„Udział Żydów w zagładzie Żydów.” 24 lutego we Wrocławiu odbędzie się konferencja z dr Ewą Kurek. ZAPRASZAM!

Zorganizowana i systemowa współpraca Żydów z niemieckimi okupantami w czasie II wojny światowej to niewątpliwie tragiczna karta w dziejach historii. To równocześnie temat skrzętnie pomijany, a nawet zakłamywany przez media głównego nurtu. W obliczu antypolskich kłamstw, które w ostatnim czasie namnożył się jak grzyby po deszczu, stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa organizuje konferencję z dr Ewą Kurek, historykiem i specjalistą od stosunków polsko-żydowskich.

Podczas spotkania, dr Kurek wyjaśni jaka była postawa przeważającej części Żydów wobec zagłady Żydów. Gość specjalny z pewnością nie omieszka wspomnieć o pogromie w Jedwabnem i konieczności ekshumacji ciał pomordowanych Żydów. Podczas spotkania przewidujemy panel dyskusyjny, podczas którego goście będą mogli zadać pytanie dr Ewie Kurek.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego (sobota), o godz. 15.00 we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników 17. Pół godziny przed spotkaniem (14.30) będziemy wyświetlać nieznane wcześniej filmy z getta warszawskiego.

Poniżej prezentuję plakat promujący wydarzenie. Proszę o udostępnianie go i zaproszenie jak największej liczby znajomych na konferencję we Wrocławiu.

Wejście na konferencję jest darmowe.

Wrocław 24 lutego 2017, konferencja z dr Ewą Kurek "Udział Żydów w zagładzie Żydów"

Wrocław 24 lutego 2017, konferencja z dr Ewą Kurek „Udział Żydów w zagładzie Żydów”

Przeczytaj i obejrzyj:

http://wprawo.pl/2018/02/08/zydzi-stworzyli-bajke-o-holokauscie-wywiad-dr-ewa-kurek/

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „„Udział Żydów w zagładzie Żydów.” 24 lutego we Wrocławiu odbędzie się konferencja z dr Ewą Kurek. ZAPRASZAM!

 1. Robert mówi:

  Kim ze Ty jesteś kolejną katolicką swinia oczywiście wschodnia Polska nie wiadomo co to jest czy ruskie czy watykańskie scierwo żyd be ale kasa za opowiadanie bajek o żydowskim królu ok

 2. Szypura Zdzisław mówi:

  Drogi Jacku! Getta likwidowano zgodnie z literą talmudu. To należy uwypuklić. Podatki w Polsce zbierała gmina łupiąc motłoch jak ewangeliczni celnicy. Ten system kastowy dotrwał do holokaustu. Ważny jest udział Żydów w niszczeniu i mordowaniu polskiego obozu Patriotycznego, co trwa do dziś. Żydzi się nawracają , zwłaszcza ci co znają Izajasza 53.
  Strategia, by uprawiać zamordyzm moralny Polaków przez elity, to ponadpartyjna strategia, dlatego trzeba odkłamać Jedwabne, póki żyją świadkowie. Są modlitwy o nawrócenie Żydów, trzeba wymyślić też dla syjonistów, ateistów, komunistów. Trzy w jednym. „Duchu Święty, Święta Trójco, obdarz ich pokorą, ulecz skruchą, napełnij miłością i podziel się z nimi, po nawróceniu, mądrością” Amen!!!

 3. Szypura Zdzisław mówi:

  Czy USA nie lubi nas dlatego, że Karski pokrzyżował plany wysłania ich Żydów finansujących III Rzeszę na wycieczkę do Europy, by pozwiedzali obozy pracy Hitlera? Wtedy USA nie było w stanie wojny z koalicją faszystowską. To taki żart science fiction. Nasi Żydzi to był nieszkodliwy biedny motłoch, a zachodni to elity Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ