„Polska i Polacy pomogli w nazistowskiej eksterminacji”. Relacja z Marszu Żywych okiem żydowskich mediów, czyli Duda dorzucił do holokaustowego pieca

Można się było domyśleć, że udział prezydenta RP Andrzeja Dudy w Paradzie Przedsiębiorstwa Holokaust zwanej Marszem Żywych, zostanie wykorzystany przeciwko naszemu narodowi. Prezydent Reuwen Rivlin policzkował nas w najlepsze. I zamiast przeprosić świat za opłacanie przez Żydów wojsk Adolfa Hitlera oraz wydawanie swoich i Polaków na śmierć zabełkotał: Żadne prawo nie może ukryć krwi, żaden interes nie może ukryć antysemityzmu. Polska musi zrobić swój rachunek sumienia. Co za obłuda! Do uderzenia się w pierś i uczynienia rachunku sumienia wzywa nas człowiek, który jest mecenasem ludobójstwa w od 70 lat okupowanej Palestynie.

Mimo obrzydliwej buty prezydenta Izraela oraz idiotycznych transparentów „Przepraszamy za polski antysemityzm” Polskie media i oficjalna strona Prezydenta RP przedstawiły wczorajsze spotkanie jako spotkanie przyjaźni. Co miały zrobić posłuszne władzy reżimowe media? Pokazać manipulowanym Polakom, że na oczach tysięcy Żydów, w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau, zostaliśmy spoliczkowani, a prezydent Rivlin, szef Mosadu i dowódca wojsk izraelskich na terenie naszego kraju dokładali do pieca holokaustowego przemysłu?

Udział prezydenta RP w Paradzie Przedsiębiorstwa Holokaust został wykorzystany tak samo, jak w ubiegłym roku wykoszystano spotkanie Dudu z Rivlinem w Tel-Awiwie. PRZECZYTAJ: Musicie to przeczytać! Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz

Polacy pomagali w nazistowskiej eksterminacji – w oparciu o wypowiedź Rivlina napisał Times of Israel, wyraźnie sugerując, że nowelizacją ustawy o IPN, która w rzeczywistości jest prawniczym bublem, Polacy starają się zamazać niechlubne karty swojej historii. I taka zapanowała narracja w relacji z żydowskiego Marszu Żywych, w którym maszerował prezydent naszego kraju, posłusznie dorzucając do holokaustowego pieca. Czy prezydent nie spostrzegł, że rozmawiając z okupantami Palestyny niemalże na kolanach, przykłada rękę do antypolskiej jatki?

Obejrzyj:

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ