„Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji?

Muzułmanie „ubogacają” polskie media. Powstał pierwszy tygodnik arabski o Warszawie „ZPZ Gazeta”.

Wydawany jest w trzech językach: arabskim, polskim i angielskim. Z raportu przygotowanego w 2013 roku przez doktoranta Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego Radosława Stryjewskiego, wynika że w stolicy Polski mieszka około 20 tysięcy muzułmanów. Tak było prawie cztery lata temu. Możemy się jedynie domyślać, że teraz jest ich o wiele więcej. Alzachrani Abdullah, wydawca i redaktor naczelny tygodnika chce, by gazeta była czytana nie tylko przez społeczność muzułmańską z Warszawy. Krótko mówią, zależy mu, by gazeta islamizowała znienawidzonych gojów, o czym świadczą jego dalekosiężne plany.
Na początku 2 miliony, później 38, a potem to już cała kula ziemska. W redakcji „ZPZ Gazeta” pracuje sześć osób, a w przyszłości… wszyscy mieszkańcy Warszawy – powiedział Abdullah.

Na pytanie kiedy szef sześcioosobowej redakcji przybył do Polski, odpowiada niejasno, że przybył do Polski dwa lata temu. W jakich okolicznościach? Nie chce tego zdradzić. Rodzi się kolejne pytanie. Kto finansuje islamskie medium?

„ZPZ Gazeta” kosztuje 2 złote i na nasze szczęście można ją dostać jedynie w trzech kioskach w Warszawie. Jednak to o trzy kioski za dużo… Warto byście Państwo wiedzieli, które kioski w Warszawie sprzyjają islamizacji oraz informowali swoich znajomych, które punkty należy omijać z daleka. Warto również pomyśleć o tym, by informować o sprawie szerszą opinię publiczną. Może dobrym pomysłem będą naklejki na kioskach: „Tutaj sprzedają arabskie gazety. STOP ISLAMIZACJI”?

 

Źródło: wawalove.pl/alzahrani.pl

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

26 odpowiedzi na „„Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji?

 1. Rzymski Katolik mówi:

  Do tej pory Polska i Polacy byli niebywale silnie judaizowani przez media różnego rodzaju żydostwa, najczęściej lewackiego ale i też judeochrześcijańskiego ( nie mylić z katolicyzmem). Teraz mamy być jeszcze islamizowani. Czas się brać do roboty i rozpowszechniać media katolickie i polskie. Jeśli chodzi o katolickie to jest regularnie prowadzona działalność publicystyczna Bractwa Św. Piusa X. No i oczywiście takich Księży wielkiego ducha i serca jak Ksiądz Jacek. Jeśli chodzi o media czysto polskie to faktycznie z najbardziej popularnych widziałbym tu Niepodległą ( niestety bardzo podrożała ostatnio ) jak też w mniejszym stopniu Gazetę Warszawską ( na mój gust za bardzo pro Pisowska ). Pozostaje wyłapywanie interesujących treści na internecie, gdyż Dzięki Bogu rośnie nam świadomość społeczna i dochodzą nowi orędownicy sprawy katolickiej i polskiej.

 2. Rzymski Katolik mówi:

  Przepiękne, pouczające przesłanie dla wszystkich :
  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/2445

 3. Rzymski Katolik mówi:

  Wprost przeciwnie. Judeochrześcijaństwo istnieje i to w pełnej krasie. Wystarczy popatrzeć na dzisiejszy zjudaizowany, sprotentantyzowany, modernistyczny Kościół i herezje, które głosi np. dogmat o tzw wolności religijnej, dogmat o fałszywym ekumenizmie, zmiany w liturgii, zmiany w interpretacji przykazań Bożych, zwodnicze hasło : Pan Bóg kocha Cię takim jakim jesteś, więcej odwołań do Starego Testamentu niż do nauk Pana Jezusa Chrystusa itd. itp.

  • Poza tym chrześcijanie i żydzi różnie traktują sprawiedliwość. Dla chrześcijanina „nie zabijaj” to nie zabijaj nikogo i nigdzie, a dla faryzeuszy dawniej „nie zabijaj” dotyczyło tylko „bliźnich” jako rodziny, więc to są elementarne kwestie.

  • R r r mówi:

   A głosi że biskup powinien być mężem jednej żony? Bo biblia tak.
   A czytałeś 10 przykazań w księdze wyjścia i powtórzonego prawa? Pewnie nie bo znasz je tylko z katechizmu nie wysiliłeś się by sprawdzić czy słowo Boże mówi to co katecheta lub ksiądz. Przeczytaj źródło a nie powtarzasz to co ci wklepali do głowy.

 4. Bogusław Maśliński mówi:

  To żydzi współpracują z muzułmanami, polecam artykuł Dyktat Rotszyldów:
  „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!”

 5. Maciej mówi:

  Fajnie! dziś ubogacają nas słowem, jutro bombami…

 6. Danny mówi:

  Przeczytałem wydanie 1 i piszecie nieprawdę. Zaciekawił mnie tytuł ale szukacie sensacji. Gazeta w języku angielskim i arabskim. Nic kontrowersyjnego.

 7. bartek mówi:

  najlepiej sobie wytrzec dupe

 8. Dzik mówi:

  W TRZECH KIOSKACH W WARSZAWIE, TRZY KIOSKI TRZEBA POOKLEJAĆ NAKLEJKAMI, TRZY KIOSKI SPRZYJAJĄ ISLAMIZACJI. nie macie co pisać to nie piszcie wcale po co takie brednie? Jeśli to prawda to napiszcie konkretnie które to kioski a nie półprawdę piszecie półsłówkami.

 9. Ania mówi:

  Chorych psychicznie czyli lewaków powinno się zamknąć do psychiatryka, a stamtąd deportować do Afryki razem z ich „uchodźcami”.

 10. Ania mówi:

  Kto płaci za wydawanie tego gówna? Stawiam na Sorosa.

 11. Ewa mówi:

  Wspierajmy pana Jacka Międlara choćby drobnymi darowiznami, bo go ci bogacze z ktorymi walczy po sądach wykończą finansowo i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ