Na jajkach się nie skończy [WIDEO]

Żydowska kampania nienawiści przynosi coraz większe żniwo. Korzystając z bierności polskiej władzy, środowiska żydowskie plują na Polskę z każdej możliwej strony. Posądza się nas o „rasizm”, „kolaborację z nazistami”, a wreszcie „antysemityzm”, który w istocie – jak tłumaczy to izraelska minister Szulamit Aloni – jest propagandowym żydowskim wytrychem do „pałkowania” znienawidzonych narodów. Zwłaszcza Polski, która jako jedyna, w czasie II wojny światowej wykazała się bohaterstwem i walką z sowieckim i niemieckim okupantem, i jest wyrzutem sumienia dla żydowskich tchórzy, którzy chowali się w szafach i na strychach polskich gospodarzy. Żydzi, którzy na szeroką skalę kolaborowali z Niemcami, z sowietami mordowali Polaków w Katyniu, Charkowie, Ostaszkowie i Miednoje, a po 1945 czynili to w kazamatach NKWD, dziś chcą uchodzić za bohaterów. Na oczach całego świata i z pełną premedytacją, budują holokaustową legendy o „jedynych żydowskich męczennikach”, a na ich kanwie chcą zawłaszczyć polskie mienie, tym samym realizując plan z 1919 roku – Judeopolonię. Pierwszy zabrał w tej sprawie głos publicysta rosyjsko-żydowski z Odessy, Żabotinskij, który w szeregu artykułów począł dowodzi konieczności uznania na terytorium Królestwa Polskiego dwóch równorzędnych narodowości — żydów i Polaków, i pierwszy użył nazwy Judeo-Polonji. W ten sposób koncepcja teryłorjalno-państwowa żydowska przetworzyła się w eksterytorialno-narodową (cytat za: Pamiętnik Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich, Warszawa, 1919).

Polacy znają historię! Nie będziemy wypłacać Żydom majątków! Nie będziemy realizować bezprawnych roszczeń. Nie będziemy wypłacać majątków tym, których ojcowie opłacali krematoryjne piece. Jeśli ktoś nie pamięta to przypomnę. Jednym z głównych sponsorów Adolfa Hitlera był żydowski miliarder, John Warburg, którego stryj Max Warburg, wcześniej mecenas Richarda Coudenhove-Kalergi, tak recenzował Hitlera: Hitler to mocny człowiek i takiego człowieka Niemcy potrzebują. Mówiąc o Żydach, Hitler ma na myśli Żydów galicyjskich, którzy od wojny zapowietrzają Niemcy. Żydów z dziada pradziada żyjących w Niemczech traktuje po partnerska. W partii socjaldemokratycznej i komunistycznej ton nadają Żydzi. Za nich się weźmie, nie dlatego, że są Żydami, ale dlatego, że są socjaldemokratami albo komunistami.

Powiem brutalnie: Żydzi, byli holokaustowani za pieniądze ich tatełe, zatem niech majątki wypłacają sobie sami!

Nie pozwolimy na to, by talmudyczni chciwcy bezprawnie wciskali swoje brudne łapska do naszych kieszeni!

W sobotę, po warszawskim marszu przeciwko żydowskim roszczeniom Żydzi, tudzież szabes goje, obrzucili jajkami samochód z grafiką „Tu jest Polska a nie Polin” oraz „Stop roszczeniom żydowskim wynikającym z ustawy 447”. Cztery dni później Żyd zapluł na polskiego ambasadora Marka Magierowskiego, który jeszcze kilka tygodni temu próbował przymilić się Żydom promując śpioszki z napisem „Polin”. Co będzie jutro? Historia jest nauczycielką życia. Czy jeśli nie spłacimy Żydom bezprawnych roszczeń poleje się krew? Nienawiść do gojów i ludobójstwo na nie-żydach, starozakonni mają we krwi. Wystarczy spojrzeć na historię XX wieku.

Rok 1937. W tym czasie Żydzi stanowią 1% populacji Rosji, a obsadzali (według zaniżonych szacunków) 40% stanowisk kierowniczych NKWD. To oni ponoszą odpowiedzialność za Wielki Głód – eksterminację 200 tysięcy naszych rodaków, a także dziesiątków tysięcy Ukraińców i Rosjan. W tym samym czasie kolejne 200 tysięcy dzieci, kobiet i starców wywieziono na Syberię i do Kazachstanu.
Rok 1940. Stalin wybiera Żydów do wymordowania polskiej inteligencji. Ci z premedytacją mordują Polaków strzałem w tył głowy. Żydowska nienawiść do Polaków się rozbudziła (za: Israeli Paper Reports Jews Slaughteres Poles, w: Czasopismo USA „The truth at last”, nr 339, 1989).
Czy wreszcie lata stalinowskiej okupacji, w której stanowiska kierowniczej bezpieki obejmowali – ponoć całkowicie zlikwidowani w czasach II wojny światowej – Żydzi (za: http://vho.org/tr/2004/3/Rudolf325-327.html, N. Iwanow – „Pierwszy Naród Ukarany” i „Zapomniane Ludobójstwo”, T. Snyder – „Skrwawione Ziemie”, raport z 1945 roku płk. Nikołaja Sieliwanowskiego do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Beri). Znów Żydzi wymordowali polską elitę walczącą z komunistycznym okupantem. I tak przeprowadzono kolejne ludobójstwo. Co czeka nas jutro?

Antypolska kampania nienawiści od lat prowadzona przez Żydów prowadzi do jednego. Jeśli nie zrealizujemy żydowskich żądań – znów poleje się krew. I nikt nie będzie za nami płakał. Bo kto płacze za krajem, którego rząd nie ma do narodu szacunku? Kto płacze za krajem, który ustawy redaguje w kwaterach służb specjalnych obcych państw? Kto płacze za narodem, który nie potrafi bronić swojego dobrego imienia? Kto płacze za antysemickimi zwierzętami, jak permanentnie przedstawia nas się w międzynarodowych, syjonistycznych mediach? Kto zapłacze za krajem na kolanach? Kto?

Polacy, obudźmy się, bo inaczej kolejny raz poleje się krew! Na jajkach się nie skończy.

Obejrzyj:

https://wprawo.pl/2019/05/05/zydowski-szlak-polska-ukraina-izrael-j-miedlar-wideo/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ