PILNE! Ewidentna prowokacja! Poznaj kulisy rozwiązania Marszu Polaków we Wrocławiu [WIDEO]

Wciąż nie milkną echa po skandalicznej, antypolskiej prowokacji jaka rozegrała się 11 listopada 2019 roku we Wrocławiu. Lokalny magistrat pod pretekstem odpalenia kilku rac, w 80 sekund rozwiązał legalne, patriotyczne zgromadzenie, czym doprowadził do eskalacji przemocy i brutalnych ataków ze strony policji. Funkcjonariusze gazowali, pałowali i używali armatki wodne.

Dziś nie ma wątpliwości, że to była zorganizowana akcja, zwłaszcza że 15 minut przed rozpoczęciem manifestacji policja zarekwirowała samochód z profesjonalnym nagłośnieniem, które umożliwiałoby organizatorowi zwracanie uwagi w przypadku nieodpowiednich zachowań.

OBEJRZYJ: ZOMO we Wrocławiu? Armatką wodną w wizerunek Chrystusa Króla, Krzyż NSZ i godło Polski. Polewali w czasie hymnu! [WIDEO]

Niewiele ponad 200 metrów po wyjściu z miejsca startu, czyli spod Wyspy Słodowej, Agata Bukowska, urzędnik miasta oddelegowana przez prezydenta Jacka Sutryka, w nieco ponad minutę rozwiązała zgromadzenie pod byle pretekstem. Gdy to czyniła, będąc kilkadziesiąt metrów od czoła marszu, otoczona funkcjonariuszami policji, przez mizerną „szczekaczkę” ostrzegła organizatora o „możliwości rozwiązania marszu”, by po chwili go zdelegalizować. Organizator dowiedział się o rozwiązaniu zgromadzenia dopiero po kilku minutach, gdy przemarsz zablokowały przygotowane oddziały tzw. „białych kasków”. Bukowska nie wykonała w tej sprawie telefonu do organizatora, co jest jej obowiązkiem.

Jak widać wrocławskiemu magistratowi zależało na rozlewie krwi i brutalnej pacyfikacji polskich patriotów, którzy nie popierają tęczowo-czerwonej władzy w stolicy Dolnego Śląska. Zostaną złożone zawiadomienia do prokuratury na Sutryka i jego podwładnych, którzy narazili tysiące osób na utratę życia lub zdrowia.

NAGRANIE – TUTAJ

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/11/13/list-otwarty-do-szefa-mswia-mariusza-kaminskiego-ws-brutalnej-pacyfikacji-wroclawskiego-marszu-zeby-polska-byla-polska/
Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ