Międlar u Roli o wyborach do PE, Konfederacji, homolobby w Kościele, ustawie 447 i kłamstwie jedwabieńskim [WIDEO]

Jacek Międlar był w piątek (31.05.2019) gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24. Polecam ten bardzo ciekawy wywiad tym bardziej, że podczas emisji działy się „cuda” polegające na obcinaniu zasięgu przez YouTube i blokowaniu czatu na żywo. Do tego już przywykliśmy, ale zawsze warto podkreślić, że lewicowa propaganda na YouTube czuwa i próbuje stłamsić wolność słowa w myśl rzekomej tolerancji.

Podczas rozmowy zostały poruszone bardzo ciekawe wątki: od analizy wyniku wyborów do europarlamentu i szans Konfederacji w jesiennych wyborach krajowych po kwestię homolobby w Kościele, żenującą propagandę uprawianą przez Tomasza Sakiewicza  oraz kłamstwa na temat Jedwabnego i zagrożenie, jakim jest ustawa 447.

Jacek Międlar poinformował też o planach budowy telewizji wPrawo.pl, która jest już w fazie realizacji, a także przypomniał o kuriozalnym procesie rapera Stopy oskarżonego o antysemityzm za utwór, w który krytykuje bezprawne żydowskie roszczenia. Najnowsza płyta Stopy jest już do nabycia w sklepie na wPrawo.pl.

Jednym z ważnych wątków rozmowy z Marcinem Rolą była kwestia propagandy i to nie tylko lewicowej, ale również tej, którą Prawo i Sprawiedliwość niszczy opozycję po prawej stronie. Jeśli chodzi o propagandę, to studium tego propagandowego potwora piorącego ludziom mózgi znajdziecie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”, wydanej przez wPrawo.pl. Zapraszam do sklepu i życzę miłej lektury. ZAMÓW KSIĄZKĘ TUTAJ.

Źródło: wPrawo.pl

Zobacz też:

https://wprawo.pl/2018/10/31/katarzyna-ts-u-roli-jedwabne-i-religia-holokaustu-wideo/
Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ