„Niech żyje Palestyna!”. Zdaniem Żydów to hasło antysemickie! Żądza krwi przysłania im oczy [WIDEO]

W obliczu przeprowadzanego holokaustu na obywatelach Palestyny Żydzi powinni nabrać wody w usta. Tymczasem, nie dość, że mają czelność pouczać Polaków i wymagać od nas „przeprowadzenia rachunku sumienia” (przemówienia prezydenta Izraela Reuvena Rivlina), nasze symbole narodowe uznają za antysemickie, to jeszcze wmawiają światu, że graffiti arabskiej młodzieży z hasłami „Niech żyje Palestyna” mają charakter antysemicki. Tymczasem przeprowadzane na szeroką skalę ludobójstwo na Palestyńczykach, strzelanie do nich jak do kaczek oraz torturowanie ich w kazamatach, jest ich zdaniem „walką o niepodległość”, którą prowadzą od niemal 70 lat. Żądza krwi przysłania im oczy!

Kilka dni temu ściany paryskiego biura żydowskich studentów na kampusie Panteon-Sorbona na Uniwersytecie Paryskim zostały zdewastowane i popisane markerami. Można się domyślać, że dokonali tego Palestyńczycy. Na ścianach wypisano wiele haseł, które zdaniem żydowskich mediów, w tym znanego z antypolonizmu Times of Israel, miały charakter… antysemicki. Jakie to były hasła? Niech żyje Arafat [Jasir Arafat – długoletni przywódca Palestyny – przyp. JM], Palestyna zwycięży, Lokal syjonistów rasiści antygoje, Śmierć Izraelowi, a na plakatach poprzekreślano gwiazdy Dawida. Nie ma wątpliwości, że zniszczenie cudzego mienia jest absolutnie nie do przyjęcia, jednak określanie napisów napisanych przez sprawców jako antysemickich jest jawną manipulacją, ponieważ to Arabowie stanowią zdecydowaną większość ludów semickich, nie zaś Żydzi, którzy to pojęcie sobie przywłaszczyli, tylko po to by holokaustować wszystkich, którzy staną im na drodze. Ponadto, czymże jest zrujnowanie żydowskiego biura w obliczu ludobójstwa na Palestyńczykach, które Żydzi przeprowadzają na mocy Rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ z 1947 roku oraz narracji: „dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żył tam naród wybrany”?


Przecież na terenie Polski i innych europejskich krajów także mieszkają Żydzi od wieków. Czy to im nie wystarczy, by rękami zbrodniarzy zaprowadzić w naszych krajach kolejny holokaust? Nie, nie jest to przesada, ponieważ jeszcze kilkadziesiąt lat temu, nikt się nie spodziewał, że Żydzi rozpoczną masową eksterminację niepodległych Palestyńczyków. Można się po nich spodziewać wszystkiego najgorszego.

Już niedługo Żydzi będą „świętować” a wraz z nimi przywódcy licznych państw na świecie, w tym Polski, początek okupacji zwany przez nich 70. rocznicą powstania Izraela, co objawia obrzydliwą hipokryzję mainstreamu i europejskich elit, które zarzucają papieżowi Piusowi XII „rzekome” milczenie w kwestii niemieckiego nazizmu. Historia zatoczyła koło. W kwestii ludobójstwa na terenie okupowanej Palestynie nie tylko milczy papież, ale zwłaszcza media i światowe elity świętują trwający od dziesiątków lat holokaust na palestyńskiej ludności. To co niedawno hitlerowskie Niemcy uczyniły Słowianom i starozakonnym, to dziś czynią Żydzi na okupowanych Palestyńczykach.


Nie, nie staję w obronie Arabów, dlatego że identyfikuję się z ich kulturą czy światopoglądem. Po prostu, Ewangelia i zdrowy rozsądek nie pozwala mi milczeć, kiedy rzekomi mecenasi walki z nienawiścią,na których lansują się Żydzi, przeprowadzają barbarzyński holokaust i giną niewinni ludzie. Jeżeli my będziemy milczeć, kamienie wołać będą!


Zobacz, co od lat czyni żydowskie wojsko z Palestyńczykami:

http://wprawo.pl/2018/04/12/j-miedlar-marsz-zywych-czyli-parada-przedsiebiorstwa-holokaust-8-04-2018-auschwitz-birkenau-wideo/

 

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „„Niech żyje Palestyna!”. Zdaniem Żydów to hasło antysemickie! Żądza krwi przysłania im oczy [WIDEO]

  1. Herb mówi:

    Bez zydow bedzie raj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ