Sąd rozpatruje zaskarżenie decyzji o delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu. Dziś odbyła się pierwsza rozprawa

Dziś (11.03.2020) w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu odbyła się pierwsza rozprawa podczas, której rozpatrywano zaskarżenie decyzji o delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu. Przypomnijmy, że 11 listopada 2019 roku we Wrocławiu odbyła się patriotyczna manifestacja, która prowokacyjnie została rozwiązana przez urzędników wrocławskiego magistratu. Efektem tego była brutalna pacyfikacja uczestników marszu.
PRZECZYTAJ: PILNE! Ewidentna prowokacja! Poznaj kulisy rozwiązania Marszu Polaków we Wrocławiu [WIDEO]

Rozprawę prowadzi sędzia Sławomir Urbaniak. Dziś przesłuchany został zaskarżający decyzję organizator, dwaj świadkowie, policjant i Agata Bukowska – urzędnik wrocławskiego magistratu, która formalnie rozwiązała zgromadzenie.
PRZECZYTAJ: PILNE! Wyrwany z tłumu i skatowany przez policję na Marszu Polaków! Zamiast odszkodowania dozór policji i wysoka grzywna!

Z przedłożonego sądowi materiału dowodowego, wraz z listem z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które jasno wskazuje na złamanie przepisów przez wrocławski magistrat, jasno wynika to, co rzeczywiście miało miejsce: 11.11.2019 wrocławscy urzędnicy nieudolnie i bezpodstawnie rozwiązali patriotyczny marsz, czego efektem była brutalna pacyfikacja uczestników marszu. Równolegle do tej sprawy, toczą się postępowania prokuratorskie m.in. ws. przekroczenia uprawnień przez miejskich urzędników podczas Marszu Polaków.

Sprawa została odroczona, a o terminie kolejnego posiedzenia dowiemy się w najbliższym czasie.

Przeczytaj:

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ