„Aborcja nie jest zabijaniem”. Skandaliczne uzasadnienie wyroku w moim procesie z J. Scheuring-Wielgus

Wydaje się być rzeczą oczywistą, że polskie sądy jako pierwsze powinny stać na straży życia polskich obywateli. Zarówno tych narodzonych, jak i tych którzy przebywają jeszcze pod sercem swojej matki. Nic z tych rzeczy. 27 września 2017 roku, mocą wyroku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, sędzie Agnieszka Modzelewska skazała Jacka Międlara na 6 miesięcy ograniczenia wolności. Jak wynika z uzasadnienia wyroku, Międlar został skazany m.in. za utożsamianie aborcji z zabijaniem, czyli za stwierdzenie będące najzwyczajniejszym w świecie trywializmem.

Sędzia Modzelewska w uzasadnieniu pełnym manipulacji nie dość, że przekłamała słowa Jacka Międlara o posłance Nowoczesnej, którą nazwał „konfidentką, zwolenniczką zabijania (aborcji) i islamizacji”, z jednej strony uznała, że Międlar nazwał pokrzywdzoną „zwolenniczką zabijania”, a z drugiej twierdzi, że chodziło mu „o dopuszczalność aborcji w określonych warunkach”. Kompetencje pani Modzelewskiej pozostawiają wiele do życzenia.

Wyrażenie „zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji” należy interpretować dosłownie, ale też należy rozróżniać kwestie bycia zwolennikiem zabijania od bycia zwolennikiem aborcji. To oskarżony pisze wprost, iż pokrzywdzona jest zwolennikiem zabijania. Nie ma bowiem w tym miejscu żadnego wytłumaczenia, że autorowi chodzi o dopuszczalność aborcji w określonych warunkach w uzasadnieniu wyroku napisała Modzelewska.

W tym pełnym bełkotu i manipulacji fragmencie uzasadnienia wyroku przebija się stwierdzenie Modzelewskiej, że „aborcja nie jest zabójstwem, a za utożsamianie ich ze sobą grozi proces sądowy”.

Świadomość eugeniczna wciąż jest obecna w polskim wymiarze sprawiedliwości, który przykłada rękę do zbrodniczej ideologii, którą od początku swej działalności politycznej inspirował się Adolf Hitler. Bo czym jest odebranie życia nienarodzonemu dziecku, czemu sekunduje Joanna Scheuring-Wielgus, jak nie zabijaniem?

W sprawie powinien interweniować resort sprawiedliwości, o której zostanie przez nas poinformowany. Uważamy również, że sędzia Agnieszka Modzelewska w trybie natychmiastowym powinna pożegnać się z aktualnie wykonywanym zawodem i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało. O skandalicznym uzasadnieniu wyroku poinformujemy również organizacje pro-life w Polsce, które w swoim statucie mają zapisane, że w tego typu sprawach deklaruję zdecydowaną interwencję.

PRZECZYTAJ: Aborcjoniści Franciszka. „Można zabijać do 18. tygodnia”, „Łykajcie pigułki dzień po”, „Jezus maszerowałby w Marszu Kobiet”…

Jacek Międlar odwołał się od wyroku. Rozprawa odbędzie się 14 lutego 2018 roku o godz. 9.00 w Sądzie Okręgowy w Warszawie (X Wydział Karny Odwoławczy) w sali 352. O szczegółach będziemy jeszcze informować.

Źródło: wPrawo.pl

SKANDAL! Ani dziennikarze, ani publiczność nie mogli wejść na rozprawę Scheuring-Wielgus vs. Międlar

Posłuchaj także:

Przeczytaj także:

„W Jedwabnem Polacy zabili Żydów”. Szef MSZ oskarż... Ustawa nie zmienia historii. Nie można jednak piętnować narodu za działania jednostek, a nawet grup osób, które zabijały lub wydawały Żydów - tak Jace...
J.Międlar vs J. Scheuring-Wielgus – drugie starcie... Dwa razy miałem nieprzyjemność na żywo spotkać Joannę Scheuring-Wielgus. Raz, gdy przyjechała do Wojewódzkiej Komendy Policji we Wrocławiu na moje prz...
Aborcjoniści Franciszka. „Można zabijać do 18. tyg... Przez ostatnie cztery lata, papież Franciszek umiejętnie dozował katolikom porcje szokujących, nieewangelicznych posunięć i wypowiedzi. Jedne bolały k...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *