ZEMSTA NIEMCÓW! Chcą pozwać organizatorów akcji „Death Camps Were Nazi German” [WIDEO]


Od wielu miesięcy zachodnie media przeprowadzają antypolską propagandę, próbując wmawiać światu, że obozy śmierci z okresu II wojny światowej były budowane z inspiracji Polaków. Fundacja Tradycji Miast i Wsi w odpowiedzi na zakrojoną na szeroką skalę polonofobię, przeprowadziła akcję, przemierzając samochodem europejskie miasta i wsie, z przyczepioną tablicą z napisem „Death Camps Were Nazi German”. Samochód przejechał ponad 3000 km odwiedzając Niemców, Belgów oraz Brytyjczyków, by ostatecznie wrócić do Polski. Organizatorzy przygotowują się do kolejnego objazdu. Tym razem mają to być kolejne kraje europejskie oraz Stany Zjednoczone.

Okładka książki autorstwa Timura Vernesa

Akcja nie spodobała się zachodniemu mainstreamowi oraz samym Niemcom. Początkowo, uświadamiający Europejczyków samochód, był zbywany milczeniem. Teraz zaś, postanowili uderzyć potomkowie tych, którzy odpowiadają za budowanie obozów zagłady. Jedna z niemieckich kancelarii adwokackich w Niemczech, przesłała list Fundacji TMiW, w którym zarzuca organizatorom „bezprawne użycie wizerunku Adolfa Hitlera”. Dokładnie chodzi o okładkę książki Timura Vernesa „On wrócił”.

Niemcy przekroczyli już wszelkie granice absurdu. Za wszelką cenę chcą się zemścić i próbują się wybielać, przypisując nazistowskie zbrodnie Polakom, którzy zasłynęli z odwagi i bohaterstwa w walce z niemieckim okupantem. Ja daleko jeszcze zabrną?

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

11 odpowiedzi na „ZEMSTA NIEMCÓW! Chcą pozwać organizatorów akcji „Death Camps Were Nazi German” [WIDEO]

 1. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi
  To były hitlerowskie obozy koncentracyjne- koniec i kropka. Żadne nazistowskie tylko hitlerowskie.

  • Femiakus mówi:

   Nie nazistowskie! Nie hitlerowskie! Te obozy były po prostu niemieckie! Nazywajmy rzeczy po imieniu a nie w takiej zawoalowanej formie. Kim byli Ci mityczni naziści albo hitlerowcy? To byli synowie narodu niemieckiego, a więc Niemcy. Jakie to ma znaczenie że wtedy byli czerwoni, a teraz są zieloni, pomarańczowi czy może tęczowi? Zmieniając barwy nie wymaże się własnej historii. Nie rozliczając zbrodni i nie biorąc za nią odpowiedzialności popełnia się ją na nowo. Chwała tym, którzy mają odwagę głosić prawdę lub mówiąc słowami Chrystusa: „Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni. (…) Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy Królestwo niebieskie.”

   • piotr bein mówi:

    Tak rozumujesz?
    Więc komunizm był ruski, bo gwałtem narzucony Rosjanom?
    Więc wszyscy Polacy to dranie, bo niektórzy z nich popierają bandyckie NATO i UE?
    Wszyscy Polacy chleją, bo widziano zdesperowanego zalanego biedaka z Polski na ulicach rajchu?

    Zbrodni dopuścili się hitlerowcy (wierchuszka syjonistyczna oraz szabas goje niemieccy, ukraińscy, białoruscy, litwińscy…), a poparli w różny sposób użyteczni niemieccy idioci. Schemat identyczny we wszystkich masowych zbrodniach żydłackich, w tym zbrodnie „Polaków”, np. udział w bandyckich okupacjach przez US-NATO. Toteż dla odróżnienia, precyzji wyrazu i sprawiedliwości, rozróżniam Polaków od polactfa. Definicje tu: https://grypa666.wordpress.com/slowniczek/
    Pierwsze obozy śmierci w Holokauście (zagłada ponad 20 grup, w tym najliczniejsza — Słowianie) zorganizowano dla NIEMIECKIEJ opozycji przeciw hitlerowcom.
    Równie dobrze możnaby obarczyć wszystkich Brytyjczyków i Amerykanów, bo ich rządy wiedziały od kurierów z Polski i własnego wywiadu, co się dzieje w obozach zagłady…
    Skończcie upraszczać narracje wg schematu „narodowościowego”. Całe narody wydają się być wciągane i rzekomo popierać żydłackie chucpy i masowe zbrodnie, gdyż:
    1. hasbara jest fantastycznie zaawansowana, technicznie rozwinięta i wszechobecna
    2. użytecznych durni i szabas gojów bez morałów są miliony w każdym społeczeństwie (ok. połowa ludności Polski).
    Jak chcecie jakiś naród obarczyć, to najpierw prześledźcie, kto ich odurnił, skokietował — zwykle żydłactfo wg moich analiz: https://piotrbein.wordpress.com/my-research-papers/
    „Unaradawianie” win za żydłackie zbrodnie pasuje sprawcom, bo obarcza niewinnych, najczęściej ofiary terroru żydłackiego, a niemal zawsze — ofiary hasbary.

    • Femiakus mówi:

     Zatem państwowość wynarodowiona? Przecież to nonsens. Zgoda natomiast na to, że naród niemiecki był zniewolony a jego synowie stali się również ofiarami systemu przemocy i zbrodni. Jednak jak mówił prymas Wyszyński: „Biada społeczeństwu, którego obywatele nie żądzą się męstwem. Przestają być wtedy obywatelami, stają się zwykłymi niewolnikami. Jeżeli obywatel rezygnuje z cnoty męstwa, staje się niewolnikiem i wyrządza największą krzywdę sobie, swej ludzkiej osobowości, rodzinie, grupie zawodowej, narodowi, państwu, Kościołowi; chociaż byłby łatwo pozyskany dla lęku i bojaźni, dla chleba i względów ubocznych…”. Te dokładnie słowa przytoczył w swojej ostatniej homilii błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko, gdyż są to słowa uniwersalne i bezbłędnie opisują naszą rzeczywistość. Ja przecież nie dokonywałem uogólnień w stylu że naród niemiecki był winień śmierci milionów ludzi. Stwierdziłem tylko zgodnie z prawdą, że zbrodnie ludobójstwa, były dokonywane w niemieckich obozach zagłady. Niemieckich z uwagi na to, iż powstały z inicjatywy ówczesnego Państwa niemieckiego. Cała ta współczesna nowomowa o nazistach i hitlerowcach jakoby stanowili oni jakiś eksterytorialny byt niczemu dobremu nie służy a tylko stanowi formę ukrycia prawdy.

    • Ragnar mówi:

     Tym tokiem myślenia, żaden kraj nigdy nie zaatakował drugiego kraju, a obywatele głosując na jakąś partie nie znają jej ideologii. Ba oni nawet nigdy nie czytali ani nie słyszeli żadnych przemów i obietnic danego przewodniczącego. Obywatele tylko postawili „krzyżyk” bez namysłu, bo śpieszyli się na przyjęcie i chcieli mieć to z głowy.
     W Niemczech jak Hitler krzyknął, żeby wysiudać żydów, to te złe rzeczy robili, tylko posłowie z jego partii. Przecież żaden obywatel Niemiec nigdy nic złego nie zrobił. On chciał mieć tylko fajny samochód.
     Rzeczy powinno nazywać się po imieniu, a nie koloryzować i okrajać historie. 2 wojnę wywołały Niemcy pod przywództwem Hitlera. Niemcy były wtedy Nazistowskie (bo taki ustrój tam panował) tak jak i Rosja była Komunistyczna. Niemożna mówić, że to i tamto zrobili Naziści czy Komuniści, nie odbierajmy im ich narodowości. To zrobili Niemcy a to Ruscy

     • Ragnar mówi:

      Po za tym jakby pan mi przypomniał jakiś ruch podziemny, obywatelski, który walczył w Niemczech z rządem Hitlera. Ja sobie nie przypominam. A z tego co pamiętam z historii, to po zwycięstwie Niemiec we Francji, poparcie dla Hitlera wzrosło, sprzeciwiało się jego rządom, wtedy może z góra 10%. A plany pozbycia się Hitlera (i to nie ze strony obywateli, tylko dowództwa wojskowego) powstały dopiero jak dostali kopa pod Stalingradem.

  • piotr bein mówi:

   A hitleryzm i nazizm to żydłackie twory-upiory:
   https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
   https://piotrbein.wordpress.com/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/
   Polska akcja z antyreklamą na przyczepce to komar w porównaniu z mamutem hasbary globalnie.
   Gdzie polskie MSZ!? Gdzie Sejm i Prezydent!? Gdzie polskojęzyczne media z koneksjami globalnymi?!
   Po to wybieramy rząd, żeby dbał o nasze interesy, a nie żebyśmy za prywatne pieniądze walczyli po świecie i własną rację stanu!!! Chyba że dostali z W-szawy refundację kosztów własnych i włożonej pracy. Czy Wszawa da im najlepszego mecenasa do obrony przed dojczlandskimi?

 2. HKW mówi:

  Niemcy muszą najpierw udowodnić, ze te czarne włosy i wąsik to wizerunek Hitlera.
  Nie tam oczu, nie ma nosa, nie m ust ani uszu. Poza włosami i wąsikiem nie ma całej twarzy!
  Do tego wizerunku można przyczepić twarz Cery Grant !
  Kto w tym dobry?
  Spróbujcie!

  http://www.imdb.com/name/nm0000026/mediaviewer/rm258381824

  https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRCquNzRAUcb8Y4cWKrpPJWBp2GKN66AbQBynP-RiTrUKNWfWq8

 3. Taka mówi:

  Jestem w Niemczech od wielu lat. W sumie cala sprawa Poszla o prawa do grafiki, okladki ksiazki. Natomiast nie wydaje mi sie zeby grupy Nazistowskie w Niemczech opatentowaly ten wizerunek. Wiele wiele lat przed wydaniem ksiazki grupy mlodych Nazistow malowaly taka sama grafike gdzie sie da. Do dzis w wielu miejscach sa one zamalowywane przez miasto a po kilku dniach sa nowe. To tylko pretekst!! W Niemczech wyciekly informacje I reporterzy przyplacili zyciem za wydanie ksiazki I artykolow z fotograciami I dokumentami potwierdzajacymi ze Angela Merkel jest corka Adolfa. O wszystko zadbal pewien Doktor. Zdjecia ukazuja mala Angele Merkel z Tata Adolfem Hitlerem i mama Ewa Braun na ranczu w Argentynie. Sam fakt zreszta ze Markel to sobowtor doslowny z twarzy matki Adolfa. Wiec Merkel postanowila wybielic Niemcy kosztem nas Polakow. Wojna nie pisania trwa. My Polacy tu w Niemczech uswiadamiamy. Mowimy prawdziwa historie kosztem kar , wolnosci, pracy itd. Jest ciezko. Ale o nas sie nie pisze I nie mowi Bo wiekszosc gazet jest w rekach Niemcow jak I cala Europa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ