PILNE! Spotkanie z dr Ewą Kurek we Wrocławiu przełożone na 10 marca

Od kilku dni trwa przepychanka w sprawie organizowanej przez Stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa konferencji, którą we Wrocławiu ma przeprowadzić dr Ewa Kurek. Najpierw pod wpływem ataku lewicowych mediów dolnośląska „Solidarność” odmówiła wynajęcia sali. Potem podobnie zachowali się wrocławscy salezjanie. Kiedy udało się wynająć salę we Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym przy ulicy Sztabowej 100, okazało się, że… pani Ewa Kurek pochorowała się na grypę.

Przepraszam za moją grypę, Przyjadę do Wrocławia w pierwszym możliwym terminie – na Facebooku napisała Ewa Kurek.

Organizatorzy przełożyli spotkanie na 10 marca, a o szczegółach będziemy Państwa informować. Konferencja pt. „Udział Żydów w zagładzie Żydów” na pewno dojdzie do skutku, a pani Kurek życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Przeczytaj także:

11 listopada Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we... 11 listopada ulicami Wrocławia przejdzie Marsz Wielkiej Polski Niepodległej. To będzie wielka manifestacja polskości i upamiętnienie odzyskania przez ...
A. Duda nas okłamał, szarlatan z Lublina i „... https://www.youtube.com/watch?v=uo2_khuzarA&t=2s Strona ulotki.net - PISZEMY POZYTYWNE RECENZJE: https://www.facebook.com/ulotki.net - Wsparci...
Na co dzień walczy z islamskimi pedofilami! We Wro... Planowany na 11 listopada we Wrocławiu Marsz Wielkiej Polski Niepodległej jeszcze się nie odbył, a już zdążył rozpalić dumę w sercach patriotów, a śro...

3 komentarze do “PILNE! Spotkanie z dr Ewą Kurek we Wrocławiu przełożone na 10 marca

  1. Jacek:) nie łam się. Bez łaski, nie ta sala to znajdzie się inna:). Chyba muszę użyczyć ci własnego nazwiska hihihhhi ;), trzeba jakoś sobie radzić:))), nikt nic nie będzie wiedział aż do momentu twojego WIELKIEGO WEJŚCIA heh:).

  2. Salezjanie …..zacznijcie sie kierować Ewangelią w ktorej jasno pisze ze : PRAWDA WAS WYZWOLI !!!!!!! Oblecial Was strach przed prawda ( Wasza nauka to obłuda )????????

  3. A „Solidarnosć wroclawska z kim sie solidaryzuje ??????? Z Platformą i z lewackimi mediami ??? Stajecie po stronie OPRAWCOW I OSZCZERCOW ????* a PRAWDA WAS PRZERAŻA?????……HIPOKRYCI !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *