10 miesięcy więzienia za spalenie kukły żyda? Sprzeciw wobec faworyzacji społeczności żydowskiej w Polsce. Idziemy na rozprawę!

Jutro o godzinie 9.30 w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu odbędzie się rozprawa odwoławcza Piotra Rybaka, który w pierwszej instancji został skazany za spalenie kukły przedstawiającej żyda, na 10 miesięcy pozbawienia wolności. Bez względu na wszelkiego rodzaju animozje, uważam że każdy – kto tylko w tym czasie nie będzie pracował – powinien przyjść na rozprawę i wyrazić swój przeciw wobec faworyzacji społeczności żydowskiej w Polsce. Na przestrzeni lat niszczone są dziesiątki kukieł, np. topiona marzanna prezentująca konkretną osobę – nieszczęsnego Romana Giertycha (2006), za co nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Czy sprawa spa;lenia kukły żydowskiej na manifestacji ONR, nie jest asumptem ku temu, by wyrazić swój sprzeciw wobec działalności polskiego wymiaru sprawiedliwości. Czy w tej sprawie nie maczał swych palców – moim zdaniem – talmudysta, prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz?
Nie możemy stać biernie z założonymi rękami. Wtorek 4 kwietnia o godzinie 09.30, Sąd Okręgowy we Wrocławiu, IV Wydział Karny Odwoławczy, ulica Sądowa 1, sala nr 2. Spotkajmy się razem, wznieśmy się ponad podziałami, wesprzyjmy oskarżonego Piotra Rybaka i wyraźmy zdecydowany sprzeciw wobec niesprawiedliwości wymiaru „sprawiedliwości”! Nie możemy pozwolić, by Piotr Rybak został skazany na karę więzienia!

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „10 miesięcy więzienia za spalenie kukły żyda? Sprzeciw wobec faworyzacji społeczności żydowskiej w Polsce. Idziemy na rozprawę!

 1. Bukakow mówi:

  Przemysł Holokaustu zbiera żniwa.

 2. normalny mówi:

  W Polsce karze się jedynie za tzw antysemityzm, za antykatolicyzm czy za antypolonizm można zaś dostawać nagrody, uznanie, awanse, wysokie apanaze. Pokazuje to jedynie pod czyją okupacją jest Polska i Polacy .

 3. PrawySektorNacjonaliściPL mówi:

  Cóż za ,,przypadkowa,, zbieżność dat? Obie rozprawy są starannie wyreżyserowane i mają pokazać jak resortowy aparat sędziowski, antypolska lojalna wobec Berlina nadzwyczajna kasta, walczy z antysemityzmem i mową nienawiści!? ,, Obrażanie muzułmanów jest islamofobią,,!
  ,,Obrażanie żydów jest antysemityzmem,,!
  ,,Obrażanie katolików jest sztuką,,!?
  Gdyby spalona została kukła polaka katolika nie było by sprawy! Sąd nazwał by to heppeningiem , prawem artysty do ekspresji twórczej!
  W sztuce Klątwa kukła papieża polaka została powieszona za szyję na szubienicy! Ale to jest sztuka!?

 4. polak mówi:

  A jakby spalono kukłę Polaka i skazano kogoś za to, to była by to faworyzacja społeczności polskiej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ