Szczepionkowy terror! Orzeczenie sądu: „Urzędnicy mogą zmuszać do obowiązkowych szczepień”

Naczelny Sąd Administracyjny w Bydgoszczy orzekł, że urzędnicy mogą zmuszać do obowiązkowych dzieci, a rodzice powinni być surowo karani, płacić za leczenie, a ich zdolności rodzicielskie powinny badać sądy rodzinne.

Gdyby organy inspekcji sanitarnej w egzekwowaniu ciążącego na skarżącym obowiązku poddania dziecka szczepieniom miały czekać aż do ukończenia przez nie 19 roku życia, to cel zapobieżenia powstania sytuacji wskazanych w art. 33 z 2008 r. nie byłby osiągnięty, a jak wynika z doświadczenia życiowego i ogólnej wiedzy, ilość dawek oraz okresy, w jakich kolejne dawki szczepień mają być podawane dzieciom, ma swoje uwarunkowania immunologiczne – orzekł sąd.

Orzeczenie sądu (II OSK 773/16 ) dotyczyło ojca z Torunia, który nie chciał poddać swojej córki szczepieniom, a przeciwko któremu wszczęto postępowanie egzekucyjne. Z orzeczenia sądu wynika, że lekarze mają obowiązek informować o konieczności szczepień, a urzędnicy mają prawo zmuszać do szczepienia dzieci wbrew woli rodziców.

Ojciec przegrał sprawę, sąd uznał, że nie ma podstaw by rodzic twierdził, że „obowiązek szczepień dziecka nie był i nie jest wymagalny”, zaś każdy rodzic ma się poddać ustalonemu przez państwo programowi szczepień. Mężczyzna złoży skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Krótko mówiąc, sąd i urzędnicy odbierają rodzicom władze o decydowaniu o tym czy ich dziecko będzie faszerowane chemią czy też nie. Nie uwzględnia się prawa do wolności rodziców w tej kwestii, mimo iż wielu rodziców, opierając się na wypowiedziach specjalistów, ma poważne wątpliwości co do rzekomego dobrodziejstwa szczepionek. Co więcej, wielu ze specjalistów, twierdzi że szczepionki są chorobogenne. Można się z nimi zgadzać lub nie, jednak nie może być mowy by w demokratycznym kraju odbierano rodzicom prawo o decydowaniu czy ich dziecko jest faszerowane szczepionkami czy też nie. Z przymusowymi szczepieniami w Polsce, a warto podkreślić, że nasz kraj jako jeden z niewielu na świecie przymusza do szczepienia dzieci już w pierwszej dobie po narodzinach, od lat walczy Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.

Na marginesie dodam, że NIGDY nie pozwolę na faszerowanie moich dzieci szczepionkami i nie poddam się dyktatowi państwowych urzędników. To rodzic ma decydować o szczepieniach dzieci, a nie państwowe urzędasy.

Źródło: orzeczenia.nsa.gov.pl

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Szczepionkowy terror! Orzeczenie sądu: „Urzędnicy mogą zmuszać do obowiązkowych szczepień”

  1. Szypura Zdzisław mówi:

    O szczepieniu ma decydować lekarz, bo każde dziecko to indywidualny organizm, którego układ immunologiczny sam się programuje i jest w różnej kondycji odpornościowej. Zdarzają się lekarze o mentalności biurokratów bez serca i empatii dla małych pacjentów, co wynika z edukacji pozbawionej holistycznego oglądu człowieka, nie dziecka Bożego lecz produktu ewolucji. Szczęść Boże Jacku! Bóg czuwa nad nami Polakam,i bo pali na panewce wszystkie wredne plany i zamysły nieprzyjaciół!

  2. Andy mówi:

    Wystarczyłoby, aby kilka osób porządnie się wkurzyło i nie byłoby tematu. Nie można moralnością trzeba paraliżującym strachem. Na satanistów tylko to działa. Myślę że to strategia drobnych kroczków aż się przeliczą. Takie wymuszanie nieszczescia. Czego spodziewać się po nierządzie co toleruje opryski ludzi z nieba albo przymus szczepień. Albo po prezydencie co akceptuje skompromitowaną na świecie szczepionkę HPV. Upozorowani patrioci dający ludziom ochłapy +500 aby ich popierali. Trochę inna strategia okupacyjna niż poprzedników co trzymali ludzi za twarz i strzelali z byle okazji kulami plastikowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ