Dlaczego sąd wpuścił żydów, a zamknął drzwi przed Polakami? Pokrętne tłumaczenia prezesa Macieja Skórniaka [eMisjaTV]


„Czy uważa pan Polaków za bydło?” – pytał Piotr Rybak prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu, Macieja Skórniaka. W odpowiedzi usłyszał, że jeśli nie wszystkim uda się wejść na salę, to przecież można uczestniczyć w procesie pozostając na korytarzu sądu, albo obserwować przekaz w mediach. Taka argumentacja nie przekonała sympatyków Rybaka, z których część pokonała nocą kilkaset kilometrów, aby zdążyć na proces o 9.00 rano. Policja nie wpuściła ich jednak na salę. W ten sposób wykonano zalecenie sędziego, który obawiał się politycznego wiecu. Na widowni zasiedli jednak przedstawiciele środowisk żydowskich. W rękach trzymali kwiaty i kartki z napisem „precz z faszyzmem”. Nikt jednak nie zwrócił im uwagi. Dopiero po serii głośnych komentarzy przewodniczący sądu przestrzegł o możliwości całkowitego opróżnienia sali. A przecież proces był jawny i prowadzono go w pomieszczeniu, gdzie widownia mogła pomieścić nawet kilkadziesiąt osób. Zgromadzeni za drzwiami Polacy usiłowali protestować, lecz nikt do nich nie przyszedł. Po zamknięciu rozprawy sami udali się do prezesa sądu Macieja Skórnickiego, którego znaleźli w biurze na ostatnim piętrze. Tam zadali mu szereg niewygodnych pytań.

Źródło: https://www.youtube.com/user/eMisjaTv

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

19 odpowiedzi na „Dlaczego sąd wpuścił żydów, a zamknął drzwi przed Polakami? Pokrętne tłumaczenia prezesa Macieja Skórniaka [eMisjaTV]

 1. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi :

  Polacy w Polsce nie są w swoim kraju.
  Warszawa, Wrocław i inne miasta opanowane macki mafii w togach.

 2. normalny mówi:

  A taczek nie było by powozić takiego prezesa?

 3. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Gazeta wyborcza świętuje. Podniecony tłum. Okrzyki. Śpiewy. w budynku sądu. To katastrofa wizerunkowa. Brak szacunku dla sądu! Michnik podczas oglądania pije szampana. W sądzie jest jak w wojsku nie dyskutuje się z sędziami nie negocjuje się! tylko należy dostosować się do poleceń albo opuścić budynek! Można jedynie złożyć skargę w formie pisemnej. Prowokatorzy odegrali swoje role perfekcyjnie. Aktorzy byli bardzo przekonywujący widzowie uwierzyli że to spontaniczny wiec. Brawo Adaś!

 4. aleksander mówi:

  Bądźcie przeklęci po wsze czasy, wy syjonistyczni zbrodniarze, którzy jesteście wcieleniem diabła na tej Boskiej
  Planecie. Nie wybaczę wam nigdy waszych zbrodni i pokładam nadzieję w Bogu, że spotka was zasłużona kara.

 5. Małgorzata mówi:

  Pan Skórniak traktuje Polaków , jak hołotę !!!! Jego hardość i bezczelność świadczy o tym , że działa nie w interesie Polaków , tylko na czyjeś zlecenie . Zachowuje się tak prowokacyjnie wobec tych ludzi , że to wydaje mi się celowym podłym działaniem , zeby tylko wywołać zadymę i tych ludzi wyprowadzić przez policję .

 6. carlos don Pedro mówi:

  Może Pan Sędzia orzeka w sądach dwóch państw, czy nie lepiejby było aby sądził tylko w jednym- państwie do którego żywi sympatię i z którym się utozsamia…..

 7. Maciej mówi:

  Bo sądy w III RP są niezależne (od przyzwoitości, prawa i sprawiedliwości ale już nie od oficerów prowadzących) i
  niezawisłe (bo jeszcze nikt sędziów nie wiesza… choć ochota duża)

 8. Zgodnie z prawem naturalnym, art. 4.1 i art. 4.2 Konstytucji RP od dn. 02.11.2014 r. władzę w Rzeczypospolitej Polskiej sprawuje bezpośrednio jej zwierzchnik – suweren – Naród Polski
  (http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf).
  Do czasu przedstawienia suwerenowi – zwierzchnikowi władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej dowodów, które potwierdziłyby w sposób niepodważalny, że:
  a. Sędziowie, prokuratorzy,… mianowani/powołani zostali przez uprawnione osoby na podstawie legalnego (ustanowionego przez osoby wyłonione w sposób niepodważalnie udokumentowany w zgodzie z wolą uprawnionych wyborców, art. 4.2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i art. 3 Dekretu Zwierzchnika Władzy w Rzeczypospolitej Polskiej)(http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf) oraz powszechnie obowiązującego prawa (zgodnego z polską racją stanu/polskim interesem narodowym).
  b. W/w osoby orzekają/funkcjonują na podstawie i w granicach legalnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.
  Brak jest legalnych podstaw prawnych do uznania Sądów za legalnie funkcjonujące organa wymiaru sprawiedliwości w RP. Wszelkie wyroki, postanowienia, decyzje, nakazy, … wydawane przez nielegalnie funkcjonujące organa wymiaru sprawiedliwości są nielegalne – nieobowiązujące.

 9. Felek mówi:

  Wystrzelilabym frajera w kosmos, podziwiam tych ludzi za cierpliwosc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ