Skandal! „Polskie świnie” w Muzeum w Auschwitz! Czy będzie reakcja ministra Glińskiego?

Nie tylko Muzeum Polin pozwala sobie na przeprowadzanie polakożerczej kampanii. Do przedstawiania Polaków jako zezwierzęconych antysemitów i odpowiedzialnych za holokaust przyłączyło się także Muzeum Auschwitz-Birkenau. W bibliotece muzeum znajduje się komiks, który ukazuje Polaków jako niekoszerne polskie świnie. Nie można przejść wobec tego obojętnie.

Autorem komiksu pt. „Maus: A Survivor’s Tale” jest Itzhak Abraham ben Zeev, występujący pod pseudonimem artystycznym Art Spiegelman. W komiksie Polacy zostali przedstawieni jak „antysemickie świnie” agresywne „świńskie kapo”, które grożą Żydom eksterminacją, co służy podtrzymywaniu fałszywego obrazu mającego na celu przedstawienie Polaków, ofiar II wojny światowej, jako nazistowskich ludobójców.

To sprawa, która czym prędzej powinna zostać wyjaśniona przez dyrektora Muzeum Auschwitz-Birkenau, Piotra Cywińskiego (adres e-mail sekretariatu muzeum: [email protected]) oraz ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego (adres e-mail: [email protected]), który zapowiada że w przyszłym roku przeznaczy 32 miliony złotych na kolejne żydowskie muzea w Polsce.

Zapewne, gdyby w podobnym komiksie, Żydzi zostali przedstawieni jako niekoszerne świnie, w sposób zorganizowany – co jest faktem – wydające swoich na rzeź, interweniowałby cały świat.

Polskie świnie w Muzeum w Auschwitz, komiks Maus

Polskie świnie w Muzeum w Auschwitz, komiks Maus

Polskie świnie w Muzeum w Auschwitz, komiks Maus

Polskie świnie w Muzeum w Auschwitz, komiks Maus

Polskie świnie w Muzeum w Auschwitz, komiks Maus

Polskie świnie w Muzeum w Auschwitz, komiks Maus

Źródło: wprawo.pl

Komentarz Jacka Międlara na ten temat:

Przeczytaj także:

http://wprawo.pl/2018/03/23/katarzyna-ts-dr-hab-michal-bilewicz-zakompleksiony-zydowski-antysemita-przyznaje/

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Skandal! „Polskie świnie” w Muzeum w Auschwitz! Czy będzie reakcja ministra Glińskiego?

  1. NRMU mówi:

    Dziękujemy ci kochana Prawa i Sprawiedliwa Partio za bałagan w szkolnicwie, za bałagan w służbie zdrowia, za bałagan w armii (i jeszcze w wielu innych dziedzinach). To czego Patforma nie popsuła gnuśnością i konformizmem, PiS popsuje swoją gorliwą głupotą i nieskończoną pychą. Są tu np. na śląsku szpitale specjalistyczne znane i uznane które nie weszły do sieci szpitali i które muszą walczyć o kontrakty.. ich zabiegi przejęły dużo gorzej przygotowane do tego szpitale ogólne, które do tej sieci weszły.. Z kolei prywatne placówki przeprowadzające specjalistyczne zabiegi (np. operacje okulistyczne) zostały zupełnie pozbawione dostępu do kontraktów i pacjenci są skazani na państwową służbę zdrowia lub płacenie z własnej kieszeni. Czy od lat 90tych było w Polsce gorzej?.. Niektórzy mogą tego nie widzieć, niektórym szczęście sprzyja i bezdomni rozdają im drogie samochody.. ale kto patrzy trzeźwym okiem, ten nie może nie dostrzec, że cała ta patriotyczno kościelna, prawa i sprawiedliwa otoczka jest jedynie fasadą za którą kryje się sterta brudów.

  2. USZ mówi:

    Kolejny wybuch tradycyjnego żydowskiego chamstwa i antypolonizmu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ