PODPISZ PETYCJĘ do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy

W związku z haniebnym apelem Lwowskiej Rady Obwodowej wymuszającej na Polakach odbudowanie pomnika Ukraińskiej Powstańczej Armii w Hruszowicach, ukraińskim programem edukacyjnym gloryfikującym Stepana Banderę, wypowiedziami Ukraińców, w których grożą Polakom „drugim Wołyniem” oraz chęcią odebrania Polakom terenów tzw. Zakerzonia (Rzeszów, Chełm, Przemyśl), pod czym podpisują się parlamentarzyści związanej z Majdanem partii Swoboda, a zatem dynamicznie rozwijającymi się postawami banderowskimi wśród Ukraińców, których gościmy w naszej Ojczyźnie, proszę o podpisanie się pod petycją do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy. W obliczu realnego niebezpieczeństwa jakie zagraża nam ze strony ideowych potomków Stepana Bandery proszę Państwa o zaangażowanie, podpisanie się pod petycją oraz jej rozpropagowanie. Petycja wraz z podpisami zostanie przekazana Przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego Antoniemu Tajaniemu, Przewodniczącemu Komisji Europejskiej Jean Claude’owi Junckerowi, do wiadomości Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Czy Unia Europejska wyrazi swój sprzeciw wobec banderowskiej nienawiści przynajmniej w taki sposób w jaki w jaki bezpodstawnie upominała Polskę w sprawie Trybunału Konstytucyjnego?
PETYCJA (KLIK)

PRZECZYTAJ (KLIK): Ukraińcy grożą nam drugim Wołyniem! Reakcja na demontaż pomnika UPA. Czy mamy powody do obaw? [WIDEO]

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

9 odpowiedzi na „PODPISZ PETYCJĘ do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy

 1. tadzu mówi:

  To nic nie da plują nam w twarz a co niektórzy myślą że deszcz pada myślę że dojdzie do złych wydarzeń,

 2. Rafał Chlastawa mówi:

  Dopóki PiS nie zmieni polityki migracyjnej to problem będzie się pogłębiał. Nie rozumiem naiwności polskiego rządu, czemu pozwalają na groźby ze strony Ukraińców, skoro zagraża to bezpieczeństwu Polaków.

  • Attacus mówi:

   PiS to globaliści i patrioci PRowi. Łatwo to udowodnić choćby wskazując na ich wsparcie dla polityki zrównoważonego rozwoju w ONZ i wszystko to , co z tego wsparcia wynika.
   Czyli będą działać w kierunku jednoczenia wszystkich ze wszystkimi, będą ulegać dyktatowi „zielonej religii” i wielkich międzynarodowych korporacji, i wprowadzać tylnymi drzwiami marksizm kulturowy. I tak się dzieje.

  • Bo to nie jest polski rząd tylko żydo-banderowski. Po prostu dbają o swoich.

 3. Emilia Finnan mówi:

  Do Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej
  „STOP w sprawie gloryfikowania ludobójczej ideologii banderyzmu przez władze Ukrainy”!!!

 4. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi :

  Wyrżniemy wszystkich Polaków co do jednego od małego do starego – Wołyń 1943

  https://www.youtube.com/watch?v=4hUCUsc_cH4

 5. Bandera mówi:

  Przecież mamy te same poglądy…

 6. Rzymski Katolik mówi:

  Tylko do wiadomości Księdza :
  https://www.youtube.com/watch?v=D_MADple-_c

 7. Rzymski Katolik mówi:

  Kolejny apel w obronie Księdza Kneblewskiego :
  https://www.youtube.com/watch?v=3w7P0kPt9a8 . I bardzo słusznie. Ale kiedy apel w obronie wielkiego polskiego męża stanu, Księdza Jacka Międlara ?! Obnażanie przez Niego prawdy o wrogach Świętego Kościoła i Polski także zasługuje na liczne apele i protesty z powodu jawnej dyskryminacji Jego Osoby ! Co na to katolicy i patrioci i ich organizacje i stowarzyszenia ?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ