Gdzie się podziało nagranie „Skandalistów”? Skasowało je lewactwo bez zasad! PODAJĘ LINK

– Czy mogę wrzucić nagranie programu na swojego Youtube’a? To będzie promocja programu – zapytałem producenta „Skandalistów”.

– Jasne! – otrzymałem odpowiedź.

Mimo takich ustaleń, nagranie zniknęło z mojego kanału YT. Produkcja zgłosiła mój kanał administracji YT, sugerując, że nie respektuję praw autorskich. Dlaczego tak uczynili? Łatwo się domyślić. Lewactwo na tyle skompromitowało się podczas programu, że zrobili wszystko co w ich mocy, żeby utrudnić dostęp do odnalezienia nagrania w Internecie. Zapytałem produkcji, dlaczego zachowali się tak bezczelnie. Otrzymałem odpowiedź, w której producent napisał, że na kopiowanie filmów „nie ma zgody”, ale „dziwne” że przyczepiono się właśnie do mnie, skoro podobnych filmów, z innymi gośćmi jest mnóstwo. Dziwne…

Po raz kolejny przekonałem się, że lewactwu nie można ufać… brakuje im po prostu elementarnych zasad. Taka historia „Skandalistów” na moim kanale YT.

Moi Drodzy! Ponieważ wielu się pyta, jak można oglądną to nagranie, udostępniam link:

http://www.polsatnews.pl/wideo-program/skandalisci-jacek-miedlar_6391135/

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

6 odpowiedzi na „Gdzie się podziało nagranie „Skandalistów”? Skasowało je lewactwo bez zasad! PODAJĘ LINK

 1. Łukasz mówi:

  Program z Księdzem oraz z Marianem Kowalskim były bardzo pouczające i symptomatyczne.

 2. Basia Kbs mówi:

  Oł łrili ? znaczy to tyle że prawda zabolała tak mocno… dobrze że w ogóle puścili a nie zbanowali od razu, masa ludzi i tak widziała i się dowiedziała. Znów- ludzie zrozumieją że skoro ban- znaczy że wartościowe ?

 3. Grzes mówi:

  Dziękujemy! Cały występ już sobie pobrałem i zarchiwizowałem, tak na wszelki wypadek. Wszystkim polecam to samo. Pobrać należy plik pod następującym URL:

  http://n-2-8.dcs.redcdn.pl/webcache/rdf1/redefine/p/vm2movies/7w/7wuydtbid5zp55a2d35mwy94fz4y1jr9.mp4

  Zapewne otworzy się w przeglądarce, wtedy prawym i „Zapisz jako…”.

  Albo użyć do tego nie przeglądarki, tylko programu do pobierania, np. wget.

 4. Maciej mówi:

  Zauważyłem że niektóre pozycje z Braunem też znikają… lewactwo nie toleruje prawdy, bo prawda jest dla lewactwa śmiertelnym zagrożeniem.

 5. Jacek mówi:

  Nie rozumiem tego występowania w tym lewackim programie(chyba tylko „parcie na szkło” za wszelką cenę,niestety na słowo -telewizja ludzie dziwnie reagują…. ) gdzie ta pani po hamsku wręcz utrudnia wypowiedzi próbuje skompromitować rozmówcę,sama opowiada jakieś brednie bez związku z gościem,insynuuje coś czego nikt nie powiedział,manipuluje przebiegiem audycji,każdy występ w tym programie to zbędna promocja tej pseudo-dziennikarki i polsatu. I jeszcze jedno- warto zauważyć z jaką atencją ,kulturą,”szacuneczkiem” rozmawia Urbanem i różnymi lewakami ja traktuje np.M.Kowalskiego lub Cejrowskiego.LUDZIE -PO CO IDZIECIE DO GOZDYRY????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ