PILNE! Empik na usługach spadkobierców Stalina?! Wycofują moją książkę [WIDEO]

Krótki komentarz do decyzji Empiku w sprawie wycofania ze sprzedaży mojej książki pt. „Moja walka o prawdę”. Zagraniczny koncern podjął taką decyzję pod naciskiem ideowego spadkobiercy Józefa Stalina, Piotra Szumlewicza oraz lewactwa, które ma alergię na drukowane, a mojej książki nie miało nawet w rękach. Wnioski? Stalinowski kąkol ma się w Polsce naprawdę dobrze… ale do czasu.

A poza tym to dziękuję za promocję, wystawienie pięknej recenzji (wścieklizna zdrajców narodu to najpiękniejsza recenzja) i utwierdzenie opinii publicznej w przekonaniu, że moja publikacja to prawdziwy młot na antypolonizm i antywartości promowane przez zdrajców narodu? Czy w taki zażarty sposób protestowano by gdybym w książce zawarł stek bzdur? Czy komunistyczne organizacje, w kooperacji z kurią łódzką, tworzyłoby sojusz, by zablokować moje spotkanie autorskie? Czy środowiska lewicowe atakowałyby uczestników spotkania autorskiego we Wrocławiu, w wyniku polonofobicznego opętania niszczyłoby nagłośnienie i próbowało rozkraść prywatne mienie, dokumenty i książki, gdyby w mojej pozycji zawarte były wyssane z palca brednie? Odpowiedź znacie. Zatem na pohybel czerwonej zarazie! Walka o prawdę trwa i pamiętajcie, że „Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie!”.

Zachęcam do kupna książka (można zamówić z dedykacją lub autografem) na http://sklep-wprawo.pl książka jest także dostępna we Wrocławiu w sklepie KIBOL przy ul. Kościuszki 32.

PS. Dzwonił prawnik. Rozważamy pozwanie zagranicznego koncernu. Odszkodowanie przeznaczymy na… wydanie kolejnej książki. Ale najpierw kolejne wydanie tej pozycji, bo dzięki dzisiejszej promocji, w kilka godzin poszło kilkaset egzemplarzy. Dziękuję.

A tutaj jak Piotr Szurlewicz, na którego poszczekiwanie posłusznie zareagował Empik, twierdzi że w Polsce nie było komunizmu.

Przeczytaj także:

Cenzura w jak w stanie wojennym. Gdzie jest PiS? Z wielkim bólem patrzę na cenzurę, która powoli zaprowadzana jest w Internecie, który według pierwszych założeń miał być przestrzenią wolności słowa i...
Teatrzyk nienawiści Marty Lempart spłonie na naszy... Niektórym środowiskom wrocławskim może się wydawać, że pan Jacek Międlar nie ma żadnych praw. Że można z panem Jackiem Międlarem zrobić, co się chce. ...
Izrael zbombarduje Palestyńczyków w Strefie Gazy. ... Żydowska armia, od 70 lat okupująca Palestynę, zapowiada kolejne ataki na otoczoną przez nich Strefę Gazy, zwaną „największym więzieniem na świecie”. ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *