PiS zmierza po większość konstytucyjną. Za jaką cenę? REKONSTRUKCJA rządu

Chłodna analiza po rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego (więcej tutaj) wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość, nie zważając na wartości i ideały, kierując się pragmatyzmem vel „partyjnym patriotyzmem” zmierza po większość konstytucyjną. Niestety, to droga po trupach, którymi powoli stają się coraz większe zastępy pełnych ideałów obywateli, w tym niezależnych publicystów, którzy potencjalnie mogą przejąć oszukany przez Mateusza Morawieckiego twardy elektorat obecnie skupiający się wokół zdymisjonowanego Antoniego Macierewicza i prof. Jana Szyszko. Zatem w co gra PiS?

Więcej na ten temat w najnowszym filmie. Zapraszam na http://CDA.pl/Jacek_Miedlar

WSPARCIE FINANSOWE: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie http://paypal.me/jacekmiedlar
Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY, KOSZULKI I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „PiS zmierza po większość konstytucyjną. Za jaką cenę? REKONSTRUKCJA rządu

  1. Szypura Zdzisław mówi:

    Najtańszym sposobem pozbycia się przeciwników, zamiast reedukacji i resocjalizacji jest gilotyna, strzał w potylice, gaz, itp. to często myślenie twardego elektoratu z obu stron. Ten miększy PiSowski modli się o nawrócenie nieprzyjaciół. Bóg odebrał im już rozum i zdrowy rozsądek. Bredzą, mataczą, potykają się o własne nogi.
    Mamy, od zawłaszczenia przez Państwo na wzór Pruski, edukację laicką, ostatnio liberalna typu „róbta co chceta”
    Opatrzność Boża to finezyjne i genialne odwracanie w skutkach zła w dobro. Czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gdyby nie socjalizm to KK, by już nie istniał w Polsce. Natychmiastowe zbawienie to łaska uświęcająca w KK. Ekumenizm i religie odrzucające Trójcę, swoim sprawiedliwym wyznawcom fundują czyściec, którego dno sąsiaduje przez miedzę z piekłem. Kochajmy tych nieszczęśników i módlmy się o łaskę wiary dla nich, bo nie da się żyć wiecznie z wyrzutami sumienia, że brakuje nam ich towarzystwa. Sąsiadów, znajomych, krewnych i domowników. Każdy nawrócony grzesznik gardzi swoimi grzechami, oby na wieczność. Im więcej jest mu wybaczone tym większa jego wdzięczność i wierność Jezusowi. Czyli Jezus może zadrwić z Lucyfera dając mu order zasługi w obrzydzaniu grzechów, grzesznikom, Bóg Ojciec ma wszystko pod kontrolą. Nie ma żadnych przypadków i zdarzeń losowych tylko znaki. Bóg ma poczucie humoru a piekło tylko nienawiść, szyderstwo, kłamstwo, oszustwo. Człowiek wolny, to ten co wybiera dobro. Wybór zła pozwala się zniewalać do opętania włącznie. Przykładem są nałogi i namiętności fobie i holizmy. Róbmy swoje z Bogiem, w Bogu i na Jego chwałę! Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ