Polacy a Jedwabne, Kielce i marzec ’68. Odpowiadam na atak Mai Ostaszewskiej

Maja Ostaszewska wywołała mnie do tablicy. No cóż, na jej nieszczęście postanowiłem odpowiedzieć jej w kilku zdaniach i nie zamierzałem jej oszczędzać. To załgana komediantka, która albo odgrywa jakąś rolę, albo jest ideowym potomkiem tych, którzy Polaków masowo mordowali, albo po prostu jest głupia, zbrodnie w Jedwabnem (1941), Kielcach (1946) i deportacje Żydów do Izraela (1968-69) przypisała Polakom. Oto co mam jej do powiedzenia: „Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Odpowiadam na bezczelny atak aktorki (klik).

– Wsparcie finansowe:  http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie
– KOSZULKI, BLUZY (mam już wszystkie rozmiary), KALENDARZE, CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
– ODPOWIEDŹ DO OSTASZEWSKIEJ: http://jacekmiedlar.pl/2018/02/08/maju-zalgana-komediantko-kto-ci-napisal-te-role-odpowiadam-na-bezczelny-atak-aktorki/

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „Polacy a Jedwabne, Kielce i marzec ’68. Odpowiadam na atak Mai Ostaszewskiej

 1. Szypura Zdzisław mówi:

  Drogi Jacku! Widocznie aktorom lepiej płacą za rolę kanalii niż w filmach porno. Aktorki nie maja wyjścia, bo warunki fizyczne, nie pozwoliły by im na zaliczenia kastingu.
  Jedwabne to ponadpartyjne uniwersalne narzędzie do upokarzania patriotów, dlatego jest cenne dla każdej jarmułkowej i hanukowej elity przyjaciół B’nai B’rith!
  Nowym ministrem spraw zagranicznych Niemiec ma zostać szef SPD Martin Schulz. Organicznie nienawidzący Trumpa, Polski, Trójmorza, pacyfista który zablokował 2% wydatków na zbrojenia. To dar niebios dla Polaków w obliczu ataku Izraela, bo to czyni z nas ważniejszego partnera dla USA. Nasz Dziennik nawołuje do modlitwy za naród Żydowski. To klucz i oręż dla ONR by zdjąć z Polaków odium antysemityzmu. Szczęść Boże!

  • Grzegorz mówi:

   Szanowny Panie, głosząc te” nacjonalizmy” obraża Pan samego Jezusa Chrystusa, który w każdym człowieku widział brata, sam będąc Żydem (chyba w tym zakresie nie będzie Pan polemizował). Ponad wszelką wątpliwość ustalono, że Polacy brali udział w mordzie w Jedwabnem. Prawica protestuje, że nie 1200 tylko 300, że nie z własnej woli tylko za namową Niemców, że nie kilkudziesięciu Polaków tylko kilku.. itp. itd. Zapisano: Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Choć odnosi się to do dzieci (a i dzieci tam spalono), choć okupant miał w tym ogromny udział, obrazą Boga jest rozgrzeszanie tych, którzy z zawiści, za namową, z obawy, z pobudek poglądów i obyczaju czy z głupoty przyłożyli rękę do tego czynu. Na szczęście nie jesteśmy tacy wszyscy, choć w godzinę próby wielu znów mogłoby okazać mizerię człowieczeństwa. Zrzucanie winy na Żydów nic tu nie da.

 2. kiel mówi:

  znajdź sobie dziewczynę, to się trochę uspokoisz,
  pokonaj swoją mizoginię w dobrej sprawie

 3. Artur mówi:

  Cieszę się ,że są tacy jak ty . Dzięki tobie coraz więcej ludzi odwraca się od kościoła . I dobrze .
  Robisz świetną robotę , tak trzymaj .

 4. Grzegorz mówi:

  Szanowny Panie,
  z przykrością skonstatowałem, że albo z braku czasu (przegrany właśnie przez Pana proces o zniesławienie?) albo ze względu na nie popierający Pana postrzegania świata wpis, nie pojawił się on pod ww artykułem. Skoro umieszcza Pan formularz zachęcający do komentowania, bez zastrzeżenia, że można tylko chwalić i przytakiwać, wydaje się logicznym zatwierdzanie wpisów, które nie zawierają treści nie zgodnych z prawem czy dla Pana obraźliwych. Żadnego z tych elementów nie można doszukać się w moim poście. Z pewnym zażenowaniem zdecydowałem to Panu wytknąć w środę popielcową, dzień zadumy nad marnością świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ