„Chciałabym mieszkać w Polsce!” Mój wywiad z Jaydą Fransen zdradzoną przez Britain First

Jayda Fransen należy to tych działaczy, którzy w walce o ojczyznę nie ustępują ani na krok. Fransen udowodniła to wielokrotnie. Dzięki jej zaangażowaniu oraz charyzmie o prawicowym ruchu Britain First usłyszała cała Europa. To ona miała odwagę, w ręku z białym krzyżem wejść do islamskiej dzielnicy. To ona jako jedna z nielicznych miała odwagę stanąć w obronie białych dzieci, gwałconych przez islamistów. Za swoją działalność na 9 miesięcy została wtrącona za kratki. Niestety, wychodząc z więzienia, nie czekała na nią dawna organizacja, która bez niej nigdy by nie zaistniała. Paul Golding, lider BF, krypto-syjonista, zdradził Jaydę Fransen. Uczynił to z zawiści, ponieważ to nie on, ale Fransen jest prawdziwą twarzą walki o Wielką Brytanię wolną od islamskiego fundamentalizmu. Golding okrył się hańbą. Zachęcam do przeczytania wywiadu z Jaydą, która 11 listopada 2017 przemawiała podczas manifestacji na wrocławskim rynku, a teraz każdego dnia ucieka przed poszukującą ją policją.

Jayda Fransen: Mimo, że po 9 miesiącach pobytu w więzieniu wyszłaś na wolność nadal doświadczasz wielu nieprzyjemności ze strony brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości.
Jayda Fransen: Po odbyciu kary 9 miesięcy więzienia za ujawnienie informacji o muzułmańskich gangach gwałcicielskich nadal jestem prześladowana przez państwo. Niedawno zostałam aresztowana w samolocie przez uzbrojoną policję, po czym ponownie postawiono mnie przed sądem. A teraz? Każdego dnia uciekam przed policją.

PRZECZYTAJ: NASZ WYWIAD! Jayda Fransen na wolności! „Chcieli mnie zabić za walkę z islamskimi pedofilami!” O więzieniu, przyszłości Wielkiej Brytanii i atakach na Polskę

Zaraz po wyjściu z więzienia zamieszkałaś w swoim mieszkaniu w Irlandii Północnej. Tymczasem kurator kazał ci opuścić miejsce zamieszkania.
Z więzienia wyszłam stosunkowo niedawno – 14 listopada 2018 r. Przeprowadziłem się do mojego domu w Irlandii Północnej, jednak mój kurator, który pracuje dla „Londyńskiej Jednostki Zwalczającej Ekstremizm” zakazał mi mieszkać w moim własnym domu. Powiedział, że muszę jechać do Anglii, gdzie mogą mnie „monitorować” i to, że w Londynie będę bezdomna, wcale ich nie obchodzi. Angielskie skazały mnie na bezdomność! Chcą mnie zniszczyć.

Czyli bezdomność albo więzienie?
Obecnie uciekam przed angielską policją. Zatrzymuję się w różnych miejscach w Irlandii Północnej, aby uniknąć aresztowania. Jeśli mnie złapią zostanę wtrącona do więzienia w Anglii. W piątek, 29 marca 2019 za ponownie zasiądę na ławie oskarżonych. Odbędą się dwa procesy w Irlandii Północnej. Oskarżono mnie standardowo o „mowę nienawiści”, ponieważ śmiałam wyrecytować publicznie pełne nienawiści fragmenty Koranu, które równocześnie potępiłam. To jasne, że mogę przegrać proces, a na miejscu zostać schwytana.

Sygnalizowałem moim rodakom jak wygląda Twoja aktualna sytuacja. Wielu – w tym ja – zachęca byś starała się o azyl, na przykład w Polsce.
Myślę, że wkrótce będę zmuszona do ucieczki z Wielkiej Brytanii. Chciałbym mieszkać w kraju tak patriotycznym jak Polska, gdzie rząd nie jest tak skorumpowany jak Wielka Brytania. Mam zakaz opuszczania Wielkiej Brytanii, a mój paszport został skonfiskowany przez antyterrorystyczną jednostkę SO15 Counter Terror Police, która prowadziła śledztwo przeciwko mnie. Przecież ja nie jestem terrorystką, ale MI5 (służby specjalne) publicznie ogłosiły, że przejmują „walkę z prawym skrzydłem”. Mam być ich ofiarą.

PRZECZYTAJ: Prosto z Anglii! „To kara śmierci!” Jayda Fransen skazana na 9 m-cy więzienia za walkę z gwałcicielami!

Przez lata byłaś twarzą Britain First. To ty, swoją charyzmą, mądrością i radykalizmem sprawiłaś, że o organizacji mówiła cała Europa. Potem przemówiłaś podczas 11 listopada 2017 we Wrocławiu i porwałaś tłumy. Działacze BF winni ci być dozgonnie wdzięczni. Nie możesz liczyć na ich pomoc?
Przez 5 lat byłam zastępcą kierownika Britain First i poświęciłam swoje życie temu ruchowi jego działalności. Podporządkowałam mu absolutnie całe swoje życie zawodowe i prywatne. Gdy tylko zostałam wtrącona do więzienia 7 marca 2018 r., organizacja odwróciła się ode mnie. Jednak wciąż jest wielu wspaniałych aktywistów, którzy wspierają Wielką Brytanię, a którzy nie wiedzą jak zostałam potraktowana.

Co się dokładnie wydarzyło?
Kiedy zostałam zwolniona z więzienia, dowiedziałem się, że kierownictwo Britain First zwróciło się przeciwko mnie. Traktowali mnie bardzo źle i opowiadali o mnie straszne kłamstwa. Tymczasem siedziałam w więzieniu, ponieważ stanęłam w obronie dzieci gwałconych przez islamistów. Ostatecznie skończyłam z dziesiątkami tysięcy funtów długu, ponieważ nie otrzymałam od nich jakiejkolwiek zapomogi. Gdy opuściłam więzienie byłam szantażowana i zastraszana. Postanowiłem opuścić ruch, który uwielbiałam i uciec od tych niewdzięcznych ludzi.

Lider BF, Paul Golding to zdrajca?
Kiedy Paul i ja zostaliśmy oskarżeni, podczas procesu wzięłam na siebie całą winę. Zrobiłam to po to, żeby go uchronić. Golding przesiedział 9 tygodni w więzieniu, a ja byłam tam 9 miesięcy. Dałam się dla niego „zastrzelić”, a gdy byłam w więzieniu, on zostawił mnie jak chwasta. Nie mam kontaktu z Paulem Goldingiem po 5 latach lojalności wobec niego.

To w jaki sposób pozbyto się Ciebie, w pewien sposób dotknęło także i mnie. Wiem co czujesz. Jak myślisz, czy w Twoim przypadku zadziałała jakaś agentura czy może powód jest zupełnie inny?
Rząd brytyjski robi co może, aby się mnie pozbyć. Wtrącili mnie do więzienia, zamknęli moje konta bankowe, sprawili że jestem bezdomna, zaś wszystkie moje profile w mediach społecznościowych zostały zamknięte. To wszystko mnie podłamało. Niszczą mnie najwyższe instytucje w kraju, ale wciąż z nimi walczę. Agenda marksizmu kulturowego naciska na wszystkich w Wielkiej Brytanii. Nie zdziwiłabym się, gdyby to oni maczali w tym wszystkim łapy.

Powstanie nowa organizacja, na której czele stanie charyzmatyczna Jayda Fransen?
Uruchomiłam nową stronę internetową: jaydafransen.online i będę kontynuować moją działalność. Jeśli nie będę musiała uciekać z Wysp, założę nowy ruch i poprowadzę go, by bronić naszego kraju.

Przeczytaj także:

https://wprawo.pl/2019/03/25/j-miedlar-przeczytalem-manifest-zamachowca-z-nowej-zelandii-niewygodna-prawda/

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ