy mają,jak nas uczą czy tez nie (jak Berejczycy.),bo inaczej ryzykujemy życie wieczne.
   Zacytuję Pana Jezusa albo sama znajdż Ew.św.Jana rozdz.12 wers 48,tam się dowiesz jak będziesz sądzona w dniu ostatecznym i na podstawie czego.
   wszystko mamy w Biblii.
   A propos egzorcyzmów,to tylko imię JEZUS ma moc,bo tylko Jezus pokonał diabła i tylko Jego imienia zły się boi,bo nie ma żadnego innego imienia pod niebem jak JEZUS,które nas ratuje,zbawia.
   Też sprawdż sama w Piśmie Św.,czy mówię prawdę,jeśli tak,to ją przyjmij,jesli nie,to odrzuć ale SPRAWDŻ.

 3. Przemek mówi:

  Witam Cie wiem Jacku ze jesteś zawalony wiadomościami ale może tu mi odpowiesz ? . Na długi czas zapomniałem o Bogu, ale ostatnio dużo czytam o tym wszystkim co sie dzieje na świecie i w Polsce i doszłem do wniosku ze chce Go znów odnaleźć w sobie, odnoszę wrażenie ze Coś jest i tylko to Cos Bóg ? może wskazać nam drogę. Rożne opinie spotykam ze trzeba chodzić do kościoła i takie ze nie trzeba koniecznie bo bo Bóg jest wszędzie, ze trzeba sie wyspowiadać u księdza i takie ze nie trzeba ? Z kad mam mieć pewność co mam robić ? Bo w Bibli tez jest cos napisane ze można modlić sie tez w swej izbie i ze wyspowiadać sie można Bogu w zaciszu domowym ? Jak mam to rozumieć ? Dodam ze nie przepadam chodzić do kościoła przez księży nie przygotowanych np do kazania wolał bym w niedziele zostać w domu i czytać Biblie która zakupiłem.

  • Rozumiem, że może Ci się nie chcieć chodzić do Kościoła. To normalne ;). Ale w kościele jest coś, czego nie otrzymamy nigdzie indziej – Eucharystia. Wierzę gorąco, że przyjmowanie jej z wiarą pomoże Ci w rozwianiu wszelkich wątpliwości i poznasz, że to COŚ to Bóg Wszechmogący.
   Pozdrawiam 🙂

   • Basia Kbs mówi:

    Mnie uratowały duchowo- Różaniec i modlitwa do Ducha Św. Plus oczywiście Sakramenty.

   • kesja mówi:

    Sw.Jan mówi nam w 1.liście,że jesli wyznajemy grzechy wierny jest Bóg i ODPUŚCI nam grzechy.
    Czytaj Biblię szczerze, a Bóg sam cię przyprowadzi do WSPÓLNOTY kochającej Boga,gdzie będziesz wzrastał w PRAWDZIE i MIŁOŚCI.
    Dziwne,że NIE namawiasz Jacku osoby pytającej do czytania !!! Biblii,Słowa Boga a przecież tylko Prawda wyzwala.
    Zasmuciłam się.

 4. Mariusz mówi:

  Pani dr Ewa Kurek nazywa takich Polaków dwużydzianem Polaka. Proponuję wysłuchać całego wywiadu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Jestem z ksiedzem. https://www.youtube.com/watch?v=Xb9rfl9J8Tg

  • janusz mówi:

   pani kurek TO KLAMCA OSWIEMSKI I JEDWABINSKI , POLACY WYBILI DECHAMI PRZEZ WOJNE OK , 200.000 ZYDOW , JEST JUZ 30 KSIAZEK NA TEN TEMAT PISANYCH PRZEZ PROFESOROW . KSIAZKI MAJA I PO 150 PRZYPISOW JEDNA .

 5. Jarek Dylag mówi:

  witaj ks.Jacku to test od prawego poety z Rzeszowa, p. Wiesława Zielińskiego, który skopiowałem zfacebooka :
  Ze względu na szeroki odzew obecnej działalności księdza Jacka Miedlara, piszę te słowa na forum publicznym Facebooka. Proszę o wybaczenie tych, których temat nie interesuje. Najlepiej będzie, jak sobie odpuszczą i nie przeczytają tego, co mam do powiedzenia, bo w sumie jest to mój subiektywny głos na temat tego młodego, a już niezwykłego człowieka! Zacznę tak: Nie mogłem oglądać wywiadu z księdzem Jackiem w Polsacie. Ze sporym opóźnieniem dotarł też do mnie egzemplarz „Gazety Warszawskiej” Nr 52 (498) z 30 grudnia 2016 – 4 stycznia 2017 roku. Ale dobrze, że dotarł, bo artykuł jego pióra „Dekalog hipokryzji” jest dla mnie potwierdzeń słuszności pewnej bardzo osobistej, ale myślę także uniwersalnej refleksji na temat postaw autora „Dekalogu hipokryzji”. Jeszcze do niedawna księdza, którego całkiem słusznie wielu widzi nadal w tej znaczącej roki! Zamysły Pana Boga są różne i nie zawsze zrozumiałe dla nas zwykłych śmiertelników. Jestem przekonany, że w tym konkretnym przypadku, Pan Bóg widzi Jacka Międlara w roli obrońcy ludzkich wartości, które nakazuje przestrzegać na ziemi. Ponieważ jako ksiądz nie mógł tego w pełni wypełniać, czyni to teraz, wybierając drogę Prawdy. Pan Bóg doskonale wie, że postawy przełożonych duchownych młodego księdza, nie ogarniają głębi tak ważnego posłannictwa. Jest więc teraz Jacek Międlar przede wszystkim Osobą DUCHOWĄ w całym tego słowa znaczeniu. Ale niestety przyjdzie mu kiedyś cierpieć z powodu głoszenia Prawdy. Być może jeszcze nie teraz. Być może nie zdaje sobie z tego sprawy, co może przynieść jego otwarta walka z nieprawością poprzez głoszenie Prawdy. Ale jak napisał w swoim wierszu mój ulubiony poeta amerykański John Robinson Jeffers: Ludzie zaiste nienawidzą prawdy, oni by chętniej spotkali się z tygrysem! Tacy ludzie, Drogi Jacku, uczynią wszystko, aby Cię próbować upodlić, łącznie z kierowaniem twojej działalności na drogę wyniszczających psychikę spraw sądowych. Ci sami ludzie protestują przeciwko „zamachowi” na niezależne sądownictwo, będą wykazywać, że nie masz prawa do własnego zdania! A przecież postanowienia Trybunału Praw Człowieka do którego się odwołują i donoszą tam na Polskę, mówią, że każdy obywatel krajów należących do Unii Europejskiej, ma prawo głosić własne poglądy i je rozpowszechniać. Może to czynić jeżeli, jak w Twoim przypadku, korzysta z materiałów wytworzonych przez oficjalne media czy też wytworzone przez państwowe źródła, jak np. przez IPN. Musisz też zrozumieć, że jesteś jednym z nielicznych, ale głoszenie Prawdy może w jakiś stopniu zrujnować Twoje zwykłe codzienne życie. Radzę Ci jako doświadczony w tej materii, nie szukaj, a raczej nie licz na sprawiedliwość w polskich sądach. Oni – ludzie w togach – co wynika także z Twojego „Dekalogu hipokryzji”, w swoich prywatnych interesach co prawda odwołują się do Unii Europejskiej nadając do niej na Polskę , ale nie potrafią nawet uszanować postanowień tej Unii. Jak jednak mają to czynić, gdy pod płaszczykiem sądowniczej niezależności, nie przeprowadzono wśród nich procesu lustracyjnego. Jedna paniusia sędzina przybyła na zlot sądowniczego sabatu zwołanego przez niechlubnej pamięci byłego towarzysza sędziego, stwierdziła z całą szczerością, że sędziowie to szczególna kasta, wyróżniająca się od innych zwykłych obywateli! Być może w Twoim przypadku nie będzie tak źle, czego Ci szczerze życzę, bo to naprawdę nic przyjemnego spotykać się z funkcjonariuszami w togach na sali sądowej, którzy alb będą lekceważyć, to co powiesz na swoją obronę, albo wbrew Twoim udokumentowanym słowom, będą twierdzić, że białe to czarne i w dzień jest noc, a w nocy dzień. Jest dla mnie charakterystyczne, że w „Dekalogu hipokryzji” rozpocząłeś od tytułu „Władza nie może ograniczać: 1. Wolności słowa”. Dziękuję Ci za ten artykuł, który powinien przeczytać każdy przyzwoity człowiek, nie koniecznie walczący z czymś, co w gruncie rzeczy jest z góry skazane na niepowodzenie. Jak można bowiem mieć optymizm, walcząc o Prawdę, która służy dla wyeliminowania naszego narodowego polskiego zaprzaństwa, czy przynajmniej Himalajów nieuczciwości. Wiem, Drogi Jacku, że moje słowa są teraz niewłaściwe, ale wyobrażam sobie, jakby dzisiaj zareagował Twój Świętej Pamięci Dziadek, martwiąc się o Ciebie, gdyby żył , a także o Twoją przyszłość. Wiem jak reagował wówczas, gdy kiedy Twój wujek za głoszenie Prawdy i walkę za obecną podobno lepszą Polskę? siedział w komunistycznych kazamatach! Drogi Jacku, wiem, że jesteś skazany na głoszenie Prawdy i wybacz, że po ludzku przestrzegam Cię przed spadkobiercami tego systemu, którzy nadal chcą do koryta władzy. Ci ludzie nie cofną się przed niczym! Bezprawie będą nazywać demokracją i dowoływać się do wrogów Polski o uczynienia w niej „porządku”, który ma im zapewnić dalsze bezprawie. Do tych, a nie innych słów natchnął mnie wymieniony z tytułu artykuł twojego autorstwa oraz troska o to, aby Prawda głoszona przez Ciebie zwyciężyła! Sam jednak widzisz jak jest także po niektórych komentarzach do Twojej informacji o czekającej Cię rozprawie. Brak lustracji, a zamiast niej tzw. gruba kreska oraz prawie 50 lat komunizmu w Polsce, zrobiło swoje! U źródeł postępowania jednych tkwi postkomunistyczna ideologia, ale nie koniecznie! U innych nienawiść do Boga, Kościoła i osobiście do Kaczyńskiego. Dla tej może groźniejszej ideologii od dawnego komunizmu, skłonni są donosić na Polskę, sprzedawać ją w ulicznych „protestach”, walcząc także w ten sposób z czymś, w co rzekomo nie wierzą. Pamiętaj o tym Jacku, Drogie Dziecko…

  • Pan Wiesław Zieliński to przyjaciel mojej rodziny :). Dziękuję

  • kesja mówi:

   Ale to nie przypadek,że Jacek Międlar został wyautowany,bo Bóg widać chce,by poszedł za Prawdą,więc dopuścił do wyautowania tegoż jegomościa.
   Teraz jako nie-ksiądz nie jest związany niczym,by móc iść za JEDYNĄ PRAWDĄ.
   Jacku,korzystaj z tego pełnymi garściami i zgłebiaj Prawdę Bożą,jest ona w Biblii i tylko jej się trzymaj,bo nie po to Bóg Cię uwolnił,byś miał znowu wracać pod jarzmo niewoli.
   Jeszcze nie jeden Cię zdradzi ale mów jak Wołodyjowski :nic to !!! i do przodu.
   W miarę czasu nabierzesz więcej mądrości,to los kazdego młodego.
   W końcu Abraham 40 lat pasł owce zanim Bóg go potężnie użył.

 6. Elżbieta mówi:

  Jestem całym sercem z ks.Jackiem.Niech Pan Bóg chroni, wspiera i błogosławi tego dzielnego młodego człowieka.

 7. Polak patriota mówi:

  ksiądz hejter – co za żenada. ty jesteś synku chyba z kościoła szatana… prędzej czy później spotka cię kara za te bluźnierstwa.

 8. Anty-LPM mówi:

  Tutaj kolejny hochsztaplerski projekt pana Gawła: https://www.facebook.com/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym-325356154277382/
  Strona siejąca nienawiść do legalnie wykonujących swoje obowiązki i tradycjonalistycznych mysliwych. Nie muszę chyba dodawać, że nonstop posługują się kłamstwem i manipulacją….

 9. Lucjan Hylaszek mówi:

  Jestem Jacku z Tobą . A terminów : ksenofobia , antysemita , rasista ; używają tylko sami Żydzi i przez nich ogłupiani Lewacy ( niby moderniści ) SZCZĘŚĆ BOŻE …

 10. Pingback:Krucjata polska - www.fanslask.com

 11. kesja mówi:

  Nie używajcie słowa Zydzi w przypadku sług diabła ale synagoga szatana,bo tak powiedział sam Pan Jezus ale o kim???????????
  Nie,nie,nie o Żydach,Pan Jezus mówi,iż PODAJĄ się za Zydów ale nimi nie są ,bo są synagogą szatana.
  Skoro Pan Jezus to rozgraniczył ,to i my musimy,nie stawiajmy się wyżej od Niego.
  Są prawdziwi Zydzi,Judejczycy i i o nich nasz Pan NIE mówi i ci,co PODAJĄ SIĘ za żydów a nimi nie są,kłamią ale są synagogą szatana.
  Ks Apokalipsy rozdz.2 w.9 i r.3 w.9.
  Mówię wam,wszystko jest w Biblii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ