„Prymitywny katolicyzm, zacofanie…” i „mentalny mrok” pod kopułą Jandy. Krycha przestań bredzić albo wynoś się z Polski!

Jak nie komediantka Maja Ostaszewska to aksjologiczna wywłoka Krystyna Janda zabiera głos w sprawach politycznych, na których kompletnie się nie zna. Ciągle tylko ta zdarta płyta o „walce o demokrację”, „dyktaturze Kaczyńskiego” czy „upadku wolności”. Przecież tego już się nie da słuchać! W niedemokratycznym kraju, za plucie na ojczyznę, Janda już dawno siedziałaby w zimnej celi i raz dziennie zajadałaby się rozwodnioną zupą.

Kilka dni temu aktorzyna wypłakała się w rękaw pracownicy Gazety Wyborczej i wylała z siebie pokłady jadu pogardy i nienawiści do wszystkich, którzy myślą inaczej niż ona sama.

PRZECZYTAJ: „Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Jacek Międlar odpowiada na bezczelny atak aktorki

W najczarniejszych snach nie myślałam, że przyjdzie dzień „dobrej zmiany”. Poprawy, tak, oczywiście, ale nie zmiany! Okazało się, że 27 lat to długo, wychowały się nowe pokolenia, dziwnych Polaków, których ja nie znam. Nawet ich nie przeczuwałam, myślałam że to margines. Nie wiedziałam, że tacy są, tak myślący – dla Wyborczej powiedziała Janda.

A widzisz Krysiu, żal powinnaś mieć do koncernu, dla którego udzieliłaś wywiad. To właśnie koncern Michnika przez lata powielał kłamstwa, że za konserwatywnymi wartościami, którymi ty gardzisz, opowiada się jedynie garstka emerytów. Tymczasem, dzięki takim jak Michnik, w roku 2018 budzisz się z ręką w nocniku i zdziwiona dostrzegasz, że to nie mohery, a polska młodzież, takich antypolonitów jak ty chce wyrzucić na śmietnik historii.

Jednak na tym nie koniec. Janda postanowiła wyrazić pogardę dla milionów Polaków-katolików.

Jestem zrozpaczona i patrzę z pesymizmem na przyszłość kilku nadchodzących lat lub, co nie daj Boże, kilkunastoletnią. Regres, zacofanie, mentalny mrok, obyczajowa piwnica. Ciemny, strachliwy, prymitywny katolicyzm i ogólny lęk i konformizm, bo tak się rozwijają te mechanizmy – żali się Janda.

Krysiu, ty aksjologiczny karle, Polska była, jest i będzie krajem, w którym przeważająca większość obywateli to katolicy. Czy ci się to podoba czy nie. Polska nie będzie żydowska jak zapewne chciałby twoja koleżanka Agnieszka Holland. Nie będzie też buddyjska jak by zapragnęła komediantka Ostaszewska. Zatem albo przestań bredzić farmazony o „mentalnym mroku”, który w rzeczywistości panuje pod twoją kopułą, albo pakuj manatki i wynoś się z Polski. Najlepiej na Bliski Wschód. Pomożesz potrzebującym muzułmanom, a ni pokażą ci miejsce w szeregu.

Źródło cytatów: weekend.gazeta.pl

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

7 odpowiedzi na „„Prymitywny katolicyzm, zacofanie…” i „mentalny mrok” pod kopułą Jandy. Krycha przestań bredzić albo wynoś się z Polski!

 1. Szypura Zdzisław mówi:

  Drogi Jacku! Janda krytykuje PIS i owieczki co się modlą wbrew episkopatowi i zdrowemu rozsądkowi politycznych elit.
  Szatan wie jaką wagę i siłę ma modlitwa. ” Boże Wszechmogący, Abba, Który masz nieskończone poczucie humoru, zaprowadż w piekle demokrację, gender, wolność, feminizm, tolerancję i europejskie wartości. Ciebie prosimy! Wysłuchaj nas Panie!” Króluj nam Chryste!

 2. Piotr Konieczny mówi:

  Panie Jacku, rozumiem zaangażowanie w sprawę, zapał, ale czy czuje się Pan lepiej obrażając ludzi myślących inaczej? Żeby choć sama sprawa na tym zyskiwała, ale tak nie jest. Został Pan usunięty z Kościoła, coraz częściej spotykają Pana problemy natury prawnej. Może pora na refleksję i zmianę podejścia? Na koniec słowo o mnie. Wierzę w Boga, kocham ludzi, jestem patriotą. Udaje mi się to wszystko bez szerzenia nienawiści. Może i Pan da radę…

 3. KACPERO mówi:

  Jestem buddystą i się tego nie wstydzę.
  A i większych głupot w życiu nie czytałem.
  Gdy patrzę na to co się dzieję w kraju to płakać mi się chcę. Wszędzie nienawiść i zło, a człowiek, człowiekowi wilkiem.

 4. Sqyliv mówi:

  Respekt dla Jandy!
  Hańba dla „inteligentnego” księżulka. Moja matka nazywa takie coś inteligencją szpagatową, której w Polsce niestety coraz więcej… Przerażenie mnie ogarnia w jaką ciemnotę się ten kraj obraca!

 5. Sqyliv mówi:

  Ach teraz widzę dopiero mój komentarz czeka na zatwierdzenie!!! Cenzura musi być, widocznie nie mamy odwagi na demokracje!!! Co ja mówię tego jeszcze nigdy w Polsce nie było. Szkoda czasu na wariatów tracić…

 6. Krzysiek mówi:

  Mój komentarz czekał na zatwierdzenie kilka dni, po czy jak widzę i tak go nie ma :).
  Żenada

 7. Lasota mówi:

  Czy Polska to kraj w większości katolicki? Mam nadzieję że chrześcijański, jednak Pan Międlar jest żywym zaprzeczeniem wszystkiego czego nauczał Mistrz z Nazaretu. Wierzę jednak głęboko że Polacy nie pozwolą, aby tacy chorzy z nienawiści ludzie byli przewodnikami w drodze naszego narodu. To co Pan propaguje Panie Jacku to połączenie przedrozbiorowego zaścianka z ideologią III Rzeszy, i z chrześcijaństwem nie ma absolutnie nic wspólnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ