Pierwszy premier „wolnej Polski” czy zdrajca Icek Dickman? Prof. Cenckiewicz publikuje dokument o hołdzie Mazowieckiego dla Jaruzelskiego.

Sławomir Cenckiewicz opublikował dziś na twitterze wstrząsający dokument pokazujący, że pierwszy rzekomo premier rzekomo wolnej Polski Tadeusz Mazowiecki odmówił spotkania z prezydentem RP na uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim, ponieważ uznał to za „poniżające wobec prezydenta Jaruzelskiego, swojego rządu i państwa.” To się po prostu nie mieści w głowie, w jaki sposób Polacy zostali zmanipulowani. Gdy wmawiano nam, że „skończył się komunizm”, główną troską premiera Mazowieckiego pozostawało dbanie o dobre samopoczucie komunistycznego generała Jaruzelskiego. Wstyd i hańba!

Źródło: http://wPrawo.pl, twitter

Posłuchaj także:


 

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „Pierwszy premier „wolnej Polski” czy zdrajca Icek Dickman? Prof. Cenckiewicz publikuje dokument o hołdzie Mazowieckiego dla Jaruzelskiego.

 1. Maciej Wierciński mówi:

  Leszek Żebrowski pierwszym niekomunistycznym premierem nazywa Osóbke Morawskiego:)))

 2. ED mówi:

  Przyszły premier III RP w szczytowym okresie stalinizmu wzywał do brutalnej rozprawy z Żołnierzami Wyklętymi i emigracją niepodległościową — pisze w premierowym numerze miesięcznikua „Historia Do Rzeczy” Sławomir Cenckiewicz.

 3. To ja ? mówi:

  Co ten gówniarz wygaduje ??? .Fuj .

 4. Tadeusz Łapanowski mówi:

  I co tu jest nienormalnego?. Mazowiecki gdyby zgodził się na formułę uroczystego wejścia Prezydenta RP to uznałby tym samym zwierzchnictwo Kaczorowskiego i jego Rządu nad Polską . Tamci mieli nadzieję ,że odzyskają władzę w Polsce. Ot i tyle . Do tej pory różni notable spotykali się z Kaczorowskim ale nigdy na zasadzie Uroczystego Wejścia Prezydenta RP. Cenckiewicz to manipulator albo głupszy niż Ustawa przewiduje.

 5. Mieczysław Karwowski mówi:

  Po 28 latach od wydarzeń jest łatwo wszystko komentować,negować wiedząc co się wydarzyło. Dzisiaj każdy jest mądry. W 1989 w POlsce były rosyjskie dywizje pancerne, lotnictwo, broń atomowa i w kulturze Rosji radzieckiej interwencje militarne u sąsiadów – w strefach wpływu. W 1968 sami w tym wzięliśmy udział.

  Minister Beck ( II Rzeczypospolita) , wiedząc jak będzie wyglądała II wojna światowa podpisałby pakt Ribbentrop – Beck, po to ażeby nie było paktu Ribbentrop-Mołotow. Tak uchroniłby kilka milionów polskich istnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ