Podajcie dalej! ODROCZONA ROZPRAWA z antypolonitką Joanną Scheuring-Wielgus i machlojki z przepustkami [TEKST+WIDEO]


Jutro (5 kwietnia) miała się odbyć rozprawa z Joanną Scheuring-Wielgus. Wiem, że wielu z Was wybierało się na rozprawę.Niestety dopadła mnie grypa i z myślą o rozprawie, która nie jest błahostką, w oparciu o zaświadczenie lekarza sądowego złożyłem wniosek o odroczenie rozprawy. W czasie choroby ciężko zebrać myśli, a co dopiero poważnie bronić się pod naporem wciąż zarażonych wirusem postkomunizmu sądów.
Początkowo byłem bardzo zły na siebie, że się rozchorowałem, jednak teraz widzę, że było to zrządzenie bożej Opatrzności. Według informacji, które do mnie dotarły, jutro o 8.30 sąd miał wydawać przepustki, o czym było poinformowane tylko lewactwo, przez co nikt z Was nie wszedłby na salę rozpraw. Czy to nie jest skandaliczne? Przy najbliższej rozprawie, wraz z moim adwokatem, zwrócimy się do sądu z wnioskiem o przepustki, tak byście mogli uczestniczyć w rozprawie.
Do podobnej, skandalicznej sytuacji doszło dzisiaj w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu podczas rozprawy Piotra Rybaka. Na salę wpuszczono jedynie lewactwo! Niestety, z powodu choroby nie zdołałem dotrzeć na rozprawę, ale w tej sprawie całym sercem wspieram Piotra. 13 kwietnia, kiedy sąd ogłosi wyrok, a zdążę się wykurować, na pewno będę obecny.
W tym miejscu dziękuję wszystkim za wsparcie oraz z całego serca przepraszam za to, że się rozchorowałem i pokrzyżowałem Wam plany.
Proszę Was wszystkich, PODAJCIE DALEJ tę informację, żeby nikt kto planował przyjazd, nie wybierał się jutro do Warszawy.
Dziękuję
Jacek Międlar

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „Podajcie dalej! ODROCZONA ROZPRAWA z antypolonitką Joanną Scheuring-Wielgus i machlojki z przepustkami [TEKST+WIDEO]

 1. normalny mówi:

  Wszelkich łask Bożych a przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia życzę Panu. Dobrze że ma Pan adwokata. Mam nadzieję że to Polak i katolik. Sursum corda. Wszyscy Polacy z Panem.

 2. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Ks. Jacku mnie policja wzywa do Warszawy na świadka w sprawie Joanny S.W. dostałem dziś wezwanie. Szczegóły opiszę mejlem. Nie wiem czy ks. ma teraz czas i siły na czytanie? Dużo zdrowia życzę.
  PrawySektorNacjonaliściPL

 3. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Publikuję list który wystosowałem do TVP.info
  DLACZEGO NIE INFORMUJECIE PAŃSTWO SPOŁECZEŃSTWA O SKANDALICZNYM PROCESIE KS. JACKA MIĘDLARA?

  Droga Redakcjo Twoje Info
  Proszę o wyczerpującą odpowiedź
  Dlaczego w serwisie informacyjnym nie informujecie Państwo o procesie który ma znamiona procesu politycznego.
  Procesem interesuje się cała Polska czego dowodzą tysiące odsłon filmów na ten temat w internecie.
  wytoczyła go ks. Jackowi Międlarowi posłanka Joanna S W? oskarżając go o nawoływanie do
  zabójstwa?! Ks. Jacek Międlar jest szantażowany przez sąd tego typu zarzutami!
  https://jacekmiedlar.pl/2017/03/10/wiezienie-za-prawde-i-modlitwe-5-kwietnia-rozprawa-w-sadzie-ws-wpisu-o-joannie-scheuring-wielgus-pomozecie/
  http://petitiongo.org/pl/petition/wiezienie-za-krytyke-polityka-atak-na-wolnosc-slow?mp=admin.message.success
  Dlaczego zgodnie z misją o telewizji publicznej nie informujecie Państwo że jest doniesienie do prokuratury poniższej treści:
  Prokuratura Okręgowa w Warszawie
  ul. Chocimska 28
  00 – 791 Warszawa
  Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa podżegania do nienawiści i dyskryminacji propagowania ideologi faszystowskiej art256
  Wygłoszona 2016 10 02 przez posłankę na Sejm Joannę S W odezwa w swojej treści stanowiła nawiązanie do idei faszystowskiej oraz przede wszystkim było pochwałą i zachętą do wprowadzania w życie i dalszego propagowania ideologi faszystowskiej!.
  Joanna S W nawoływała do kierowania się w życiu faszystowskim sposobem zachowania oraz dążeniem do zorganizowania społeczeństwa polskiego na modłę ideologii faszystowskiej.
  Tworzyła w słuchaczach atmosferę zagrożenia i pogardy do osób, które według niej są wrogami grup i poglądów które reprezentuje.
  Propaganda tzw. mowy nienawiści jest dziś narzędziem do walki z demokracją walki z wolnością słowa swobodami obywatelskimi prawami człowieka w coraz większym stopniu zastępuje dialog i zdrowy rozsądek.
  Radykalizacja nastrojów lewicowych grup feministycznych i ich języka wypowiedzi stała się dziś niebezpieczna dla porządku publicznego.
  Domaganie się przez Joannę S W powszechnego prawa do aborcji którego podczas wojny udzielił polkom Adolf Hitler świadczyć może o niebezpiecznych resentymentach kiedy to w majestacie prawa zabijano nienarodzone dzieci, chorych, kalekich czy niewygodnych.https://www.youtube.com/watch?v=HmL4xiL0AO4https://www.youtube.com/watch?v=3UfP_4wS-0ghttps://www.youtube.com/watch?v=yNupy_kHD9c
  Proszę o wyczerpującą odpowiedź. Z poważaniem.
  imię nazwisko adres

 4. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi :
  Kanał informacyjny TVP info według mnie staje się kanałem stronniczym – rządowym.
  Nie które informacje są mielone bez przerwy. Czasami staje się to denerwujące.
  500+ , mieszkanie plus, katastrofa smoleńska itd.
  Co tam ks. Jacek malutki pikus.
  Przykład programu Jana Pospieszalskiego w TVP 1 i niedopuszczanie do głosu ks. Jacka po odejściu z kapłaństwa ma swoją wymowę, chociaż Jan Pospieszalski swoim reportażem z kościoła w Oporowie ukazał całej Polsce postać ks. Jacka Międlara . Co się musiało stać ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ