„W PiS przeszkadzają mi miliardy na edukację seksualną, filoizraelskość i złożenie broni w sprawie walki z aborcją”. [WYWIAD ze mną dla SE]

Niecałe dwa tygodnie temu, redaktor Mirosław Skowron przeprowadził ze mną wywiad dla Super Expressu. Poruszam w nim sprawę mojej obecnej sytuacji, lobby homoseksualnego w Kościele, islamu, „żydowskiego imperializmu”, Tomasza Terlikowskiego oraz polityki Prawa i Sprawiedliwości.

Niestety wywiad mogę zamieścić jedynie w takiej formie. Miłej lektury.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

23 odpowiedzi na „„W PiS przeszkadzają mi miliardy na edukację seksualną, filoizraelskość i złożenie broni w sprawie walki z aborcją”. [WYWIAD ze mną dla SE]

 1. Rzymski Katolik mówi:

  Prawdziwy Polak, jakich mało, prawdziwy katolik, jakich nie za wielu. Osobiście sądzę, że Ksiądz Jacek został suspendowany nie za nagłaśnianie spraw związanych z przypadkami dewiacji u niektórych duchownych, ale głównie z powodu głoszenia prawdy o Żydach a także nie poddania się „tresurze” liberalizmu i modernizmu kościelnego z tymi bluźnierczymi dekretami o fałszywym ekumenizmie czy też o wolności religijnej, które zżerają część Kościoła posoborowego. A co do PIS- u to uważam, że reprezentuje masonerię rytu szkockiego ( tak jak część modernistów)( pozorowanie katolicyzmu w celu jego relatywizowania i pozbawiania krystaliczności) w przeciwieństwie do PO, SLD, Nowoczesnej, które reprezentują masonerię rytu francuskiego ( otwarta i skryta wojna z katolicyzmem). W tej chwili nie widzę na scenie politycznej lepszego kandydata niż Ksiądz Jacek na opatrznościowego męża stanu dla Polski. Ciekawi mnie szczególnie, jak PIS rozwiąże także sprawę z prawdziwą żyłą złota, jaką jest kopalnia Krupiński ( zasoby węgla o wartości min. 40 miliardów zł ), gdyż chce ją zlikwidować, a byłaby to niesamowita afera !

  • piotr bein mówi:

   Racja!
   Dodam, że wszystkie partie oficjalnie dopuszczone do obiegu podlegają prowadzeniu wszystkich loż masońskich przez exluzywnie żydłacką lożę Bnai Brith. Kaczyński/Kallksztajn powitał we Wszawie tę zdelagalizowaną w II RP agenturę rotszyldziaków. Z ułożeniem planu NWO pod koniec XVII w., Rotszyld przewidział rolę wykonawczą dla iluminatów i natychmiast wziął się do dzieła rękoma „jezuity” krypto-żydłaka Weishaupta. 1-sze zadanie: wprowadzić”demokrację” miast monarchii (rewolucja „francuska”) i obalić chrześcijaństwo we Francji, wówczas chyba najbardziej wierzącym narodzie w Europie Zach. (mnóstwo nazw miejscowości „Święty taki a taki”, do dziś powszednie pozdrowienie „Szczęść Boże” w Austrii.
   W planie NWO stoi jak wół, że iluminaci itp. przydupasy zostaną w końcu zgładzeni, gdy przyjdzie ich talmudyczny mosziach zbawić jedynie żydłactfo i oddać im w posiadanie cały świat.
   PiS miał szansę pokazać, że jest z narodem, ale od początku prostytuuje się żydłactfu: nie anulował ustawek anty-narodowych (szczepionki, emerytury, GMO, 1066, CETA dla bandyckich ż-korporacji, poparcie dla banderszczohuf, zalew Polin Ukraińcami, parcie ku wojnie z Rosją…).

   Ksiądz Jacek jest niezwykły: nie mięci klusek — wali prawdę, nieboi się (odwrotnie niż większość polityków, działaczy i luminarzy) sraszenia przez system i jest bogobojny. Jego kazań słucha się z przyjemnością, żadnej mowy trawy religioznej. Świeży powiew na polskiej scenie politycznej. Toteż musimy Go wspierać, popierć i chronić.

 2. Asia mówi:

  Proszę księdza…
  Po tym co przez kilka ostatnich dni dowiedziałam się o stanie duchownym słuchając księdza wypowiedzi i czytając na blogu juz nigdy nie pójdę do kościoła. Nie zdawałam sobie sprawy z tego na jak szeroką skalę ta degrengolada jest posunieta wśród tego środowiska. Sumienie nie pozwoli mi wyspowiadać się u księdza który być może należy do tego grona. Nie przyjme Najswietszego Sakramentu z rąk takiej osoby. Brzydzę się.
  Dodam tylko że podziwiam księdza zaangażowanie i wolę walki. Również jestem nacjonalistką.
  Życzę księdzu, Tobie Jacku…wszystkiego dobrego i siły do walki. Pozdrawiam Cię serdecznie.

  • agri mówi:

   To bardzo przykre, że grzech kilku osób powoduje Twoje odejście od Kościoła. Nie oceniajmy innych tylko dlatego, że grzeszą inaczej niż my – ktoś powiedział.

  • Tomek mówi:

   Ale chyba nie o to Księdzu Jackowi chodziło . Do kościoła jako budynku ale też i do Kościola jako wspólnoty ustanowionej przez Pana naszego Jezusa Chrystusa , nie chodzi się dla księdza czy przeciw księdzu ale dla Najświętrzej Bezkrwawej Ofiary Pana Jezusa złożonej na ołtarzu Panu Bogu Wszechogącemu . Zastanów się proszę jeszcze raz nad swoją decyzją. Mozna wybrać inne formy np . msze sprawowane przez Bractwo Św. Piusa X . U tradycyjnych katolików takie działania księży sa nie do pomyślenie . CWP

  • Rzymski Katolik mówi:

   Pani Asiu ! Przepraszam, ale to absolutnie niewłaściwy wniosek, jaki Pani wyciągnęła. Każdy Ksiądz udzielający sakramentów świętych jest w łasce uświęcającej , nawet ta garstka grzeszników ( grzesznik Judasz też zdarzył się wśród apostołów ), o której Ksiądz Jacek wspomina, musi być. Dla zbawienia każdego człowieka niezbędne jest bycie w czystości, bez grzechów, a to wymaga m.in regularnej spowiedzi i przyjmowania Pana Jezusa Chrystusa ukrytego w Przenajświętszej Hostii. To jest conditio sine qua non również i dla Pani zbawienia. Czy Pani chce się tego największego skarbu pozbawić? Właśnie takie wyjątki, o jakich pisze Ksiądz Jacek, potwierdzają jedynie regułę, że moce piekielne nie przemogą Oblubienicy Pana Jezusa Chrystusa – Świętego Kościoła. Szansa, że Pani trafi akurat na księdza, u którego Pani nie chciałaby się wyspowiadać jest jak 1 : 10 000, a i tak musi on być w łasce uświęcającej w momencie spowiadania Pani. Więc proszę się nie wyzbywać tego Skarbu. Piszę to oczywiście jako zwykły świecki, który mimo swego dojrzałego wieku nigdy nie miał takich obiekcji, ani nawet o nich nie myślał. Księża spowiadają nas i udzielają nam sakramentów świętych nie tyle w swoim imieniu, ale głównie w imieniu samego Pana Boga. Tylko księża Kościoła Rzymskokatolickiego posiadają tę łaskę.

  • Jolanta Siuta mówi:

   Popelniasz blad mowiac juz nigdy nie pojde do kosciola.Ksiadz Jacek w przeciwnosci do ciebie zawsze mowi ze pomimo suspenzy zawsze w nim pozostanie.IDEA prawdziwa KS. Jacka to nie doprowadzanie wiernych do odwrocenia sie od Kosciola ,ale jego oczyszczenie.Pamietaj o tym .Pozdrawiam cie serdecznie, bo podobnie jak ty jestem nacjonalistka w prawdziwym tego slowa znaczeniu.

  • M mówi:

   Wow panie Miedlar sam odpowiadasz na komentarze podpisujac sie innymi imionami ?
   Tylko gimbaza i ludzie nie używający szarych komórek mogą sie nabrać na to co pan reprezentuje.
   Kiedy był Pan księdzem to jakaś nadzieja i przekaz był ale teraz wiem ze jestes Pan aktor lub zagubiony zmanipulowany człowiek. Szkoda wielka szkoda i strata.

  • Aki mówi:

   Brawo Asia

 3. Michał Sadomski mówi:

  „Święty spokój nie figuruje na liście Świętych Pańskich” – Stanisław Michalkiewicz 😛

 4. Bodzio mówi:

  Odgrzewane kotlety! Gdzie nowy materiał?

  • piotr bein mówi:

   Bodzio-klient płaci i wymaga buhaha
   Załóż swój blog, nadawaj 24/7, pisz parę tekstów na dobę, pilnuj forum przed agenciurami, trollami i idiotami … W międzyczasie użeraj się z waadzami kościelnymi i świeckimi, zadbaj o finanse — zobaczysz ile to roboty. A nie wątpię, że Ks. Jacek ma coś więcej na głowie.
   Napisz cos użytecznego, włóż w koment. Jak okaże się genialne, może Admin wyniesie na wpis główny…

 5. aleksander mówi:

  „W PiS przeszkadzają mi żydzi, którzy tą partię założyli i nią kierują. Przeszkadza ich syjonistyczny plan
  stworzenia na Ukrainie żydowskiego państwa. Przeszkadza otumanianie Polaków rzekomym zagrożeniem ze strony Rosji, przeszkadza ich wrogi stosunek do chrześcijan, walka z kościołem, tworzenie podziałów, zakłamywanie
  faktów historycznych, niszczenie kultury, nauki, oświaty. Przeszkadza mi samo istnienie w Polsce tych wszystkich żydowskich partii.

 6. luk mówi:

  A jak wyglądają szanse (ewentualnego) powrotu do Kościoła ? Święcenia są święceniami. Choć obecny Kościół (POSOBOROWY) to trudny temat. Jak ksiądz określa się w coraz bardziej widocznej różnicy między hermeneutyką ciągłości i zerwania?

 7. A. mówi:

  ” Mam nadzieję, że to był ze strony pana Terlikowskiego lapsus, bo w innym wypadku pokazałby, że nie zależy mu na budowaniu Kościoła, ale niszczeniu go. Albo, że w istocie nie rozumie kim jest Jezus i czym jest polityka. Wcale bym się nie zdziwił.” 100/100! Nie bez powodu mówi się o TT ironicznie, że jest bardziej papieski od papieża (już nieważne którego – KAŻDEGO). On jest taki denerwujący … Najbardziej chyba razi mnie w nim to, że sprawia wrażenie lekko pozbawionego empatii. Często i ochoczo dokonuje powierzchownej oceny czyjegoś zachowania, wymachując PŚ i wygrażając palcem. Szkoda, że wobec siebie i swojej „misji ewangelizacyjnej”, którą zdążył zirytować 3/4 Polski, jest taki bezkrytyczny. Powinien pochylić się nad cytatem J.Tischnera: ” Religia jest dla mądrych. A jak ktoś jest głupi i jak chce być głupi, nie powinien do tego używać religii, nie powinien religią swojej głupoty zasłaniać.”. Wszystkim wyszłoby to na dobre, łącznie z nim samym.

  W wywiadzie pojawił się też wątek edukacji seksualnej. Ja uważam, że te zajęcia są potrzebne, jednak z kilkoma ALE. Po pierwsze: zmiana nazwy. Wiem, że ta kojarzy się z ludziom jakoś tak nieciekawie, jak gdyby te zajęcia miały nadmiernie rozbudzać zainteresowanie seksem, a cel jest taki, by po prostu rzetelnie informować, stosowanie do wieku. Po drugie : koniecznie kompetentny prowadzący, który nie będzie skrępowany trudnymi pytaniami i tematami, i który będzie potrafił przekazywać wiedzę w sposób neutralny światopoglądowo, zgodnie z literą nauki. Niestety, obawiam się, że w praktyce nie będzie tak pięknie i pieniądze przeznaczone na ten cel zostaną po prostu zmarnowane.
  Najbardziej potrzebna jest w moim przekonaniu e.s. w tzw. rozumieniu wąskim, bo choć wydaje się,że to podstawy podstaw to wiem z moich skromnych na razie doświadczeń zawodowych, że w rzeczywistości nadal jest to problem. Dopiero potem, gdy będzie już gotowa ta baza, powinno dodawać się stopniowo kolejne elementy dot. seksualności w społeczeństwie np. jak się skutecznie ochronić lub ukrócić molestowanie w pracy,do kogo zwrócić się po pomoc, jak rozpoznać symptomy pedofilii, kwestie gwałtu, także małżeńskiego, kwestie nieulegania seksualizacji itp itd. jest tego mnóstwo.

  Dlaczego pisałam wcześniej, że moim zdaniem jest to takie ważne. Podam przykład: trafiłam w internecie na komentarz, chyba nawet pod którymś z pańskich fimików na youtube ,na zwierzenia b. młodego chłopaka, nastolatka, który był na granicy próby samobójczej z powodu odczuwanego silnego pożądania wobec płci przeciwnej (tylko odczucia, bez działań przy jednoczesnym szacunku w stosunku do kobiet), którego nie rozumiał i nie był stanie zatrzymać .Jako aktywny katolik zadręczał się poczuciem, że jest to silny grzech, który powinien okiełznać, choć jak wszyscy wiemy tego rodzaju doznania są zupełnie normalne w tym wieku (zresztą później też). Gdyby taki zagubiony wrażliwy młody człowiek uczęszczał na odpowiednio poprowadzone zajęcia, dowiedziałby się podczas ich trwania, że absolutnie nie ma powodu do niepokoju czy tak destrukcyjnych dla jego psychiki i przyszłego życia emocjonalnego wyrzutów sumienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze koledzy, rodzice, „zwykli” nauczyciele, w tym katecheci są odpowiednimi partnerami do takich rozmów.

  Pozdrawiam:)

 8. Mariusz Malec mówi:

  Czytałem ten wywiad i doradzałbym Księdzu nie starania o przeniesienie o stanu świeckiego i zakładanie rodziny, ale powrót do czynnego kapłaństwa. Mam znajomego, który wskutek konfliktu z proboszczem porzucił w młodym wieku kapłaństwo. Ożenił się, ma dzieci, teraz już dorosłe. Można i tak, ale ileż dobra w sferze duchowej mógł on uczynić, gdyby nie musiał zarabiać na utrzymanie swojej rodziny.

  Rodzin są w Polsce miliony, a ilu jest księży? W skali narodu – garstka. W 2010 r. jeden ksiądz przypadał na 1236 wiernych. Poza tym bycie kapłanem to zaszczyt, wybraństwo najwyższego stopnia. Kapłan to najbliższy współpracownik Chrystusa. W jakimś objawieniu zostało nawet powiedziane, że anioł stróż znajduje się po prawej stronie człowieka, ale u kapłana po lewej, bo kapłan ma taką godność, że jest ważniejszy nawet od anioła.

  Druga rzecz: z proroctw wynika, że zostało nam nie więcej niż 2 lata pokoju. Oczywiście wojna nie przyjdzie od razu do Polski, na pierwszy ogień pójdzie Europa południowa. Ale gdy się zaczną te ciężkie czasy (a trwać będą kilkadziesiąt lat) ludzie będą potrzebować nie tylko słowa Bożego, ale również sakramentów. A tych mogą udzielać tylko kapłani. Będzie na nie duże zapotrzebowanie, gdyż nastąpi znaczący wzrost praktyk religijnych. „W czasie wojny wasze kościoły będą pełne” – powiedział Bóg do Anny Dąmbskiej w 1987 roku.

  Księża będą bardzo potrzebni także dlatego, że wielu ich w trakcie prześladowań antychrześcijańskich wyginie. W proroctwie z La Salette Matka Boża mówi:

  „krew będzie wszędzie płynąć; kościoły będą zamykane lub bezczeszczone; księża i zakonnicy będą przepędzani; przeznaczy ich się na śmierć i okrutnie zabije. Wielu z nich zrezygnuje z wiary i ilość księży i zakonników, którzy odpadną od prawdziwej wiary, będzie wielka; między nimi będą nawet biskupi”.

  Myślę więc, że najlepiej będzie, jeśli Ksiądz nie będzie palił wszystkich mostów z władzami Kościoła, ale przygotowywał grunt pod swój przyszły powrót do czynnego kapłaństwa. Prawdę można mówić w różny sposób, nie musi to być totalna krytyka Kościoła. Sądzę też, że Kościół można zmienić tylko od środka, samo piętnowanie jego grzechów nie wystarczy.

  Niech Ksiądz wytrzyma do końca tego dziesięciolecia, a zobaczy jakie wstrząsy nastąpią w Kościele i w Europie. Nawet jeśli zagrożą Księdzu jakimś 20-letnim zakazem, to i tak nie wejdzie on w życie. Ludzie niczego się nie spodziewają, oczekują spokoju i pokoju, ale nadejdzie coś zupełnie przeciwnego

  Za papieża Benedykta
  Świat odejdzie od pokoju
  We krwi ludzkiej się unurza
  Tak jak świnia w swoim gnoju.

 9. Ewka mówi:

  Dobry wpis. Dodaję stronę do ulubionych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ