Mieszkowski promuje nazizm?! Składam zawiadomienie do prokuratury [WIDEO]

Nie ma w Polsce zgody na promocję jakichkolwiek ustrojów totalitarnych takich jak komunizm czy nazizm oraz nie ma zgody na promocję światopoglądów szowinistycznych takich jak talmudyzm, banderyzm czy fundamentalny islam! Jeśli Krzysztof Mieszkowski myśli, że jest ponad prawem, to grubo się myli. Za promocję nazizmu poniesie sprawiedliwą karę. Uśmiechnięty od ucha do ucha mężczyzna na tle swastyki, symbolu ludobójstwa na Polakach, to jawne poparcie zbrodniczej ideologii – mówi redaktor naczelny wPrawo.pl Jacek Międlar. Chodzi o publicznie dystrybuowane zdjęcie, które u boku feministki Olgi Tokarczuk, na tle swastyki zrobił sobie poseł koalicji europejskiej.

PRZECZYTAJ: „Kulturą nie jest postawienie sedesu w centrum sceny!” Wywiad z aktorką Krystyną Łaniewską

Swastyka, na tle której uradowany Mieszkowski robił sobie zdjęcie, to w istocie sprofanowany krzyż łaciński, którego sprayem przerobiono na swastykę.
W związku z tym, obok art. 256 k.k. w zawiadomieniu do prokuratury wskażę także art 196 k.k. stanowiący o obrazie uczuć religijnych – zaznacza Jacek Międlar i wskazuje, co go skłoniło, żeby dopiero teraz złożyć zawiadomienie do prokuratury.
Po pierwsze to haniebne zdjęcie zobaczyłem dopiero dzisiaj, a po drugie do sprawy zmotywował mnie relacjonowany przeze mnie proces, w którym oskarżony został raper Stopa. Oskarżono go o antysemityzm, ponieważ ten, w utworze muzycznym śmiał skrytykować żydowskie roszczenia i domaga się ekshumacji w Jedwabnem, gdzie Niemcy zlikwidowali około 300 żydów. Co w tym zdrożnego? Mieszkowski, który na każdym kroku próbuje się bronić tym, że ma konstytucyjne prawo do ekspresji artystycznej, jawnie promuje ustrój totalitarny i deprecjonuje chrześcijaństwo i prokuratura tego nie zauważa. To haniebne! – mówi Międlar.

PRZECZYTAJ: Antykomuna we Wrocławiu – 13 grudnia 2018. „Lepiej być martwym, niż czerwonym!”

Krzysztof Mieszkowski dał się poznać jako poseł nie mający bladego pojęcia o problemach polskiego społeczeństwa. Przez ostatnie lata trudzi się odsądzaniem od czci i wiary polskich patriotów, promocją pacyfizmu oraz szerzeniem neomarksizmu. W grudniu ubiegłego roku Mieszkowski złożył zawiadomienie do prokuratury na Jacka Międlara, ponieważ stwierdzenie: „w miejsce prawdziwych bohaterów podziemia niepodległościowego wstawiają nam komunistycznych aparatczyków jak Lech Wałęsa i Tadeusz Mazowiecki” uznał, że znieważające.

Krótki komentarz Jacka Międlara:

https://www.youtube.com/watch?v=_g86FVpR7Gg

Treść zawiadomienia do prokuratury:

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Niniejszym zawiadamiam, że Krzysztof Mieszkowski, popełnił następujący czyn polegający na fotografowaniu się na tle symbolu nazistowskiego (swastyka), będącego równocześnie sprofanowanym krzyżem łacińskim, symbolem chrześcijan, tj. o przestępstwie z art. 256 k.k. (propagowanie nazizmu) i 196 k.k. (obraza uczuć religijnych).

Krzysztof Mieszkowski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej z ramienia partii Nowoczesna, jest osobą publiczną, przez co jego działania mają duży wpływ na kształtowanie świadomości społecznej u polskich obywateli.

Zdjęcie (w załączniku), na którym z nieukrywanym zadowoleniem, u boku innych osób, w tym Olgi Tokarczuk, Miszkowski znajduje się na tle swastyki, jest wyraźną aprobatą dla ustroju totalitarnego, którego promocji, obok art 255 k.k. zabrania także art. 13 Konstytucji RP. Zdjęcie (w załączniku) jest dystrybuowane publicznie, m.in. w sieci internetowej. Przedstawia posła Krzysztofa Mieszkowskiego i grupę osób podczas wystawy zatytułowanej „Konsekwencje”.

Ponadto Poseł Mieszkowski daje wyraźną aprobatę nie tylko dla ustroju totalitarnego, ale także dla obrażania uczuć religijnych, czego dopuszczono się poprzez profanację krzyża łacińskiego, symbolu chrześcijan i śmierci Jezusa Chrystusa. Owa profanacja polega na domalowaniu sprejem, w sposób nieestetyczny, złamanych ramion na wzór hakenkreuza, co w domyśle ma przypisywać chrześcijaństwu powiązanie ze zbrodniczą ideologią nazistowską.

Swastyka to symbol ludobójczej oraz szowinistycznej ideologii nazizmu, która doprowadziła do śmierci milionów, niewinnych Polaków. Mając na uwadze, jak wiele zła wycierpieli Polacy ze strony niemieckich nazistów, fotografowanie się na tle symbolu ustroju totalitarnego, dając w ten sposób aprobatę dla szowinistycznego światopoglądu, jest jawnym przestępstwem z wyżej wymienionych artykułów kodeksu karnego.

W załączniku podaję także odnośniki do kilku stron internetowych, gdzie zostało opublikowane wspomniane zdjęcie Krzysztofa Mieszkowskiego.

Proszę o wszczęcie w tej prawie postępowania.

Z poważaniem
Jacek Międlar

Źródło: wprawo.pl

Przeczytaj także:

https://wprawo.pl/2017/08/17/bycie-pederasta-jest-dzisiaj-jak-bycie-zydem-depenalizacja-pedofilii-z-wykorzystaniem-holocaustu-czyli-lgbtqp/

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ