UWAGA NA ŻYDÓW! Znak ostrzegawczy obok synagogi w Londynie

W londyńskiej dzielnicy Stamford Hill (zobacz mapę – KLIK), zamieszkałej przez ponad 20 tysięcy starozakonników, pojawił się niecodzienny znak ostrzegający przed żydami. Naprawdę interesująca inicjatywa.

Znak został ustawiony na jednej z latarni nieopodal synagogi, miejsca o wyjątkowo wysokim stężeniu nienawiści. Skoro, znaki na drodze ostrzegają przed dzikimi zwierzętami, silnymi wiatrami czy zbliżającym się przejazdem kolejowym, to tym bardziej powinny znaleźć się podobne znaki, ostrzegające przed czyhającymi aktami nienawiści, których na różne sposoby – zainspirowani ksenofobicznym Talmudem – dopuszczają się przedstawiciele społeczności żydowskiej. Bo cóż jest bardziej niebezpieczne? Przebiegająca przez jezdnię krowa, czy jawnie deklarujący nienawiść do chrześcijan ortodoksyjny żyd?

Na umieszczonym znaku został przedstawiony mężczyzna w charakterystycznym kapeluszu oraz pejsami. Żydowska organizacja Shomrim/Shmira, zajmująca się walką z wszelkiego rodzaju przejawami „racjojudaizmu” czyli demaskacji prawdziwego oblicza Talmudu oraz uświadamiania społeczeństwa o nienawiści jaka tkwi w żydowskiej doktrynie, od razu zareagowała na postawiony w londyńskiej dzielnicy znak, informując policję o możliwości popełnienia tzw. hate crime – czyli przestępstwa z nienawiści, zaś zdjęcie znaku umieściła w sieci. Wszystko według sprawdzonej metody, wykorzystującej od lat kreowane poczucie bezkarności ugruntowane na tzw. przemyśle holocaustu. W Londynie, pomoc w zawłaszczaniu sobie przez żydów pojęcia „antysemityzmu” oraz kreowaniu poczucia bezkarności, zapowiedział islamista, burmistrz Londynu Sadiq Khan. Czyżby mieli zbliżone cele i postulaty?
Po interwencji „skrzywdzonych” żydów zawrzały światowe media, a autora znaku odnaleziono w try miga. Znak zamieścił na latarni fotograf i artysta Franck Allais. Tłumaczył, że była to część realizowanego przez niego projektu. Obok znaku ortodoksyjnego żyda, na Stamford Hill umieścił jeszcze inne znaki ostrzegawcze, a na nich: kobieta ciągnąca wózek, kot, mężczyzna pchający wózek inwalidzki.

– To był projekt pokazujący, że osoby każdego dnia przekraczające ulice różnią się, że mają własną tożsamość – wyjaśniał autor projektu.

Dziwnym trafem oficjalna strona internetowa Francka Allaisa od wczoraj jest niedostępna. To efekt przeciążenia serwerów, czy może artysta stał się celem ataków ze strony społeczności żydowskiej?

Rabin Herschel Gluck OBE

W rozmowie z serwisem Evening Standard, prezes organizacji Shomrin/Shmira, Rabin Herschel Gluck OBE, zamieszczony przez Allaisa znak określił mianem „niesmacznego” oraz „niemożliwego do zaakceptowania”. Tylko ciekawe, co jest niesmacznego w przyczepionym na latarni znaku, w porównaniu do cytatów z najważniejszej dla żydów księgi – Talmudu, gdzie chrześcijanom ujmuje się godności osoby ludzkiej, uważając ich za bydło i robactwo. Poza tym, czy nie jest zastanawiające, że światowy mainstream podnosi wielki krzyk, gdy obok synagogi w stolicy Wielkiej Brytanii został zamieszczony znak ostrzegający przed realizatorami nienawistnych postulatów, a przypadki nienawiści wymierzonej w chrześcijan, przez światowe media zbywane są milczeniem? Czy poza skrajnie prawicowymi czy katolickimi serwisami, słyszał ktoś o lewackiej inscenizacji, w której przedstawiono aborcję Dzieciątka Jezus?

PRZECZYTAJ (KLIK): ABORCJA NA DZIECIĄTKU JEZUS! LEWACTWO NIE MA ŻADNYCH HAMULCÓW

Czy światowym mainstream interweniował, gdy profanowano Chrystusa podczas spektakli „Klątwa” i „Golgota Picnic”? Czy cała ta sytuacja nie jest jednoznaczną odpowiedział na pytane kto odpowiada za światowe, mainstreamowe media informacyjne, o czym w słynnym wywiadzie powiedział Harold W. Rosenthal, za co później został zamordowany?

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

9 odpowiedzi na „UWAGA NA ŻYDÓW! Znak ostrzegawczy obok synagogi w Londynie

 1. Kasia Dymek mówi:

  Ciekawa instalacja artystyczna. Muszę kiedyś zgłębić twórczość tegoż artysty. W podobnych obszarach w ramach sztuki porusza się chociażby Peter Fuss. Podaję linka do opisu jednej z jego wystaw https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/peter-fuss/

 2. PrawySektorNacjonaliściPL. mówi:

  Lewaccy aktywiści to paranoicy i urojeniowcy , ci ludzie naprawdę są chorzy i niebezpieczni!

  http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/slubice/art/7422859,afera-z-wizerunkiem-zyda-na-lombardzie,id,t.html
  Zawiadomienie o możliwości popełnieniu przestępstwa przekroczenia uprawnień artykułu 231 KK
  przez Komendanta Straży Miejskiej w Słubicach Wiesława Z.
  Działał na szkodę interesu publicznego podejmując kroki prawne w związku z wizerunkiem Żyda w
  witrynie miejscowego lombardu jako rzekomego przejawu antysemityzmu. Użył autorytetu urzędu do szkalowania polaków w antypolskiej kampanii, prowadzonej przez amerykańskie środowiska syjonistyczne , zwane Przedsiębiorstwem Holokaust , zajmującym się wyłudzaniem odszkodowań za holokaust Żydów od państw europejskich , przedstawiającym Polaków jako naród rasistów i antysemitów i takim wizerunkiem ich szantażując.
  Amerykańskie środowiska syjonistyczne poprzez kampanię pomówień przygotowują grunt pod bezprawne roszczenia odszkodowawcze.
  Zbulwersowani udziałem Pana Komendanta w tej oszczerczej antypolskiej kampanii mającej na celu bezprawne wyłudzenie, od władz polskich odszkodowań za mienie zniszczone na terenie Polski przez hitlerowców , skierowaliśmy sprawę do prokuratury okręgowej w Gorzowie Wlkp.

  PrawySektorNacjonaliściPL

  • Mosche Rosenkrantz mówi:

   Prawaccy aktywiści to paranoicy i urojeniowcy , ci ludzie naprawdę są chorzy i niebezpieczni!
   Tacy, jak ty matołku parafialny.
   Z Szatanem synu gospodyni proboszczowej.

 3. normalny mówi:

  Szczególnie Polacy muszą uważać na talmudystow i bezboznikow żydowskich bo mają na sumieniu dziesiątki jeśli nie setki tysięcy istnien polskich vide zbrodnie stalinowcow z jednej a hitlerowców z drugiej strony. Dziękuję Księdzu za budzenie sumień ludzkich i odświeżanie pamięci historycznej bo zaangażowanie Żydów po stronie agresorow jest w Polsce nadal tematem tabu. Czyzbysmy byli nadal pod żydowską okupacją ?

 4. Icek mówi:

  Was wszystkich chyba wykorzystywali w cztery litery i byli to chyba żydzi, stąd ta nienawiść.

  • aleksander mówi:

   Srulu, minęło sto lat od waszej żydobolszewickiej rewolucji, to nie znaczy że pamięć o żydowskim bestialstwie na narodach Rosji nie przetrwała. Przetrwała ona w ludziach i w dokumentach, wasz archipelag gułag zrobiliście teraz w Palestynie. Zbrodnia katyńska to był tylko niewielki ułamek waszych wszystkich zbrodni.

 5. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi:
  Są także normalni Żydzi żyjący wśród nas w Polsce. Polecam program Szpiedzy z Madagaskaru w Realu 24
  https://www.youtube.com/watch?v=9-k14TAMjdE

 6. Maciej mówi:

  Zauważmy że gdyby był znak „uwaga chrześcijanie” to mielibyśmy doczynienia z „wysokich lotów sztuką, której, ksenofobiczni chrześ ijanie nie rozumieją” a tak to sztuka wpadła we własne sidła!
  Myślę że tym femizdzirom od aborcji na Jezusie, też można by zarzucić antysemityzm! I niech wtedy się tłumaczą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ