Nuncjusz spod bandery masonerii – abp Celestino Migliore

Celestino Migliore był nuncjuszem apostolskim w Polsce od 2010 roku. Swoją posługę zakończył w maju ubiegłego roku.

Funkcję przejął po abp. Józefie Kowalczyku, w czasach PRL-u komunistycznym działaczu o pseudonimie „Cappino”. Gdy w 2009 roku Polskę obiegła informacja, że nowym nuncjuszem apostolskim zostanie Włoch, okrzyknięto z nadzieją, że atmosfera w Polskim Kościele wreszcie się oczyści. Czy aby na pewno? Celestino Migliore okazał się być człowiekiem bez twarzy i zajadłym przeciwnikiem nacjonalistów, czego osobiście sam doświadczyłem, ponieważ wszelkie zakazy, które otrzymałem po 82. rocznicy ONR w kwietniu ubiegłego roku, były z jego polecenia.

Fikcyjne zmiany w episkopacie
W przeciągu 6 lat, Migliore wymienił 24 z 44 biskupów. W większości przypadków to były zmiany fikcyjne, bowiem stanowisko ordynariusza otrzymywali biskupi pomocniczy lub wykładowcy seminariów danej diecezji. Przykładem przemawiającym za tym jest ostatnia nominacja abp. Migliore. Chodzi o udzielenie stanowiska metropolity przemyskiego biskupowi Adamowi Szalowi, który od 2000 piastował stanowisko biskupa pomocniczego. Poprzednik nominata – abp Józef Michalik – w dyplomatyczny sposób skomentował decyzję nuncjusza na antenie Radia Watykańskiego: „Jest to znak dużej wrażliwości arcybiskupa nuncjusza, który zna sytuację Kościoła w Polsce i wie, czego potrzebuje poszczególne środowisko”.
Nuncjusz odrzucał jakiekolwiek rewolucyjne zmiany, utrzymywał status quo w jakim znajduje się Kościół Katolicki w Polsce. Powód takich działań może być dwojaki. Albo kompletne zobojętnienie na sprawy Polski, albo działanie na usługach zła. Możliwe też, że kierując się zasadą „Kościół nie lubi rewolucji”, abp Migliore oddawał hołd patronowi episkopatu – „Świętemu Spokojowi”.

Nuncjusz bez twarzy
Abp Migliore, od 2010 roku, ani razu nie zabrał oficjalnego głosu w ważnej dla Polski sprawie. W 2013 na pytanie jednego z katolickich dziennikarzy, co sądzi o całym zamieszaniu w związku z przyznaniem multipleksu TV TRWAM, powiedział że „to nie jest jego sprawa”. Nic bardziej mylnego. Sprawa TV TRWAM jest sprawą Polski, a zwłaszcza Kościoła, biorąc pod uwagę jak wielki wpływ na kształtowanie sumień i właściwych poglądów mają dzieła o. Tadeusza Rydzyka.
Nikt inny, a nuncjusz apostolski jako pierwszy powinien zabrać głos w sprawie katolickiego medium w Polsce, zwłaszcza że biorąc pod uwagę ostatnią wypowiedź papieża Franciszka z placu Świętego Piotra (8 maja), Kościół winien skutecznie głosić Ewangelię na różne sposoby, zwłaszcza w przestrzeni medialnej. Gdyby próbowano odebrać prawo do publikacji watykańskiemu periodykowi L’ooservatore Romano, czy któraś z kongregacji Stolicy Apostolskiej nie interweniowała?
Podobnie nie odniósł się do głośnej sprawy – doniesień ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego z 2012 roku, jakoby księża o skłonnościach homoseksualnych byli wysyłani na studia do Rzymu oraz na temat rzekomej kurii diecezjalnej obsadzonej pracownikami o spaczonej orientacji. Nie zabierał również jasnego stanowiska w debacie z politykami na temat in vitro oraz ochrony życia od chwili poczęcia, aż do naturalnej śmierci.
Jedynie rok temu wypowiedział się w pompowanej przez mainstream sprawie pedofilii w Kościele w słowach nie dających żadnego rozwiązania. – pedofilia wśród duchownych istnieje też w Polsce.
Nie dość, że komentarz wyjątkowo miałki, to śmierdzi retoryką Gazety Wyborczej, albo i gorzej. Zwłaszcza, że jest pozbawiony jakichkolwiek konkretów.

Nuncjusz pod banderą Rotary International
Nuncjusz przyjechał do Polski w 2010 roku, po 8 latach pracy jako przedstawiciel Stolicy Apostolskiej przy centrali ONZ w Stanach Zjednoczonych. W tym czasie dał się poznać jako wysoce lojalny i zaprzyjaźniony z paramasońską, finansowaną przez żydowskie lobby organizacją Rotary International w Nowym Jorku. Chętnie uczestniczył w spotkaniach z nimi, udzielał wypowiedzi, uczestniczył w przyjęciach o czym informują liczne zagraniczne, rotariańskie serwisy internetowe. Podejrzewam, że część informacji zostało usuniętych, tak jak zdjęto z portalu informację o „zaszczycie” otrzymania tytułu „honorowego członka Rotary Interntaional w Buenos Aires” przez kard. Bergolio w 1999 roku. Informacja została usunięta krótko, po wyborze na Stolicę Piotrową.
Czy te konszachty, nie tłumaczą pasywności nuncjusza w sprawach Narodu Polskiego, modernizmu w Kościele, skandali czy ideologii eugenicznej? Taka pasywność jest motorem dla destrukcyjnych działań masonerii wobec Kościoła. Czy to nie jasne, że Migliore i Rotarianie kopią do jednej bramki?
Niestety, wielu polskich biskupów chętnie współpracuje z organizacją rotariańską. Według XVIII – wiecznych założeń masonerii, ich celem jest obsadzenie ważnych stanowisk swoimi ludźmi w każdej grupie zawodowej – również w duchowieństwie. Duchownych, zwłaszcza biskupów zachęcają drogą przekupstwa. „Wolnomularstwo”, bo taka jest pierwsza nazwa masonerii, od początku swej działalności zajmuje się remontem katolickich świątyń. Takim sposobem mają zamiar się uwiarygodnić w środowisku kościelnym i poprzez finansową pomoc, współtworzyć lokalne wspólnoty.

ś.p. abp Tadeusz Gocłowski

ś.p. abp Tadeusz Gocłowski

Przed śmiercią potwierdził te doniesienia abp Gocłowski. W prywatnej rozmowie, na moje pytanie, co robi przed konkatedrą mariacką w Gdańsku „zębate koło” (symbol rotariański) w 2014 roku oświadczył, że archidiecezja gdańska od lat współpracuje z rotarianami, a tę kooperację podtrzymuje „sam abp Głódź”. W dalszej części rozmowy zapewniał, że Rotary International i Lion’s Club to organizacje szlachetne, humanitarne, podtrzymujące ducha katolickiego w Kościele. O zgrozo! Na pytanie czy większość ordynariuszy w Polsce współpracuje z rotarianami, odparł zdecydowanym „tak”. Tak się składa, że w okresie, gdy z arcybiskupem była prowadzona rozmowa, katedra gdańska przechodziła remont, finansowany przez Rotary International w Gdańsku. Jak widać abp. Migliore nie jest osobą odosobnioną, a słowa abpa. Gocłowskiego tylko to potwierdzają.
Sprawa tyczyła się personalnie również mojej osoby. Okazało się, że większość donosów jakie na mnie słano zarówno do prymasa jak i wizytatora (prowincjała), były podpisywane nazwiskami członków Rotary International oraz przedstawicieli loży masońskiej (np. z wrocławskiego oporowa – jeden z nich ponoć mieszka przy ulicy Petrażyckiego). Pod naciskiem takich osób, które z pewnością groziły odcięciem od dotacji finansowych ugięli się współpracujący hierarchowie, a mną pomiatano w Kościele jak śmieciem.
Okazało się, że w Białymstoku „przekroczyłem granice”. Nie dość, że w oparciu o Biblię mówiłem o „żydowskim motłochu”, to jeszcze wspomniałem o „masońskich i paramasońskich mackach w Kościele Piotrowym”. To rozwścieczyło Rotarianów oraz ich patrona Celestino Migliore.

Kard. Henryk Gulbinowicz podczas spotkania z Rotary International

Migliore chciał mnie wykopać
Wbrew wszelkim pogłoskom, oświadczenie księdza Kryspina Banko CM wizytatora Polskiej Prowincji Zgromadzenia Misji w mojej sprawie po białostockim kazaniu, zostało wystosowane pod wpływem nacisków abp. Celestino Migliore, co postawiło nuncjusza w jeszcze gorszym świetle.
O oświadczeniu zakazującym mi jakąkolwiek posługę publiczną, z niemal wszystkimi możliwymi zakazami dla mnie dowiedziałem się w drodze z Wilna do Warszawy z Internetu. Nikt mnie o nim oficjalnie nie poinformował.
W poniedziałek, 18 kwietnia, do księży misjonarzy wystosowano pismo, nadane przez samego nuncjusza apostolskiego w Polsce. Nakazano w nim „uciszyć” mnie!
Podobno Migliore skarżył się, że uprawiałem politykę w Kościele! Argument rodem z czasów PRL. Poza tym na podstawie czego wyciągnął takie wnioski? Nacisk ze strony nuncjatury pojawił się w poniedziałek, a więc w dzień przed opublikowaniem całego kazania z Białegostoku na Youtube, zatem treść (a konkretnie jedno zdanie wyrwane z kontekstu) abp. Migliore poznał z publikacji Gazety Wyborczej, która non stop wałkowała zmanipulowany fragment o „nowotworze” i „chemioterapii”.

Nuncjusz odchodzi w 2016?
Migliore wyjechał z Polski kilka miesięcy temu, a na jego miejsce wskoczył abp Salvatore Pinnacchio. Wiadomość o jego odejściu była dobrą informacją dla Kościoła katolickiego w Polsce. Wielu może zarzucić, że ujawniając prawdę o nuncjuszu apostolskim w Polsce, uderzam w Owczarnię Chrystusa. Nic bardziej mylnego. Potrzeba poznać patologię, chorobę każdej społeczności, aby móc skutecznie ją leczyć. Tak jest i w tym przypadku. Z pewnością urząd nuncjusza nie był zdrowy, o czym świadczą powiązania Migliore z masonerią i zagrywki w mojej sprawie. Jeśli my katolicy nie zaaplikujemy Kościołowi skutecznej „chemioterapii”, na pewno nie uczyni tego środowisko lewicy, Gazety Wyborczej i masonerii – antagonistów Kościoła.

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

30 odpowiedzi na „Nuncjusz spod bandery masonerii – abp Celestino Migliore

 1. x mówi:

  Jacku, mam wrażenie, że często powołujesz się na religię katolicką więc zobacz co to oznacza na świecie i ilu ludzi także w Polsce (przykładowo Narodowcy) utknęło w programach religii. Sami nie wiedzą czego bronią. Kościół instytucja to sekta sam wiesz jaka.

  • marcindePolonia mówi:

   tak a wszyscy wyznawcy Kościola Katolickiego to sekciarze… totalna bzdura! niestety jest galaz i wiele galezi hierarchi jakis dziwnych ukladow, i krzywdzenia dobrych pasterzy, ale samego laika w pierwszej kolejnosci powinno obchodzic na ktora w Niedziele do Kosciola bo do Kosciola nie chodzi się dla księzy tylko dla Pana Jezusa. A więc niestety jest jak jest, ale odrazu Kosciol nazywac sektą? Czlowiek ma wybór, ma dostęp do mnóstwa Kosciolow, i napewno jest mnostwo dobrych ksiezy oddanych swojej posludze, gdzies tam na szczeblach wiadomo trzymaja swoich pozycji i wyrzadzaja moim zdaniem krzywdę Kosciolowi, ale na koncach galazek? odrazu wszystkich wrzucac do worka sekty?

   • x mówi:

    Niestety nie widzisz jeszcze połączeń negatywnych a Jezus zapraszał do przyłączenia się i odzrzucenia dogmatów. Niestety jeśli uważasz, że chodzenie do kościoła zmienia coś a potam wracasz do domu i wyzwalasz negatywne energie, niszcząc wszystkich dookoła to jesteś w dużym błędzie. Trzeba zmienić postępowanie co jest najtrudniejsze. Kościół to państwo Watykańskie i katolikom nie mieści się w głowie co jest pod spodem 🙂 Często uważacie się za uprzywilejowanych i nie dostrzegaci innych prawd dla innych ras ludzi (ich drogi).

    • marcindePolonia mówi:

     negatywne polaczenia, negatywna Energia, Niszczenie Wszystkich dookola, trochę ponuro i smutno, zreszta czemu wszystko tak w negatywnym swietle? to może warto wlaczyc pstryczek odstawić na bok jakies kosmiczne negatywne energie i zapoznac sie z rzeczywistą Nauką Pana Jezusa?
     Chodzenie do Kosciola zmienia bardzo duzo, ( nawet jak ktoś potem ma zly humor i negatywnie – nie jego energia tylko te jego emocje i zachowanie wplywa na innych a nie jakas energia jak juz – ) – bo nie pójście do Kosciola to jest grzech cięzki a więc chodzenie do Kosciola jest ratunkiem od popelnienia grzechu ciezkiego a to jest juz duza zmiana, przeogromna. A co mnie obchodzi Panstwo Watykanskie? A Ciebie np Rumunia interesuje? Czesto uwazamy sie za uprzewilejowanych no sorry ale ja raczej slysze ciagle ze Katolicy to tacy, owacy, i raczej bycie katolikiem z waszej perspektywy to nie powinno byc nazywane ze my uwazamy sie za uprzywilejowanych? Prawdy Drogi? No sorry wiekszosc drog po za Katolickich, no dobra Chrzescijanskich prowadzi do Piekla, bo jest Jedyny Prawdziwy Bóg i jest nim Jezus Chrystus, ktory pouczyl o swoim Ojcu. Wiec dla mnie Katolika, wszystkie Religie ktore odrzucily Jezusa – nie wierza w tego Boga co my Chrzescijanie bo nie wierzą w Jezusa, i Wy co robicie wrzucacie wszysto do wora jednego ze niby wszystkie Religie i ze jest Jeden Bóg i to ten sam, dla innych Religi a to juz obraża moje uczucia religijne bo inne religie odrzucają Jezusa- wiec jak to mozliwe ze ten sam Bóg? i czemu krytyka dziala zreguly w Strone Katolikow? Jezeli chodzi o autentycznosc Kosciola Katolickiego to odlamy chrzescijanskie proporcjonalnie od daty odlaczenia sie od Katolicyzmu to juz sa innymi „tworami” bo np juz protestantyzm nie uznaje transsubstantiatio, chociaz sam Luter z czego doczytalem to jeszcze uznawal transsubstantiatio skoro uznawal czemu Protestanci nie uznaja? bo to jest odlam z odlamu i to tak zatraca sie w ten sposob i moim zdaniem juz nie mozemy mowic o tym autentycznym Kosciele Apostolskim skoro jest okrojony.

     • x mówi:

      No dobra, Bóg jest jeden, Jezus jest jego synem (Jahwe nie jest bogiem). Pytanie dlaczego odrzucacie/negujecie (może część z was inne drogi) inne drogi. Co do kościoła to jest rodzina a nie instytucja zinfiltrowana. Myśl to to energia sprawcza (no jak Bóg stworzył wszystko to przecież nie był pesymistą – no nie?? 🙂 ) Ludzie są pesymistami i oddalają się od Boga bo przestają wierzyć.

      Jezus mówił dla jednej przestrzeni a w innych kulturach mogli być inni prorocy (zakładam tak). za tego powodu nie neguję innych dróg. Inna sprawa, że mogli zostać zwiedzeni. Cóż. Tu nie chodzi o katolików tylko ale o ludzkość na ziemi. Zobaczci co robi pewien kraj za Zachodzie od końca II wojny – dzieli świat.

      Energie – Jezus mówi żeby miłować bliźniego a większość ocenia (czyli zostanie oceniona taką samą miarką i tyle). Pomyślcie jaki to niesie ładunek emocjonalny do podziałów.

      Skoro uważasz, że chodzenie do kościoła to grzech to jaką drogę mają ludzie np: w dżungli amazońskiej?? To też dzieci boże więc czego mają popełniać grzech skora nic złego nie robią??

     • marcindePolonia mówi:

      Moim zdaniem Dziecmi Bozymi mogą nazywać się Ci co uznają Pana Jezusa za Boga. Bo tylko Pan Jezus, objawil nam Swojego Ojca. Więc skoro Pan Jezus objawil nam Boga Ojca a Ty z tego co widze nie wierzysz w Pana
      Jezusa to dlaczego mówisz „Bóg Ojciec” – lub poslugujesz sie frazą dzieci Boze, a z tego co wiem to tylko Pan Jezus pouczyl o Bogu Ojcu, zaden inny „prorok” poza testamentowy to dlaczego uzywasz sformuowanie „dzieci Boze” skoro nie wierzysz w Pana Jezusa (- z tego co widze) brak konsekwencji… jak ktoś nie wierzy w Pana Jezusa to po co posluguje się terminologią pochodzącą od niego? i od Chrześcijan.. Bez Sensu… W Pismie Świetym wyczytalem ze Ci do Których Nie dotarla Ewangelia… wtedy podchodzą pod sąd Swego Sumienia… czyli nie oszukujmy się.. moze tu chodzi tylko o osoby żyjące w Korei Pólnocnej? no bo do innych wyznawców Pan Jezus dociera… tylko go odrzucają.. A co do Energi nie wiem jak glupot się naczytaleś, ale lepiej zostaw te Energie Negatywne, i nie twórz jakis herezyjnych nauk. Co do milowania blizniego, no sorry nie uwazam Ciebie za Swojego Brata.. bo moi bracia i siotry wierzą w Pana Jezusa…

     • x mówi:

      Przyjacielu, a Ja Ciebie uważam za mojego brata bo wszyscy ludzie są braćmi. A Ty już mnie osądziłeś wielokrotnie a jeszcze ani razu. I co ty na to?

      Mniejsza o terminologię. Zostaw te energie skoro nie rozumiesz tego zagadnienia. Posługuje się sformuowaniami takimi bo prawda jest tylko jedna. Słabo mnie znasz przyjacielu. No może powiesz, że nie jesteśmy przyjaciółmi ale nasi wrogowie się wtedy cieszą.

     • marcindePolonia mówi:

      Gdybym nazwal Cie bratem, to spoliczkowalbym Pana Jezusa
      tak jak Ty to robisz.
      Gdybym nazwalbym Cie przyjacialem, bylbym klamcą
      bo Ciebie nie uwazam za przyjaciela, Twoi wrogowie,
      nie są moimi wrogami,bo nie chce mnie nić wspólnego z kimś
      – kto jest przeciwko Panu Jezusowi a tym bardziej z kimś kto
      na kolokolwiek patrzy przez pryzmat „wrogów”. Ja nie nazwalem Cie
      ani moim wrogiem, ani sojusznikiem, więc sobie Daruj.
      Plujesz na Kościol Matke Moją powinieneś dostać odemnie po pysku,
      a ja nie dostalbym od Ciebie gdybym przezywal Twoją Matke?
      ale katolicyzm zabrania agresji wobec osób które opluwają
      Kościol – tym bardziej Pan Jezus nakazuję nadstawić drugi policzek
      zamiast oddać. I wyrzuć zglowy bzdury na temat Energi, bo
      jak bedziesz mial je w glowie to podejrzewam że wszedzie
      będziesz szukac wrogów a zamiast bardziej stawać się mądrym
      to będziesz glupieć.

     • marcindePolonia mówi:

      sorry za bledy *kogokolwiek ale nie wiem czemu po ucinalo mi nie ktore literki

     • marcindePolonia mówi:

      i gdybyś zaprzeczal że nie opluwasz Kosciola to:
      – przytocze co napisales.
      -Kościół instytucja to sekta sam wiesz jaka
      – Kościół to państwo Watykańskie
      – Co do kościoła to jest rodzina
      i chyba jeszcze coś bylo o dogmatach

     • marcindePolonia mówi:

      i może odrazu sprostuje:
      Kosciol jako samo instytucja nie jest sektą, niestety ludzie ktorzy tam sie
      sie ugniezdzili, niszczą tą Piekną Instytucje, bo gdyby Wszystko dzialalo
      jak nalezy, bylo by dobrze.
      – Kościół to państwo Watykańskie – Bzdura- Kosciol to Kosciol, Panstwo to Panstwo
      Kosciol rodzina? – zalamka….. Kosciol to Wspolnota
      a co do dogmatów, wlasciwe pojmowanie dogmatów ustawionowych otworzylo By Ci Oczy że Pokrywają się z Pismem Świetym…

     • x mówi:

      To było dla Jacka ale skoro już tak nalegasz https://www.youtube.com/watch?v=cazqkm8tlcw

     • marcindePolonia mówi:

      Wiesz ja nie popieram Franciszka papieża nie zgadzam się z Jego dzialaniami i z Jego Nauką ale nie mozna powiedzieć o wszystkich… ze tam sa Wszyscy Tacy jak On…

    • marcindePolonia mówi:

     lucifer w tym znaczeniu to nie chodzilo o lucifera tylko to znaczylo w tym kontekscie jako „jutrzenka”, „poranek” i na pewno nie mialo nic wspólnego z diabłem/ lucyferem. trzeba caly kontekst sluchac dawaj cos dalej to Ci po obalam wiecej:D

    • marcindePolonia mówi:

     no wlasnie bo wystarczy jeden wyraz lucifer i odrazu .. Caly Watykan to „wyznawcy Szatana” wogole jak mozna opinie budowac przeciw czesmus na jednym wyrazie hahah zabawne

     • x mówi:

      w istocie

     • marcindePolonia mówi:

      1 Wiesz ja nie popieram Franciszka papieża nie zgadzam się z Jego dzialaniami i z Jego Nauką ale nie mozna powiedzieć o wszystkich… ze tam sa Wszyscy Tacy jak On…

      2 powiem ci Coś, Uważam że Szatanowi chodzi o to żeby ludzie bluźnili na temat Kościola, i do tego dąży… bo to wiadomo jest Inteligentniejszy niz ludzie, i wie ze ludzie się nie zaglebia w temat dokladnie i beda przeciwko Kosciolowi a zarazem bede ciagnac innych i w ten sposob wspolnie z Diablem zbierac sile przeciw Kosciolowi. Zawsze w kazdej opini na temat np Kościola Świętego trzeba mnięc na uwadze ludzi świetych którzy też tam są, wtedy stawia się moim zdaniem opór Szatanowi.

     • x mówi:

      Zgodzę się, że są tam też dobrzy ludzie ale obawiam się też że struktury mogły być naruszone- piszę bardzo ogólnie, zachecam do odkrywania. Franciszek?? Zobaczymy.

      Co do Jezusa (może umknęło) to uznaję, wierzę i nie kłóci się to z niczym innym u mnie. Zwyczajnie staram się zrozumieć innych nie wchodząc w inne religie głęboko.

      No mam nadzieję, że to takie proste. Nie używajmy języka pogardy bo wpadniemy w podziały.. Muszę powoli kończyć, trochę to długie. Także pozdrawiam…..

 2. Łukasz mówi:

  Ujawniając prawdę nie uderza się w Owczarnię, kościół jako Mistyczne Ciało Chrystusa, ale w skorumpowanych, zepsutych, lub jawnie wrogich funkcjonariuszy kościelnego establishmentu. Przejęcie kościoła, zniszczenie go od wewnątrz (a nie mało skuteczna walka z zewnątrz), zinfiltrowanie jego struktur było od dawna znanym planem masonerii, tzw. modernistów. W świetny sposób zdemaskował to Jego Świątobliwość Pius X w encyklice Pascendi dominici gregis.

  • marcindePolonia mówi:

   Chodzilo mi o Nazywanie Kosciola Katolickiego sektą… Ja uwazam że jedynym Kosciolem to jest Kosciol Katolicki a wszystkie odlamy to z mojej perspektywy nazwalbym sektami. Zresztą uważam że Tylko Kosciól Katolicki jest tym autentycznym „Kosciolem Apostolskim” a inne moim zdaniem to tylko odlamy.

   • Kesja mówi:

    marcindePolonia.
    czy opierasz swoje „uważam” na prawdzie SŁOWA BOGA,czy na fakcie,ze babcia tak wierzyła,mama to i ja oczywiście też?
    Jesli to drugie,to znaczy,ze miłosc do PRAWDY jest ci obca.
    Mamy umiłowac PRAWDĘ,bo Jezus jest PRAWDĄ.
    Twój wybór,Twoje wieczne konsekwencje.
    Zachęcam do zgłębiania bez okularów denominacyjnych i strachu Prawdy Pisma Świętego.
    „Poznacie PRAWDĘ,a PRAWDA was wyswobodzi” – Jezus.

    • marcindePolonia mówi:

     Na tym że nie moge się doczekać tej Niedzieli i tego momentu kiedy znowu pójde sobie do Kościola. W niedziele wyśpie się tak do popoludnia, a potem pójdę sobie do Kosciola. czyli pojutrze cudownie:D

 3. Rzymski Katolik mówi:

  Niestety, ale żydostwo bardzo szeroko weszło w struktury Kościoła Katolickiego. Było przecież hasło znanej już szeroko zbrodniarki żydowskiej Luny Brystygierowej, że nie da się Kościoła pokonać otwarcie, więc trzeba Go przeniknąć od środka. A poza tym działania potomków frankistów rozbijające Kościół. To, co uczynili Żydzi – moderniści zwłaszcza po SW II to po prostu rewolucja bolszewicka w Kościele i zasadnicza zmiana świętej wiary katolickiej poprzez dekrety o ( fałszywym ) ekumeniźmie czy o tzw. wolności religijnej czy też poprzez zmianę liturgii. Także świetnie, że Ksiądz Jacek nagłaśnia te jakże bulwersujące fakty, gdyż tylko prawda nas wyzwoli i oczyści Święty Kościół z brudów.

 4. Kasia mówi:

  Bracie Jacku, ja nie miałam pojęcia ze takie rzeczy dzieją się w kościele naszym… Jestem zdruzgotana tym o czym tu przeczytałam. Czy naprawdę nie ma już lekarstwa na oczyszczenie naszego Kościoła ? To straszne, jestem przygnębiona.. i co z nami teraz będzie …To tak jakby szatan wygrał. Wszedł wilk w owczej skórze między owce… pożerając uprzednio pasterzy. Ksiądz powinien mówić prawdę, ewangelizować. Islam jeszcze raz podniesie rękę na chrześcijaństwo. Dziwię się ze papież Franciszek nie wspomniał nic o objawieniu św. Łucji , o trzeciej tajemnicy fatimskiej… Czy ja coś przegapiłam ? Co się dzieje? To jak sceny z Egzorcysty ! Może egzorcyzmy w Watykanie trzeba odprawić?

 5. Maciej mówi:

  A ja pamiętam jak Bp W.Skworc gdy był w Tarnowie i ujawniła się jego współpraca z UB odrzekł: „współpracowałem ale nikomu nie szkodziłem…” . Miałem wtedy ochotę zapisać się do niego na spowiedź i wyznać „grzeszyłem, ale nikomu nie szkodziłem” powstrzymał mnie tylko lęk przed zbeszczeszczeniem sakramentu.

 6. jerzy kozłowski mówi:

  Niestety ksiądz ma rację – sprawdzałem co to jest i kiedy powstali – okazało się że całe
  to ,,rotary „założyli masoni , czyli największy wróg kościoła. Po ponad stu latach dopięli swego
  umieścili na samej górze kościoła we wszystkich krajach swoich ludzi (część to pożyteczni idioci)
  i teraz wystarczy że kościół podzielą . Co zrobią wierni ? – stracą wiarę ? – nie – ale zaczną błądzić
  a o to w tym wszystkim chodzi. Był ksiądz w Anglii – ciekaw jestem czy ksiądz coś słyszał na temat
  Urodził się po dwóch tys. lat nowy król żydowski – z królewskiego rodu – latali z nim po całym świecie (Kanada Australia Nowa Zelandia i jeszcze jakaś kolonia) – na te spotkania tłumnie przychodzili żydzi – dostałem na ten temat link z UK , bo inaczej nic bym o tym wydarzeniu nie
  wiedział. Mógłby ksiądz to sprawdzić ? Życzę wytrwałości i zdrowia – szczęść Boże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ