„Rzymkowski to zdrajca!” Wywiad z posłem Sachajko o marihuanie z Izraela, koalicji z PSL, Kołodziejczaku i „niegroźnej” Konfederacji [WIDEO]

W ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno o formacji politycznej Pawła Kukiza. Nie za sprawą spektakularnych projektów ustaw czy bezprecedensowych wypowiedzi. Powodem rozgłosy było połączenia sił z partią Władysława Kosiniaka-Kamysza, którą jeszcze niedawno Kukiz określał mianem „zorganizowanej grupy przestępczej”. W związku z tą roszadą polityczną wielu zwolenników formacji muzyka poczuło się oszukanych przez lidera formacji wokalisty i zwątpiło w „antysystemowość” ugrupowania.

Jednym z najaktywniejszych posłów z ramienia Kukiz’15 jest bez wątpienia poseł Jarosław Sachajko, doktor nauk rolniczych i ekonomista, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz członek Komisji Zdrowia. W dniu wczorajszym (16 sierpnia 2019) odznaczony statuetką Studia VTV. Jacek Międlar przeprowadził z nim wywiad. Poseł Sachajko w ostrych słowach wypowiada się o byłych politykach z jego formacji, którzy przeszli na listy Prawa i Sprawiedliwości. Skomentował także pozycję potencjalnego rywala w wyborach – Konfederację. Wielu ludzi przeszło przez Konfederację i bardzo szybko się z niej wyleczyło – mówi Sachajko i zaznacza, że formacja z Januszem Korwinem-Mikkem na czele nie może być godna zaufania.

Poseł Jarosław Sachajko tłumaczy w jakim stanie jest rolnictwo w Polsce i komentuje decyzję Michała Kołodziejczaka o porzuceniu partii Zgoda, którą ten sam stworzył. Wskazuje także na gigantyczny lobbing farmaceutyczny związany z konopią siewną i wskazuje, że mocą decyzji rządu PiS marihuana lecznicza nie może być uprawiana w Polsce, ale jest sprowadzana z Holandii i… Izraela. Zastanawiające, prawda?

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/08/14/j-miedlar-kaplan-z-lublina-paradowal-z-lgbt-poplynal-ze-sciekiem-zycinskiego/
Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ