Węgiel na żydowskim grillu [WIDEO]

Media w całej Polsce rozpisują się o tym, że 14-letnia zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji dla dzieci, Roksana Węgiel nie wystąpi na festiwalu w Tel Awiwie. Według pierwotnych planów młoda Polka miała chwycić za mikrofon by zaśpiewać piosenkę, jednak Żydzi złamali obietnicę i wrzucili ją na grilla z zakazem lansowania się na terenie ich zaboru.

Młoda wokalistka do niedawno znana na Podkarpaciu z utworów „Wierzę w Ciebie Panie”, „Nasz Bóg”, „Prawda jedyna”, „Mario czy już wiesz” podkręca swoją karierę na festiwalu organizowanym przez talmudystów? To nie przechodzi do żadna rubryka! Zwłaszcza, że – prawdopodobnie na żydowski rozkaz – zespół Tulia, który będzie reprezentował Polskę podczas festiwalu, musiał wykasować ze swojego klipu fragment, w którym pojawia się krzyż. Jeśli ktoś myślał, że Roksana bez kłopotów wystąpi na imprezie organizowanej przez izraelskich zaborców, jest albo do cna zmanipulowany, albo jest po prostu idiotą.

Poza tym, kariera karierą. Ale są pewne zasady. Konkursy, festiwale organizowane przez zaborców, w tym wypadku żydowskich ludobójców, należy bojkotować. Czy wyobrażacie sobie, żeby Polacy uczestniczyli np. w festiwalu organizowanym przez III Rzeszą albo ZSRR? No właśnie. Dlatego hańba dla tego, kto wrzucił młodą Roksanę Węgiel na żydowskiego grilla i pozwolił, by ta uwiarygadniała imprezę rasistowskiego kraju depczącego prawa człowieka na oczach całego świata, który zresztą młodą Polkę upokorzył.

Młoda Roksana powinna znaleźć się w grupie 140 artystów, którzy zbojkotowali i wzywali do bojkotu imprezy, a nie w grupie muzyków uwiarygadniających festiwal, który organizowany jest w Tel Awiwie tylko dzięki temu, że żydówka Netta w ubiegłym roku zwyciężyła dzięki kradzieży.

I co teraz? 14-letnia Roksana Węgiel została wrzucona na grilla i ośmieszona przez Żydów na oczach całego świata, a biedaczka w rozmowie z dziennikarzami musi teraz robić dobrą minę do złej gry i wciskać kit, że „nic się nie stało”. A wystarczyło, by jej menadżerowie trzymali się siermiężnych zasad. Zasad niepodważalnych, które nie pozwalają na to, by uwiarygadniać imprezy okupantów.

ZRZUTKA na WPRAWO.TV: https://zrzutka.pl/9zrvmb
Wsparcie: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie
Sklep: https://sklep-wprawo.pl

Wysłuchaj dwa utwory Roksany Węgiel:

https://wprawo.pl/2019/05/02/nasz-bog-roksana-wegiel/
https://wprawo.pl/2019/05/02/wierze-w-ciebie-panie-roksana-wegiel/
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ