Orzeł w barwach tęczy! We wrocławskim liceum sprofanowano godło. Dyrekcja milczy…

We wrocławskim liceum sprofanowano polskie godło! – poinformowała matka jednego z uczniów wrocławskiego ogólniaka. Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w szkolnym korytarzy rozwieszono wielkie polskie godło. Problem w tym, że ów symbol narodowy znacząco odbiega od oryginału, zaś przypomina to, które podczas tzw. parady równości, w lipcu bieżącego roku, w swoich rękach dzierżyli homoseksualni aktywiści. Dyrekcja milczy.

Godło, o którym mowa rozwieszono w XIII LO im. Aleksandra Fredy we Wrocławiu. Znalazły się na nim elementy tęczy oraz napis: „Różnimy się, ale 100. rocznicę odzyskania niepodległości będziemy świętować razem”. Treść napisu żywcem przypomina wypowiedzi homo-aktywistów czy działaczy środowisk lewicowych, którzy polskość próbują ośmieszyć i dopasować do własnych upodobań i poglądów.

Profanacja godła w XIII LO we Wrocławiu / Fot. wPrawo.pl

Profanacja godła w XIII LO we Wrocławiu / Fot. wPrawo.pl

Na pozór niewinne przedstawienie polskiego orła… Problem w tym, że polski orzeł, a w istocie godło będące symbolem narodowym jest chronione prawnie, a przedstawienie go w kolorach seksualnych dewiantów, dla lwiej części społeczeństwa jest znieważające (art. 137 k.k.). Ponadto do takiej sytuacji zwłaszcza nie powinno dojść w budynku oświaty, będącego pod kuratelą Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Co możemy zrobić jak w szkole dzieci są indoktrynowane do marksizmu kulturowego i multikulturalizmu i nie szanuje się polskich symboli narodowych? – pisze zrozpaczona matka jednego z licealistów.

Nie tylko profanacja godła świadczy o postępującej, marksistowskiej indoktrynacji w polskich szkołach. Będąc nauczycielem, sam byłem świadkiem jak uczniowie od nauczycieli otrzymywali nagany za potępianie seksualnych dewiacji, a za udział w patriotycznych manifestacjach musieli tłumaczyć się przed dyrekcją. Ów indoktrynacja jest swoistym „powolnym marszem przez kulturę”, w latach 30. XX-wieku zainaugurowanym przez marksistów. Widać to gołym okiem. Czy 10 lat temu w którejkolwiek szkole pozwolono by sobie na to, co dziś dzieje się we wrocławskim ogólniaku? Czy ktokolwiek zgodziłby się na profanację symbolu narodowego, przedstawiając go w kolorach, z którymi obnoszą się homoseksualiści, transseksualiści a nawet pedofile (WIĘCEJ TUTAJ)? Strach pomyśleć co będzie dalej? Może za kilka lat polski orzeł będzie przemalowywany na czarno i tęczowo, po to tylko by nie znieważał przybywających do Polski islamskich imigrantów i seksualnych dewiantów, dla których godło w oryginalnym wydaniu może sugerować supremację białej rasy i wyższość heteryków nad zboczeńcami?

Geje sprofanowali polskie godło - tzw. parada równości w Częstochowie, lipiec 2018 / Fot. Twitter

Geje sprofanowali polskie godło – tzw. parada równości w Częstochowie, lipiec 2018 / Fot. Twitter

Na oficjalny adres mailowy dyrekcji XIII LO we Wrocławiu przesłaliśmy następujące pytania:

 

 

1. Kto odpowiada za przygotowanie projektu godła?
2. Czy była to inicjatywa uczniów czy nauczycieli/a?
3. Czy dyrekcja aprobuje ów projekt?
4. Czy dyrekcja nie uważa, że owy projekt jest profanacją godła polskiego?
5. Jak długo ów projekt będzie wisiał na szkolnym korytarzu?
6. Czemu ma służyć takie przedstawienie godła Rzeczpospolitej?

Niestety, nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Nie ulega wątpliwości, że za zgodą licealnych pedagogów oraz dyrekcji, która przecież każdego dnia przechadza się szkolnymi korytarzami, został sprofanowany symbol narodowy. Nasze zdanie nie jest odosobnione. W podobnym przypadku, po częstochowskiej paradzie równości, interweniował przecież Joachim Brudziński, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który bez ogródek stwierdził, że tego typu prezentacja godła polskiego jest znieważeniem. Policjanci zareagowali i w tej sprawie będzie zawiadomienie do prokuratury o znieważenie i profanację symboli narodowych – w przypadku profanacji godła w Częstochowie pisał Brudziński. Czy i tym razem na taką interwencję będzie można liczyć? Czy polska władza zareaguje na wieść o homo-propagandzie, która zatacza coraz większe koło w placówkach oświaty, a symbole narodowe są hańbione, do czego przyzwyczajana jest polska młodzież?

Po opublikowaniu zdjęcia sprofanowanego godła swojego oburzenia nie kryli internauci. Napisali między innymi: „A gdzie jest pan Brudziński, a przepraszam monitoring przegląda za race będzie karał”, „Ogromna profanacja godła Rzeczypospolitej Polskiej. Wstyd dla pani dyrektor tej szkoły”, „Profanacja! Niech na swoich homosiowych dupach tęczę malują. Nic mi do tego, ale Godło Polski, to Godło Polski! Czerwony jak krew, to poświęcenie, a biały, to czystość i uczciwość serca. Precz od tego!”, „To się do prokuratury nadaje”, „Ewidentna profanacja . Do niedawna nic nie miałem do zboków , dziś jest inaczej . Ta homo propaganda zrobiła masę złego dla tego środowiska”.

O sprawie zostanie poinformowane Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wrocławskie kuratorium oświaty, z prośbą o podjęcie właściwych kroków w tej sprawie.

Przeczytaj także:

https://wprawo.pl/2018/11/12/wroclaw-nie-idzie-na-kompromisy-pelna-relacja-z-marszu-polski-niepodleglej-we-wroclawiu-wideo/

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ