Dlaczego Żydom zależy na multikulturalizmie? Protesty rabinów w Nowym Jorku

27 stycznia prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał dekret ograniczający imigrację muzułmanów. Prze cztery miesiące przybysze z Iranu, Iraku, Libii, Somalii, Sudanu, i Jemenu mają zakaz wstępu do USA, zaś migranci z Syrii otrzymali zakaz permanentny. Z decyzją Trumpa nie zgadzają się Żydzi z rabinicznej organizacji broniącej praw człowieka T’ruah. W związku z tym przeprowadzili radykalny protest przed Trump International Hotel w Nowym Jorku. Czy nie jest zastanawiające, że Żydzi są orędownikami multikulturalizmu jedynie poza granicami Izraela?

Organizację T’ruah śmiało moglibyśmy porównać do organizacji lewicowej, promującej postulaty powstałem w latach 20. XX wieku Szkoły Frankfurckiej. Są promotorami multikulturalizmu i kulturowego marksizmu, o czym chociażby świadczy otwarty sprzeciw w sprawie mianowania Stephena Banona na stanowisko głównego doradcy prezydenta USA, nazywając go „populistycznym nacjonalistą”, „przedstawicielem alternatywnej prawicy” i antysemitą.

Rabini za kratkami

Późnym wieczorem, 6 lutego, żydowscy aktywiści maszerowali ulicami Manhattanu, domagali się – jak głosili – „sprawiedliwości społecznej” oraz otwarcia granic dla „potrzebujących” islamistów. Na marszu się nie skończyło. Protestujący sięgnęli po bardziej radykalne środki, zakłócając blokując ruch przy Trump International Hotel oraz Tower w Columbus Circle. 19 z nich zostało aresztowanych na zaledwie cztery godziny. Nie były to przypadkowe osoby, ale śmiałkowie, którzy zdobyli się na „owagę” za namową żydowskich przywódców.

Jak wspominają swoją ostatnią odsiadkę?

– To był święty czas – powiedział aresztowany rabin, który twierdzi, że w areszcie modlili się psalmami i studiowali Torę.

Wśród nich znalazł się rabin Jonah Geffen, związany z konserwatywnym Zgromadzeniem Shaare Zedek na Manhattanie. Zabawny jest fakt, że żydowskie media czynią z protestujących i samego Geffena bohatera, który poświęcił swoją „wolność i dobre imię” stając w obronie islamistów (Arrested rabbis take Torah to the streets in defense of the vulnerable, Times of Israel). Żydowskie media przypominają, że do podobnych aresztowań i „dyskryminacji” rabinów ostatni raz doszło w 1980 roku, podczas protestów radzieckich Żydów oraz w 1960 podczas manifestacji Ruchu Praw Obywatelskich.

Witamy uchodźców”

Żydzi ubrani w tałesy (chusty modlitewne) ignorowali wielokrotne rozkazy policji, by zaprzestać blokowanie ruchu. Wnoszono okrzyki „Nie ma nienawiści, nie ma strachu, uchodźcy są tutaj mile widziani!”, uderzano w bębny i tamburyny, a w rękach trzymano napisy „Witamy uchodźców”. Według relacji świadków oraz samych uczestników protestu, byli zdeterminowani i nastawieni na konfrontację z policją, wiedząc że jeśli dojdzie do jakiegokolwiek aresztowania, śmiało będą mogli posądzać amerykańską policję o antysemityzm, a politykę Trumpa śmiało będzie można porównać do dyktatury Adolfa Hitlera. Rabini twierdzą, że nieprzypadkowo aresztowano właśnie 19 rabinów. Dla Żydów to liczba wyjątkowa, ponieważ – jak twierdzi dyrektor T’ruah Jill Jacobs – wiąże się ona z błogosławieństwami Amida, będącymi centralną modlitwą synagogalną.

Po tym jak żydowscy duchowni zostali skuci w kajdanki, Jacobs opublikował wpis w Internecie, w którym obwieścił, że gmina żydowska, do której należy całym sercem stoi po stronie uchodźców i nie pozwoli, by Amerykanie zamknęli granice przed potrzebującymi.

Amerykańskie piece

Rabin Menachem Creditor duchowy przywódca w Zgromadzenia Netivot Shalom w Berkeley (Kalifornia), poinformował że choć nigdy nie ma jednolitości w myśleniu, jeśli chodzi o kwestie polityczne, absolutnie wszyscy są orędownikami przyjmowania uchodźców. Tego samego zdania jest duchowy przywódca Żydów w Nowym Jorku, Jonah Geffen.

– To działanie [protest – przyp red.] jest dokładnie tym o co walczę przez lata – powiedział Geffen, który niemal na każdym kroku przestrzega przed.

Według oficjalnej wersji, protestujący Żydzi, doświadczeni w przeszłości Holocaustem, chcą uchronić muzułmanów przed tym, czego ich przodkowie doświadczyli w czasie II wojny światowej.

– Gdy Żydzi byli wsadzani do pieców, podobnie jak teraz Ameryka zamknęła się na uchodźców, nikt nas nie przygarnął. Mam nadzieję, że wszyscy wyciągną wnioski z naszej lekcji – powiedział Creditor.

W podobnym tonie wypowiedział się rabin Wiliam Plevan, nauczyciel z Nowego Jorku.

– Pamiętamy naszą historię. Pamiętamy, gdy granice Stanów Zjednoczonych były dla nas zamknięte w 1924 roku. To poskutkowało Holokaustem.

Plevan, sugeruje że polityka Donalda Trumpa coraz bardziej zaczyna przypominać politykę nazistowskich Niemiec. Twierdzi, że w Ameryce odradzają się nienawistne postawy takie jak rasizm i antysemityzm. Uważa, że kluczową rolę w walce o „sprawiedliwość społeczną” oraz kształtowanie sumień Amerykanów, powinni teraz odegrać żydowscy rabini.

Izrael przeciw imigrantom

Wobec protestu trudno przejść obojętnie. Nowojorska manifestacja demaskuje niemałą hipokryzję żydowskiej społeczności. Podczas gdy Żydzi poza granicami państwa Izrael zdają się być orędownikami multikulturalizmu, ze swojego kraju uczynili szowinistyczne getto. Przypomnijmy jeden fakt. W 2015 roku, Izrael zaostrzył prawo imigracyjne, zaczął budowę wysokiego muru wzdłuż granicy z Jordanią i dał „niechcianym” Afrykańczykom propozycję nie do odrzucenia: albo wyjedziecie do kraju, który wam wskażemy, albo traficie do więzienia. Mówi o tym również obrońca praw człowieka, były profesor Uniwersytetu w Jerozolimie Izrael Szahak. W książce pt. „Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje XXX wieków historii” demaskuje i potępia szowinizm w Izraelu, państwie „zarezerwowanym tylko dla Żydów”. Zdaniem Szahaka, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich Żydów, ludności Bliskiego Wschodu, jak też ludności Ameryki.

Mieszanie kultur i narodowości to dla Żydów narzędzie globalizmu, czyli realizacji talmudycznych, a zarazem szowinistycznych postulatów mających na celu niszczenie cywilizacji chrześcijańskiej oraz osłabianie siły tkwiącej w państwach narodowych. Algorytm jest banalnie prosty, odebranie siły państwom narodowym i chrześcijańskim i uczynienie ze swojego kraju jednolite kulturowo getto. Takiego stanowiska nie kryją wyznawcy judaizmu, np. Barbara Spectre i Noela Ignatieva, które wprost mówią o konieczności zniszczenia cywilizacji łacińskiej jako jedynego realnego konkurenta Żydów do władzy nad światem lub o konieczności kolonizowania państw narodowych, albo kojarzonych – mniej lub bardziej – z chrześcijaństwem, za pomocą masowej imigracji przedstawicieli innych kultur.

Na ratunek multikulturowej Ameryce

To nic innego jak realizacja szowinistycznej Szkoły Frankfurckiej, w przeszłości finansowanej przez żydowską finansjerę. Jednym z jej naczelnych postulatów było pozbawienie Stanów Zjednoczonych „euroamerykańskiego” charakteru na rzecz multikulturoweg konglomeratu. Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że poprzez roztropną politykę migracyjną Donalda Trumpa, to co udało im się wypracować od drugiej połowy XIX wieku do 1965 r, kiedy to za pomocą odpowiedniej ustawy otworzyli USA na oścież dla masowej imigracji, może zostać zaprzepaszczone.

Okazuje się, że protesty w Nowym Jorku, a w związku z tym promowany przez protestujących Żydów multikulturalizm nie jest jakąś „lewicową utopią”, ale przemyślanym narzędziem niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej oraz państw narodowych. To wszystko w celu zbudowania postulowanego jednego „państwa światowego” nie naruszającego jednolitego, a zarazem szowinistycznego – jak pisze Izrael Szahak – izraelskiego getta.

Ponadto zaangażowanie Żydów w politykę multikulturalizmu należy tłumaczyć budowaniem poczucia bezpieczeństwa w diasporze i strachem przez złowieszczym antysemityzmem.

Z jednej strony to żałosne, że żydowscy rabini, ukazywani w światowych mediach jako bohaterowie, którzy walczą o „sprawiedliwość społeczną” w rzeczywistości są pionkami na drodze realizacji szowinistycznej, nienawistnej gry. Z drugiej strony to przykre, że do walki z chrześcijaństwem oraz porządkiem społecznym wykorzystuje się Holokaust, który pochłonął setki tysięcy chrześcijan, zamordowanych za udzielenie schronienia społeczności żydowskiej. Nie ma żadnych wątpliwości, że decyzje Donalda Trumpa, które nie idą w parze z polityczną poprawnością i multikulturalizmem, uderzają w budowany od lat status quo żydowskich szowinistów. Stąd nie mogą nas dziwić takie, a nie inne groteskowe protesty, jakie miały miejsce w centrum Nowego Jorku.

ŹRÓDŁO:

http://www.timesofisrael.com/arrested-rabbis-take-torah-to-the-streets-in-defense-of-the-vulnerable/

https://www.nytimes.com/2017/02/06/nyregion/rabbis-arrested-protest-trump-muslim-ban.html?_r=0

http://www.jta.org/2017/02/06/news-opinion/politics/18-rabbis-arrested-during-protest-at-trump-hotel

http://www.gilad.co.uk/writings/2017/2/8/rabbis-fake-solidarity-once-again

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

32 odpowiedzi na „Dlaczego Żydom zależy na multikulturalizmie? Protesty rabinów w Nowym Jorku

 1. antysemita-patriota mówi:

  To jest nacja /czytaj „parchy”/, która zrobi wszystko, aby destabilizować każde społeczeństwo, każdy naród.
  Widzimy to głównie w Polsce, gdzie robią co chcą, ich macki sięgają od lokalnych społeczności do sejmu, a nawet do episkopatu gdzie ich wpływy widać najbardziej, co ujawnia ksiądz Jacek i chwała mu za to.
  Należy z całą stanowczością powiedzieć w końcu głośno „NIE”.

  • Polak z Kanady mówi:

   Rozmawiałem ze starszym mężczyzną w domu towarowym w Kanadzie. Zgadzaliśmy się na każdy temat, ale jak powiedział, że Aztekowie byli bardzo okrutni, bo obciętymi ludzkimi głowami grali w piłkę nożną, to skomentowałem, że tylko dwa narody rościły sobie prawo do rządzenia światem. Aztekowie i Żydzi; Azteków już nie ma! Wtedy on zaklął i powiedział, że nie może ze mną dalej rozmawiać. Domyśliłem się dlaczego.
   Nigdy nie zrozumiemy wszystkich Żydów. W czasie gdy zabijano Żydów w Oświęcimiu czy Dachau (od 41 roku się to zaczęło, bo przedtem ginęli tylko Polacy) to amerykańskie organizacje żydowskie zabraniały swym członkom posyłania pieniędzy i żywności do niemieckich obozów koncentracyjnych. Kłamały one, że Niemcy to ukradną i zjedzą. Niemiecka poczta (w odróżnieniu od sowieckiej) była bardzo uczciwa, ale Żydzi w Ameryce cieszyli się, że ich ubodzy krewni z Polski i Rosji nie będą więcej powodem do ich wstydu. Bo to przecież hańba mieć ubogiego krewnego, jeszcze do tego potomka jakichś Turko–Chazarów.
   Pytałem się różnych Żydów (moich przyjaciół też) dlaczego tak nienawidzą rasistów, czy uważają że oni sami są innej rasy niż biała? Otrzymywałem zawsze wymijające odpowiedzi.
   Wielki polski uczony Feliks Koneczny świetnie opisał różnice między religiami, rasami i narodami.

  • ian mówi:

   dajcie sobie troszke siana , kilkaset tysiecy zginelo za pomaganie Zydom MAKSIMUM KILKA TYSIECY ale i w to watpie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Polak z Kanady mówi:

    Jest w Izraelu zasadzonych wiele drzew pamięci Sprawiedlwych Wśród Narodów, którzy zginęli ratując Żydów. Jest tam kilkanaście tysięcy nazwisk. Kilka tysięcy Polaków. Nie można jednak odczytać wszystkich nazwisk, można jedynie sprawdzić czy jakieś nazwisko jest na tej liście. Nie mogę w to uwierzyć, że byli jacyś inni niż Polacy, bo tylko w Polsce była kara śmierci za pomaganie Żydom. Warto jeszcze dodać uratowanie wielu tysięcy żydowskich dzieci w klasztorach żeńskich. O każdym takim dziecku wiedzieć musiało kilka zakonnic. Bracia Shechterowie byli przechowani przez Polaków Michników, których nazwisko zbeszcześcil. Szczególnie Stefan, którego Szwecja nie chce poddać ekstradycji.
    Bądźmy naprawdę sprawiedliwi i niech nie gryzą ręki, która ich karmiła przez 800 lat!

  • Geminiusz mówi:

   Prawdą jest że te 7 krajów nie ma nad sobą Banków Centralnych rothshilda, dlatego wprowadzili zakazy dla tych obywateli, jeszcze 7 a w zasadzie 8 krajów opiera się imperialistycznym kanaliom.

 2. Maciej mówi:

  I tak rodzi się antysmityzm! Hipokryzja, ciasne interesy etniczne, stawianie się w pozycji „starszych i mądrzejszych” mających prawo pouczać innych… długo by wymieniać.

 3. Kesja mówi:

  Tacy sami wyznawcy Tory jak u nas z Bibliami i krzyżami w ręku „hierarchowie”krk.
  Proszę zaznaczać zawsze,ze chodzi o tych ,którzy podaja się za Zydów a nimi nie są ,a są synagogą szatana,tak ich pan Jezus nazywa.
  Są prawdziwi Zydzi i też tacy ,którzy sie za nich podaja.
  Rozróznijmy,by Pan się na nas za to nie pogniewał.
  Oto dowód z Biblii:
  Ap.3.9
  9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
  spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
  a NIE SĄ nimi, lecz kłamią.
  Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami,
  a poznają, że Ja cię umiłowałem.

 4. Kasia Dymek mówi:

  Dziękuję ks. Jacku za ten tekst, który obnaża hipokryzję środowisk żydowskich w USA.

  Dla chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym jak chrześcijanie są traktowani w Izraelu polecam książkę autorstwa Dariusza Rosiaka ,,Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan ”.

  Pozdrawiam wszystkich 🙂 Z Bogiem

 5. Księdzu Jacku – Jestem bardzo wierzącą osobą, i w bliskiej relacji z Panem Jezusem, ale nie działam w żadnych wspólnotach Kościelnych zwykły Rzymki-Katolik dwudziesto-kilka latek ;p, – zresztą wiesz o tym, ale towarzyszą mi różne takie podobne znaki jakie są opisane jak w Piśmie Świętym.. dotyczące tego Idźcie i Głoście Ewangelia a więc jestem zwykłym człowiekiem ale po prostu bardzo zapatrzonym w Boga Ojca z Panem Jezusem w Sercu. Chodze do Kościola,
  mam czynny udział w Sakramentach.
  Tylko chodzi o to, że: przed chwilą miałem bardzo nie przyjemne przeżycie mistyczne – bardzo nie przyjemne Przeżycie Mistyczne w którym dziabnął mnie Wąż Starodawny – Diabeł i poczułem te dziabnięcie, a nastąpiło to po tym, jak zaczęlem rozmyślać przeciw niemu.
  Dlatego nawet jeżeli w najmiejszym stopniu rozmyślasz na Jego temat to najpierw pokrop siebie wodą świeconą – MarcindePolonia” xD
  a podpisalem to – MarcindePolonia bo sam na to wpadlem::P
  i trochę mnie to dziabniecie zaniepokoilo. Oczywiscie poczulem je. Tak jakby ten wąż swoją otwartą paszczą rzucil mi się do twarzy a trwało te dziabniecie w milisekundach
  Potem odrazu polecialem po wode świeconą – na szczęscie mam ją w domu bo z kolędy została. Zrobilem znak krzyża chyba z 5 razy, pomodliłem się – Ojcze Nasz, po łacinie. Co teraz powinienem zrobić?
  Czy powinienem się czuć zaniepokojony tym że mnie Szatan dziabnął??
  Oczywiscie Jezus jest Moim Panem! W Sercu Mam Pana Jezusa, więc nie boję sie go.
  ale to dziabniecie naprawde bylo nie przyjemne.
  Ksiadz jest bardzo inteligentym człowiek – może jakas rada?

  • Michał Sadomski mówi:

   – To działanie [protest – przyp red.], jest dokładnie tym o co walczę przez lata – powiedział Geffen, który niemal na każdym kroku przestrzega przed. – tu jest błąd.

  • Kesja mówi:

   Marcin,
   tylko imię Pana Jezusa ma moc.’
   Musisz rozkazać,w imieniu Pana Jezusa precz ty duchu kłamliwy,duchu nieczysty.
   Tylko imię Jezusa ma moc,żadne martwe przedmioty.
   myslisz,ze diabeł boi się wody ?
   Tylko imię Jezusa.
   Doswiadczone,potwierdzone przez wielu włącznie ze mną.
   A co jak nie będziesz owej wody czy kredy czy czegos tam?
   Zgubiony?

   Nie ,imię Pana Jezusa trzeba wezwać,to imię ma sie zawsze „pod ręką” a wiarę w Nie w sercu.
   A apostołowie to w czyim imieniu wypędzali?
   J-E-Z-U-S—–cudowne imię,na imię Jezus zegnie się wszelkie kolano na ziemi ,na niebie i i pod ziemią.
   A-LL-E-L-U-J-A!!!!

   Diabeł boi sie Prawdy ,dlatego trzymaj się Słowa Bożego zawartego w Pismie Swietym,żadnych bajek ludzkich,bo ich diabeł się nie boi jako że sam te bajki preparuje,byle tylko trzymać ludzi z dala od Prawdy Bożej,bo boi sie tylko jej.
   Dlatego ksiądz prof Guz posługuje sie kłamstwem,manipulacją o Lutrze,by go zdewaluować, bo namawiał do czytania Biblii i przetłumaczył na język ojczysty i głosił:tylko PISMO ŚWIETE,bo tam jest Prawda,której diabeł sie boi.
   http://zdrowanauka.info/index.php/2016/11/04/czy-luter-napisal-ze-bog-nie-moze-byc-bogiem-on-musi-stac-sie-najpierw-diablem/

   • Kesja mówi:

    http://zdrowanauka.info/index.php/2016/11/04/czy-luter-napisal-ze-bog-nie-moze-byc-bogiem-on-musi-stac-sie-najpierw-diablem/

    Niedawno obchodziliśmy rocznicę Reformacji. Przygotowując wykład na temat związany z Reformacją, zauważyłem, że w internecie wzrosła agresja wobec protestantów, a na celowniku katolickich apologetów znalazł sie szczególnie Marcin Luter, który jest dyskredytowany na różne sposoby.
    .
    I tak natrafiłem na youtube na wykład ks. prof. Tadeusza Guza, zatytułowany „Luter pisał, iż “Bóg nie może być Bogiem, on musi stać się najpierw diabłem”.
    .
    Zaintrygowany tym tytułem zacząłem słuchać tego wykładu i ze zdumieniem słuchałem różnych dziwnych rzeczy, które rzekomo miał powiedzieć Marcin Luter, przy czym za każdym razem, kiedy ks. prof. rzekomo cytuje Lutra, nie podaje źródła informacji, aby słuchacz nie mógł sprawdzić, czy rzeczywiście tak się rzeczy mają. Innymi słowy, ks.prof. projektuje na Lutra różne poglądy, aby je potem krytykować, co znaczy, że ks. prof. nie krytykuje poglądów Lutra, ale swoje wymysły o jego poglądach. Szczyt bezczelności popełnia ks. prof. około 25:40, gdzie pewny siebie i z uśmiechem na ustach mówi:
    .
    „Za chwileczkę usłyszycie państwo tę tezę, która jest tezą wszystkich tez Lutra, a na której nabudowana jest cała nowożytność, a mianowicie w komentarzu do Psalmów Luter pisał, iż „Bóg nie może być Bogiem, on musi stać się najpierw diabłem”.
    Potem podaje źródło tej informacji: „Krytyczne wydanie dzieł Marcina Lutra, Weimarer Ausgabe, 31 tom, I/249 wersety 16-250.2 Komentarz do Psalmów”
    Poszukałem w internecie, oto link do tego tekstu (przewinąć do str. 249). Ale znalazłem również link do pdf wcześniejszego wydania tego dzieła z roku 1744, które jest inaczej zredagowane, ma śródtytuły, a cytowany tekst znajduje się w akapicie 52, zatytułowanym „Daher diese Wahrheit von der Welt und der Vernunft für Lügen gehalten wird” (Dlatego ta prawda przez świat i rozum jest uważana za kłamstwo).
    Strona tytułowa wydania z roku 1744: D. Martini Lutheri Auserlesene erbauliche Kleine Schriften. Fragment cytowany przez ks. prof. znajduje sie w komentarzu do Psalmu 117 na str. 530. Luter komentuje tutaj Psalm 117 i pisze o nastawieniu nieodrodzonego / przewrotnego umysłu wobec łaski, wierności i prawdy Bożej. Pisze między innymi, że dla takiego umysłu:
    .
    „… Boża wierność i prawda zawsze musi najpierw stać się wielkim kłamstwem, zanim stanie się prawdą, dlatego że dla tego świata jest ona bzdurą.”
    I w końcu dokonuje następującego podsumowania:
    .
    „Und Summa, Gott kann nicht Gott sein, Er muss zuvor (in den Augen der verkehrten Vernunft) ein Teufel werden.“ Co znaczy: „Podsumowując, Bóg nie może być Bogiem, on musi najpierw (w oczach przewrotnego rozumu) stać się diabłem.”
    Co robi ks. prof. z tym stwierdzeniem? Wyrywa ten fragment z kontekstu, obcina słowa – (w oczach przewrotnego rozumu), i wkłada w usta Lutra, jako jego pogląd. Następnie twierdzi, że to jest główna teza nauki Lutra, na której są zbudowane wszystkie inne tezy.
    .
    Nie jestem profesorem, ale sprawdzenie tego, czy tak się rzeczy mają, jak twierdzi ks. prof. Guz nie zajęło mi więcej niż pół godziny. Zastanawiam się, czy ks. prof. w ogóle zadał sobie trud aby sprawdzić prawdziwość zdania, które rozwinął w główną tezę Lutra, czy też sam celowo wyrwał ten tekst z kontekstu i przyciął go tak, aby nadać mu zupełnie inne znaczenie od pierwotnego, po to tylko, aby zdyskredytować Lutra. Jeżeli w tym przypadku, gdzie podał odnośnik, okazuje się, że tekst źródłowy mówi zupełnie co innego, niż twierdzi ks. prof., to co dopiero z rzekomymi cytatami, które wkłada w usta Lutra, do których odnośników w swoich wykładach nie podaje? Czy inni profesorowie / apologeci teologii katolickiej wypowiadający się na temat Reformacji postępują podobnie?

    • Kesja po pierwsze”zło dobrem zwyciężaj” inną sprawa jest czynienie dobra i wyrzucania złych demonów w imie Pana Jezusa, a drugą sprawa jest konfrontacja z Diablem.. bezposrednia, w drugim przypadku polecam ksiązki o zabitych egzorcystach którzy konfrontowali się ze złem bezpośrednio…
     Zło dobrem zwyciężaj, dziabnął mnie z turbo prędkością, więc poszedłem po wode świeconą, (uświeconą w Imie Jezusa, i mocą Kościola Rzymsko-Katolickiego za pośrednictwem Kapłana uprawionego do świecenia wody) zrobiłem z 5 razy znak krzyza i pomodliłem się modlitwą Ojcze Nasz, to jest najpiękniejsze co moglem zrobić, te dobro które się podoba Bogu Ojcu! modlitwa do Boga Ojca i jeszcze po tym (jak w pewnym sensie ) uświęciłem się wodą uświeconą w Imie Jezusa po tym kiedy mnie zły bezpośrednio zaatakował.
     Jestem przekonany że tak Diabeł boi się wody uświeconej w Imie Jezusa…

     Przemyślałem sobie na ten temat i wyciągnełem następujące wnioski.
     Zło dobrem zwyciężaj, a nie zło złem po co on mnie dziabnął? Jak miewam do konfrontacji,
     wiec przykładowo jak jakiś łowca węży” gdyby został dziabnięty przez węża w palec, zacząłby przeklinać złorzeczyć temu wężu i go kijem tłuc” – przykładowo złem odpowiadałby na zło- czyli atakiem odpowiedziałby na atak, ale nie w obronie tylko cios za cios, oko za oko (to przykład niedosłowny) ja poczułem uderzenie w głowę, ale nie zlorzyczylem mu nie przeklinałem go, tylko po prostu poszedłem się w pewnym sensie uświecić się wodą poświeconą w Imie Jezusa, i pomodlić się do Boga Ojca, na zło odpowiadzialem dobrem.

     Więc teraz jak się domyślam pewnie -on swoim turbo pełznięciem, już gdzie indziej popełzał… szukać konfrotnacjii… z kimś kto czyni dobro i jest wysoko uświecony , szukając pewnie kogoś kto mu złem na zło odpowie na jego konfrotnacje i swoim turbo atakiem i jak miewam po którymś uderzeniu turbo szybkim niczym węża go zabije. Ja żadnych powikłań na razie nie czuje, i żyje 😀 wcielone zło to nie jest zabawa
     Mysle ze Egzorcysci ze te ksiązki nie kłamią u egzorcyści umierają być może dlatego że najpierw są najpierw są zwodzeni przez kłamstwo – i moim zdaniem demony ich zwądzą klamstwem a kiedy taki egzorcysta odstąpi od Imienia Jezus, to być może w tym momencie te o uderzenie Diabła z turbo prędkością ich zabija.
     Móstwo jest konferencji egzorcystów i można posłuchać o tym,
     jak opowiadają na ten temat. Więc wierzę w to że gdyby nie Imię Jezusa które czcze z największym Szacunkiem jak potrafię, to niewiem czy bym pisał ten komentarz

     • Kesja mówi:

      Marcin,
      popatrz jak apostołowie wypędzali,odpędzali:żadna woda-imię Pana Jezusa ponad wszystko,to imię ma moc i masz je zawsze w sobie.
      Egzorcysta musi być na nowo narodzony,należeć do Chrystusa,inaczej tak jak w Dziejach Apostolskich demony ich rozniosą.
      W Biblii nie ma daru egzorcysty ani służby,jest napisane,że tym którzy uwierzą takie znaki towarzyszyć będą:W MOIM IMIENIU DEMONY WYPĘDZAĆ BĘDĄ.(Mk16.16-17),są wymienione inne dary i słuzby ale to jest dane każdemu wierzącemu.
      Jesli on nie ma w to wiary,boi się to niech nie próbuje.
      Gdybym nie wierzyła,że moc Ducha Św.jest we mnie (przezyłam przed laty napełnienie Duchem Sw),to gdy uwalnialiśmy pewnego mężczyznę,uciekłabym,tak strasznie zmieniła się jego twarz ale wiedziałam,ze Ten,który jest we mnie .jest większy od tego,który jest na świecie.I został uwolniony i oddał chwałe Bogu.
      Chwała Panu!

     • Kesja mówi:

      Marcin,
      dobrem jest Prawda,więc to zło manipulacji ks prof Guza zwalczam Prawdą,mieczem ale Prawdy,to jest „przepis” Pana Jezusa.
      Polecam Egzorcyzm autor Laster Sumrall,gazety wówczas duzo pisały o tym przypadku,skoro ten temat Cie interesuje.

 6. na jego temat- z malej oczywiscie z malej!!! mialem napisac z malej Jego – tfu z malej! jak rozmyslasz na jego!! temat ..Jezus Jest Panem Alleluja*

 7. Obywatel RP mówi:

  Jak można takie brednie serwować?? i to do niedawna ksiądz? Boże…widzisz to i nie grzmisz? Sam Jezus był żydem a tutaj fala nienawiści do osób pochodzenia żydowskiego. To tak jakby sobie samemu pluć w twarz. Już nie wspominając o tym, że jakim to trzeba być cynikiem by indoktrynować takim językiem nienawiści. Zresztą wszystko można by podsumować jednym wielkim spiskiem…Wszyscy spiskują przeciw wszystkim a wy biedacy jesteście osaczeni. Niby tacy silni, pewni siebie, a jednocześnie tacy słabi, że aż żałośni, że boją się wszystkiego co wykracza poza ich normę kulturową. Warto też przypomnieć, że w Europie to chrześcijaństwo zrobiło największe spustoszenie bo w imię tej wiary, gwałcono, grabiono i zabijano niewiernych. Także powoływanie się na dziedzictwo kulturowe w Europie jest zwykłym cynizmem. I tak można by pisać..i pisać…

  • Kesja mówi:

   Obywatelu,przeklejam moje słowa z powyżej do autora artykułu:
   „Proszę zaznaczać zawsze,ze chodzi o tych ,którzy podaja się za Zydów a nimi nie są ,a są synagogą szatana,tak ich pan Jezus nazywa.
   Są prawdziwi Zydzi i też tacy ,którzy sie za nich podaja.
   Rozróznijmy,by Pan się na nas za to nie pogniewał.
   Oto dowód z Biblii:
   Ap.3.9
   9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
   spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
   a NIE SĄ nimi, lecz kłamią.
   Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami,
   a poznają, że Ja cię umiłowałem.”
   Sa i fałszywi i takich nie ma co głaskać ale trzeba zaznaczyć do kogo mówimy.

   • Kesja mówi:

    A swoją drogą to coś nie halo,ze u siebie nie,a u innych ok.
    Dla mnie jasne,ze to grupa wymieniona przez Pana Jezusa w Apokalipsie tych fałszywych.

 8. Jarek mówi:

  Hucpa ….to żydowska metoda na wprowadzanie zamętu ,,,sianie niepokoju,,,bo w mętnej wodzie ryby się łowi. Trump przechodzi dokładniutko to , czego My doświadczamy w Polsce a wcześniej musieli się z tym zjawiskiem zmierzyć Węgrzy. Żydów trzeba usunąć z przestrzeni publicznej ,,,a najlepiej wydalić ich z kraju

  • Eliza mówi:

   Słuszny wniosek, trudny w realizacji. Są źli i dobrzy Żydzi.
   Grają dobrze swoje role, w zależności od rodzaju i skali problemu.
   Powinien być dostępny test na empatię u polskiego psychologa. Prawdziwy talmudysta sercem nie odczuwa i nie przejawia nim emocji.

 9. xxx mówi:

  This weƄsite was… hoԝ do I sаy it? Relevant!!
  Finally I’ve found ѕomething that helped me. Thank you!

 10. Adams mówi:

  Żydzi są tak samo obłudni, podstępni i fałszywi jak muzułmanie. Przecież w Izraelu strzelają do muslimów i rozjeżdżają ich samochodami wojskowymi, a w USA pokazują światu swoją fałszywą tolerancję i miłość do bliźniego. Czy oni wszyscy naprawdę są już tak zidiociali i nie widzą jaki stosunek ma do nich większość społeczeństwa na świecie?! To są dopiero typki spod ciemnej gwiazdy, drugich im podobnych ze świecą szukać.

 11. hello there and thank you for your information – I’ve certainly picked up something
  new from right here. I did however expertise some technical points using this
  site, as I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load correctly.
  I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I’m complaining, but slow loading
  instances times will often affect your placement in google and
  can damage your high-quality score if ads and marketing with Adwords.
  Well I am adding this RSS to my e-mail and could look out
  for much more of your respective fascinating content.
  Make sure you update this again soon.

 12. Neelam mówi:

  I need to to thank you for this good read!! I absolutely loved every little bit of it.

  I have got you book marked to check out new stuff you

 13. Wow, this piece of writing is fastidious, my younger sister is
  analyzing these things, thus I am going to tell her.

 14. Aerotte mówi:

  Wacker, die glänzende Phrase und ist termingemäß
  http://forums.questica.net/showthread.php?tid=373821&pid=392090#pid392090
  http://www.lakenormancrawlers.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=123253&p=234514#p234514
  [url=http://unelol.es/foros/viewtopic.php?f=14&t=122020]free online game shooter[/url]
  [url=http://h2413472.stratoserver.net/Webseiten%20ALT/pc/viewtopic.php?f=20&t=793937]free first person shooter game[/url]

 15. ig mówi:

  When some one searches for his required thing, so he/she wishes to be available that in detail,
  so that thing is maintained over here.

 16. adhaziwhoj mówi:

  [url=http://usa-onlineprednisone.net/]usa-onlineprednisone.net.ankor[/url] salbutamol-ventolin-buy.net.ankor http://online-viagracanada.net/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ