Z OSTATNIEJ CHWILI! Żydzi w higieniczny sposób zastrzelili tysiące Palestyńczyków. Pozostałych chcą pozwać za… płonące latawce

Od wielu miesięcy, Palestyńczycy zamieszkujący „największe więzienie świata”, jak o Strefie Gazy zwykło się mówić, protestują przeciwko ludobójstwu, które od 70. lat zaprowadza izraelska armia oraz sprzeciwiają się decyzji Donalda Trumpa o przeniesieniu ambasady USA z Tel-Awiwu do Jerozolimy. W ostatnim czasie Żydzi zastrzelili niemal 200 po zęby uzbrojonych w kamienie Palestyńczyków, czego organizacje oficjalnie walczące o prawa człowieka, zdają się nie dostrzegać. Dwa dni temu, na Strefę Gazy Żydzi zrzucili bomby, a kilka dni temu, Organizacja Narodów Zjednoczonych, podjęła decyzję o nie przydzielaniu Palestyńczykom międzynarodowej ochrony. Przeciwko tej decyzji, wraz m.in. z Francją, Rosją, Chinami, Etiopią i Zjednoczonymi Niderlandami głosowali delegaci z Polski.

Hektolitry krwi niewinnie pomordowanych protestujących Palestyńczyków, to dla Żydów najwyraźniej za mało. Tych którzy przeżyli, teraz Żydzi zamierzają pozwać stawiając zarzut zanieczyszczania środowiska. Przyczyną zanieczyszczeń mają być płonące latawce, które ze Strefy Gazy, w ramach rozpaczliwej obrony, wypuszczają holokaustowani Palestyńczycy.

Dziś, decyzję o pozwaniu Palestyńczyków w międzynarodowym sądzie, podjął Żydowski Fundusz Narodowy (Keren Kayemeth LeIsrael), twierdząc że za „terroryzm środowiskowy” są odpowiedzialni „bojownicy Hamasu”, jak niemal o wszystkich Palestyńczykach mówią Żydzi okupujący Palestynę.

– Hamas udowodnił, że nie mają człowieczeństwa; nie tylko w stosunku do ludzi, ale także w stosunku do zwierząt i zasobów naturalnych – powiedział przedstawiciel KKL.

No tak, w tym miejscu żydowscy okupanci mają rację. Palestyńczycy bronią się wszelkimi możliwymi sposobami, na przykład montując prymitywne latawce, zaś izraelscy żołnierze mordują bardzo higienicznie: strzałem z karabinu snajperskiego. Po nim rozleje się kałuża krwi, która ze środowiskiem żyje w symbiozie. A bomby zrzucone na Strefę Gazy? Jakie bomby? Przecież zrzucają je „terroryści” z Hamasu, nieprawdaż?

W poniższym filmie można zobaczyć jak Żydzi higienicznie mordują Palestyńskie dzieci.

Źródło: Times of Israel

http://wprawo.pl/2018/05/16/izraelski-minister-nazywa-palestynczykow-nazistami-i-usprawiedliwia-masakre-w-strefie-gazy/

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ