WYJAŚNIAM SPRAWĘ! Moja obecność w serialu „Policjantki i policjanci”. „Wysypała się obsada. Musiałem pomóc”

Wczoraj w telewizji pojawił się odcinek Policjantek i Policjantów, w którym brałem udział. Dementuję wszelkiej maści informacje jakobym był zapisany w którejkolwiek agencji aktorskiej. Podkreślam również, że nie planowałem i nie planuję robić żadnej „kariery” aktorskiej. Zatem skąd się wziąłem na planie paradokumentalnego serialu?

6 grudnia, z samego rana otrzymałem telefon od znajomej, która zajmowała się zatrudnianiem aktorów do seriali. Z samego rana obsada „Policjantek i policjantów” wysypała się i pilnie potrzebowali mężczyzny, który odegrałby tę krótką rolę. Gdyby nie znaleźli zastępcy otrzymaliby wysokie kary finansowe. Czy mogłem pozostawić znajomych w potrzebie bez pomocy? Myślę, że każdy zachowałby się podobnie. Nie zagrałem w serialu,dlatego że szukam szczęścia w aktorstwie. Prawdę mówiąc nigdy nie grałem nawet w Jasełkach szkolnych. Pomogłem ekipie z dobrego serca, wiedząc że ich poglądy polityczne nijak się mają do tych, które on reprezentuje. Niektórzy pytają, dlaczego w moich ustach znalazły się wulgaryzmy? A jak zareagowałby rowerzysta, który został pobity przez przechodnia? Poza tym, to był tylko scenariusz a nie moja inwencja twórcza.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

150 odpowiedzi na „WYJAŚNIAM SPRAWĘ! Moja obecność w serialu „Policjantki i policjanci”. „Wysypała się obsada. Musiałem pomóc”

 1. marcindePolonia mówi:

  co nie zmienia faktu… że uszy trochę powiędły… hahah

  • marcindePolonia mówi:

   *zwiędły uszy… w czasie oglądania tego serialu. Nie wiem jak ten zwrot się odmienić w czasie przeszłym trwającym../ zresztą nie ważne.., co nie zmienia faktu że używanie takiego wulgarnego języka jest żałosne.. szczególnie jak ktoś utożsamia się z Chrystusem… no ale ogólnie zabawne to że ksiądz wystąpił w tym serialu, i propsy haha za rolę, tylko ten język…

   • marcindePolonia mówi:

    *da się odmienić – od dłuższego czasu mam problem z klawiaturą bo zjada mi litery

    • Zibik mówi:

     @marcindePolonia – sądzę, że „masz problem nie tylko z klawiaturą”, bo źle rozeznajesz i oceniasz zaistniałą sytuację. Ponieważ ks. Jacek obecnie ma zdecydowanie większy, niż Ty – z tym, który Go coraz bardziej kusi i nigdy nie przepuszcza żadnej okazji.
     Szczęść Boże!

     • marcindePolonia mówi:

      no z jednej strony…
      to duże zgorszenie wywołał ten epizod szczególnie jak małe dzieci 6 latku lub 7
      zafascynowane ks. Jackiem będą oglądać ten epizod to
      moim zdaniem ten „grzech” publiczny … patrząc pod kątem zgorszenia, i oglądania tego epizodu z ks
      Jackiem – małych dzieci, małych fanów ks Jacka wywołał duża szkodę.
      Nawet jak do końca ks. Jacek nie byłby świadomy tego.
      Bo jak małe dzieci słuchają wulgaryzmy.. to te słowa atakują w tą wrażliwość
      dziecięcą tych dzieci 6 letnich czy 7 latków więc podejście księdza że nie rozumie, problemu w tym że wystąpił i używał takiego języka tylko jako aktor – nawet trochę zasmuciło mnie.
      bo co sygnał pi spowoduję że małe dziecko – nie skojarzy sobie słów?
      i czy te uzycie wulgaryzmu nie ” chowa się w poczucie braku winy bo tylko „używałem
      jako aktor takich słow.” – myślę ze w takim kontekście mogłoby się tam chować kuszenie
      księdza Jacka… i zaślepienie. Natomiast tworzenie historii że to szatan ukartował to,
      jest naprawdę śmieszne. Tak szatan specjalnie się zainteresował ks. Jackiem, i doprowadził
      do tego że ks. Jacek wystąpił w tym odcinku. A teraz wszystko czyni aby zaszkodzić ks Jacku.
      Bez sensu.
      Wiec jak diabeł, jakby nawet zainteresował się
      ks. Jackiem to już zrobił ks. Jacka w balon – tym – poczuciem braku winy „bo wystąpiłem
      tylko jako aktor”.

      z drugiej strony większym problemem byłoby gdyby
      ks. Jacek przeprosił za ten występ opinie publiczną – bo niektórzy szydercy tylko czekają na to.

      Zresztą kim są ludzie i kim jest opina publiczna żeby rozgrzeszać ks Jacka?
      Moim zdaniem ks Jacek powinien isc do Kościoła klęknąć przed ołtarzem i przeprosić Pana Jezusa
      i błagalnie w modlitwie poprosić „ żeby Pan Jezus się zlitował nad nim”
      I tylko tyle. A co do samego faktu – wystąpienia ks Jacka w tym serialu, to nie powinien się tłumaczyć. Bo jak chciał to sobie poszedł i sobie zagrał.

      Co nie zmienia faktu, że pozdrawiam Ciebie ks Jacku, bracie w Chrystusie. Niech Pan Jezus obdarzy Ciebie pokojem i radością, o to pokornie proszę w Imię Jezusa Chrystusa. Amen

  • maciek mówi:

   Po co zostal nakrecony ten filmik , jak myslicie Polacy ? No tylko po to by ks. Jackowi
   Miedlarowi zniszczyc reputacje i by nie swoadomi calej tej mistyfikacji ogfladajacy mysleli
   ze top prawda ze wspanialy mlody Polski ksiadz zachowuje sie jak komuszy lajdak .

  • Krystian Jarząbek, aktywista społeczny. Rzeczpospolita Antyklerykalna mówi:

   Panie Międlar, zastanawia mnie jedna rzecz: Jest Pan powiązany z Terrorystami z O.N.R.-u. W swoich wypowiedziach, niejednokrotnie nawołuje Pan do nienawiści ad personam m.in. Żydów, są to wypowiedzi o charakterze antysemickim, zastanawiam się nad tym,czy w świetle Pańskich aspołecznych wystąpień wie Pan, tak naprawdę , kim z pochodzenia był Jezus Chrystus, na którego Pan i Pańscy Koledzy – Terroryści się powołujecie ?? Wznosicie okrzyki „Bóg, Honor, Ojczyzna”, ale Wasza postawa nie ma nic wspólnego z tym hasłem.

 2. Mateusz Lib mówi:

  Jak dla mnie to ksiądz się ośmieszył, a to tłumaczenie tylko księdza pogrąża. Może to Żydzi ukartowali? Nie ma to jak zrobić z siebie pośmiewisko i jeszcze gorzej sie tłumaczyć. Człowieku, Ty masz święcenia, a wyszedłeś ze słownictwem jak menel spod budki z piwem

  • Kostek mówi:

   PRZYKRE to ale p Mateusz w 100% racje zgadzam sie !Tak nie wolno ! Teraz co bedzie dalej? Wymowka sie znajdzie ! P Miedlar zawiodlem sie na panu jak i wielu z nas !

  • leslaw dobrzanski mówi:

   -zydlaku zamilcz

  • G mówi:

   Święty się znalazł. Nigdy w życiu nie uwierzę, że sam nigdy nie zabluźniłeś. Ksiądz też człowiek.

  • Maciej Kotwica mówi:

   Typie tępy, nie rozumiesz na czym polega aktorstwo? Użycie wulgaryzmu nie jest czymś strasznym w ciężkiej, nerwowej sytuacji, więc tym bardziej zagranie tego w roli aktorskiej nie jest jakimś grzechem. Rozumiem oburzenie wielkie gdyby ks. Jacek nadal był w stanie kapłańskim, lecz nie jest. Kilka zdań wypowiedzianych męskim, twardym językiem, w roli aktorskiej nie umniejsza Jego osoby w oczach myślących ludzi, może takich napinaczy jak ty z „kijem w dupie”, ale to akurat mało istotne.

   • Rozgniewana mówi:

    jeśli aktorskie wulgaryzmy w ustach JEDNAK kapłana są o.k. – to czemu aktorskie wulgaryzmy w ustach ateistek/ów np. w „Klątwie” nie mogą być o.k.?!
    – bo dotykają świętych znaków?
    Ale sakrament kapłaństwa (suspensa nie pozbawia tego sakramentu!) też jest świętym, żywym znakiem! Nawet jeszcze bardziej!
    Jeśli „przyjaciele” taką rolę podsunęli ks. Jackowi – to radzę przyjrzeć się dokładniej tym „przyjaciołom” – bo albo są prymitywami albo manipulantami.
    PRZYJACIEL KAPŁANA nie proponowałby mu takich haniebnych rólek….
    z kim przestajesz – takim się stajesz!

  • Krycha mówi:

   Tez tak uważam

  • Agnieszka mówi:

   … Pan ksiądz Jacek Międlar jest bardzo, bardzo „miłosierny” … dlatego zrobił PAJACA – tyle, że nie tyle z siebie, co właśnie z KAPŁAŃSTWA Kościoła Katolickiego. Panie księże Jacku Międlar – młody człowieku, zastanów się co robisz. Polecam Ci lekturę: „Proboszcz z Ars” Francis Trochu.
   Niech Bóg ma Cię w opiece.

 3. Pawelek mówi:

  Ja księdza rozumiem może nie w 100 ale 99,9% Też bym tak zrobił!!!!!!!!!!!! Niech się ksiądz nie przejmuje hejtami

  • mam je gdzieś. ci co hetują mają albo siano w głowie, albo depczą wartość przyjaźni.

   • Damian_xyz mówi:

    Nie ładnie.

   • Ja mówi:

    Tylko znales scenariusz mogles odmowic tym bardziej dla tej tv! Jesli piszesz prawde to ten ktos znajomy byl swiadomy tego jaki bedzie final po publikacji

   • Zibik mówi:

    Sz. Państwo – proszę swoimi wpisami nie uwiarygadniać tej hecy i raczej zastanowić się – kto naprawdę jest reżyserem i twórcą tej mistyfikacji, czy tego spektaklu?…. ks. Jacek Międlar z własnej woli stał się obiektem szczególnego zainteresowania i wyrafinowanej manipulacji. W takich, czy podobnych sytuacjach trzeba starać się zawsze pamiętać, że absolutnie nie wolno chrześcijanom lekceważyć inteligencji, ani możliwości Tego – który również w necie, czy na YT ma swoich wykonawców, oraz sojuszników i razem z nimi nigdy nie przepuszcza żadnej okazji !!!!!
    Szczęść Boże!

   • Kacper Polit mówi:

    Widzi Pan, jeszcze niedawno broniłem stanowiska jakie Pan zajmował. Myślałem że broni Pan ideałów, kłóciłem się o to z rodzicami. Ale był Pan głosem Chrystusa, a teraz te wulgaryzmy…
    I proszę mi nie wmawiać głupot, na pewno mogli zmienić kilka słów w scenariuszu, jeżeli byli na ostrzu noża. Policja traktuje też wulgaryzmy jako obrazę i można dostać mandat za przeklinanie w jej obecności, jeżeli funkcjonariuszom brakuje dobrej woli. Szkoda że jestem taki łatwowierny.
    Pozdrawiam mimo wszystko.

    • Kacper Polit mówi:

     Hadaczowi rękę „pod krzyżem” podawałem i mówiłem „dobry z Ciebie gość”. A to wyrachowany cwaniak, co też odgrywał rolę.
     Jeżeli hejtuję, proszę skasować bez sentymentów.

   • Mateusz Wojtan mówi:

    Albo mają racje. ” Poza tym, to był tylko scenariusz a nie moja inwencja twórcza.”, ciekawe co by Pan zrobił jakby w scenariuszu było napisane, że rowerzysta ma na ramieniu znaczek KODu. A nie myśli Pan, że tego typu seriale robią właśnie siano w głowie?

   • Aureliusz mówi:

    Szkoda ,że ten który chce głosić Chrystusa ,wygłasza wulgaryzmy jak zwykły żul.Diabeł to rzeczywiście inteligentna postać ,opętał najpierw księdza teraz pana Jacka. Będę się modlił za pana

   • Cyna mówi:

    serio? Czytając ten komentarz mam nieodparte wrażenie, że ktoś się pod Ciebie podszywa… Przyjaźń przyjaźnią, ale elementarne zasady przyzwoitości – szczególnie gdy patrzy na nas całą Polska – warto byłoby zachować. Nie dziwię się, że się obsada wysypała i nikt nie chciał zagrać w tym gniocie takiego prostaka. Dziwię się, że przyjaciele wkopali Cię w takie coś.

   • monikafaustyna mówi:

    A gdyby w imię przyjaźni kazali Ci się, Jacku, rozebrać do roli albo napluć na krzyż? Ja nie mam siana w głowie, 27 lat, wykształcona kobieta. A zabolał mnie ten epizod. Chamski, wulgarny. Nie można było powiedzieć: koleżanko droga, taka rola nie przystoi Księdzu z imieniem Chrystusa na ustach. Ja zdanie Księdza też mam gdzieś, bo takim słownictwem sprzeciwiasz się, Jacku, temu, co wyznajesz. A tego obrazu nie wymażesz ludziom z głowy bardzo długo. Czy Ksiądz Jerzy zbrukałby się taką dziadowską rolą? Wstydziłam się, jak to oglądałam a Tobie, Jacku, nie jest wstyd?

 4. DziurawySwetru mówi:

  Szkoda, spadłeś kilka pięter w dół w moich oczach. Nie grywa się w tak debilnych produkcjach. Tego typu seriale są kręcone dla idiotów.

  • proszę przeczytać wyjaśnienie. myślę że wartość przyjaźni jest ponad to.

   • Ja mówi:

    Tylko znales scenariusz mogles odmowic tym bardziej dla tej tv! Jesli piszesz prawde to ten ktos znajomy byl swiadomy tego jaki bedzie final po publikacji

   • naiwność mówi:

    Przyjaciel nie pakuje przyjaciela na minę. Nietrudno było przewidzieć, że taka rola będzie szkodliwa dla księdza. Już została wykorzystana przez „życzliwe” media. Może powrócić w przyszłości, np. w razie planów kariery politycznej (gdyż jednak Sejm to miejsce gdzie można coś realnie zmienić w Polsce).
    Po co w ogóle wspierać takie denne produkcje, jedyny ich efekt to ogłupianie ludzi.

   • Hanka mówi:

    Prawdziwi przyjaciele nie zaproponowaliby Księdzu tej roli. Przykre.

   • Agnieszka mówi:

    A co z Chrystusem? Czy przyjaźń z Nim nie powinna być ponad wszystko inne?
    Co to za „przyjaciele”, którzy wiedząc, że ma Pan święcenia, proszą o wzięcie roli tak wulgarnego typa? I tacy ludzie są dla Pana ważniejsi niż Ten, Który życie swoje oddał za Pana? Ten, dla Którego wyrzekał się Pan wszystkiego, co światowe?…

    A o tych duszach, które dzięki Panu wróciły do Boga, które po latach życia w grzechu przystepowały do Sakramentu Spowiedzi (i nie tylko o nich) a dla których mógł się Pan stać dzięki tej żałosnej roli powodem zgorszenia, pomyślał Pan? Jeśli ktoś z nich utraci po obejrzeniu Pana w tym serialu, straci dopiero co odbudowywane zaufanie do Kościoła i kapłanów, i znowu ucieknie w grzech? Gdy w dniu, w którym spotka się Pan ze Stworcą, a On wypomni Panu te utracone dusze, też będzie się Pan tak głupio tłumaczył?…

    Zamiast tych śmiesznych wyjaśnień, których większość i tak nie kupuje, lepiej by się Pan po prostu przyznał do błędu. I szczerze żałował zgorszenia, jakiego stał się Pan przyczyną.

    Bardzo się Pan pogubił…
    Obiecuję modlitwę za Pana. Niech Matka Najświetsza wyprowadzi Pana z tych manowców, na które Pan zmierza.

    • Kesja mówi:

     Sorry ale to Duch Sw. jest naszym JEDYNYM JEDYNYM Pocieszycielem.Pan Jezus wyjasnia wystarczajaco przejrzyście,kto nas wyprowadza z manowców i kto idzie po owieczke zaplataną w zaroslach.
     Kto?-Jezus=Pasterz,nic o matce pasterza nie wspomina.
     Trzymajmy sie Bożej Prawdy ,a nie ludzkich opowieści.

   • monikafaustyna mówi:

    Dobrze, że koleżanka nie kazała Ci zagrać z serialu „Zdrady”, bo tam byś pewnie w imię przyjaźni też latał goły i wesoły?

   • Leszek mówi:

    Prosze Ksiedza, to byl blad. Drobny blad, na podstawie ktorego rozdmuchano wielka sprawe. Wyglada na to, ze to byla prowokacja, celem znieslawienia Ksiedza. Cos w rodzaju metody „na wnuczka” w wykonaniu falszywych przyjaciol. Ksiadz musi bardzo kontrolowac swoje wypowiedzi, bo ma wielu wrogow. Wsrod nich jest duzo fachowcow od prowokacji. Serdecznie Ksiedza pozdrawiam. Z Bogiem.

   • Mietek mówi:

    Aktorzy z „Klatwy” zapewne tez sa dobrymi katolikami. Na scenie tylko wykonywali zawód hahahaha

  • leslaw dobrzanski mówi:

   -zydlaku zamilcz

  • Wojtuś mówi:

   skoro oglądałeś to znaczy że też jesteś idiotą

 5. Darek S. mówi:

  Pełen szacun:) Debiut jak najbardziej udany:)

 6. kość mówi:

  Taki występ to był błąd. Nie chodzi mi o świętoszkowanie, ale jednak była to „chujowa” rola (może specjalnie dobrana). Rola bluzgającego prostaka nie pasuje do księdza. Niby to tylko aktorstwo, ale podobnie można by tłumaczyć udział w obraźliwej „Klątwie”, to niby też tylko aktorstwo.

  • leslaw dobrzanski mówi:

   -zydlaku zamilcz

  • Andrzej mówi:

   Miedzy tym występem a Klątwą jest zdecydowana różnica, rowerzysta używa i owszem rynsztokowego słownictwa, ale nie obraża Boga osobiście, ani żadnego świętego. nie bluzga na Krzyż więc tek kto nigdy nie użył takich słów niech pierwszy rzuci kamień.

   • kość mówi:

    Oczywiście jest różnica, chodziło o pokazanie, że nie można wszystkiego przykryć tekstem „to tylko aktorstwo”. Innym dobrym przykładem jest potencjalny udział w produkcji porno – bo „koleżanka prosiła”, a kto tego nie poprze „ma siano w głowie lub depcze wartość przyjaźni”.

    Poza wulgaryzmami uderza też prostactwo zagranej postaci. Rowerzysta w odpowiedzi policjantom rzuca „k…”, nie rozumie dlaczego chcą dokumenty itp., zachowuje się jak opóźniony umysłowo.

    A najgorsze w całej sprawie to podatność (suspendowanego) księdza Jacka na manipulacje. Kiedyś może dać się zmanipulować „przyjaciołom” w ważniejszych sprawach…

 7. tadman mówi:

  W takich sytuacjach należy przysiąść, rozejrzeć się dookoła, ochłonąć, najlepiej zejść z widoku i po czasie wrócić do swoich. Czy nie zastanawia pana, że wszystko nabiera coraz większego tempa? Tylko jednemu się śpieszy, tylko jeden jest niecierpliwy.

  • Art mówi:

   @ tadman
   „Czy nie zastanawia pana, że wszystko nabiera coraz większego tempa? Tylko jednemu się śpieszy, tylko jeden jest niecierpliwy.”
   TenKtóryNigdyNiePrzepuszczaŻadnejOkacji

 8. PeterHammerman mówi:

  Święci są tylko w Królestwie Bożym, „święci” na tej ziemi są wielkimi grzesznikami, ideały nie istnieją. Nie człowiek uświęca a Bóg. Dla mnie nie musi się Ksiądz tłumaczyć, dobroć sera i sumienie czasem bywają ślepe. Proszę się nie przejmować negatywnymi ocenami bo jak mawiał Chrystus: „Drzazgę w oku brata widzi a belki w swoim już nie dostrzega”. Tak szybko przychodzi kogoś osądzać nie będąc samemu czystym na duchu i bezbłędnym.

 9. aaa mówi:

  Co za upadek! Scena bardzo symboliczna. Żal patrzeć.

 10. Wieslawk. mówi:

  Fajnych Ksiadz ma ” przyjaciol”.
  W takie gowno Ksiedza wpuscili.

 11. Andrzej Wielgus mówi:

  Księże Jacku,
  Rozumiem, że jeść trzeba, ale „trochę” się zeszmaciłeś.
  Czy następnym razem nagrasz „scenę łóżkową” w pornolu jak Cię o to poproszą przyjaciele, bo kary i coś tam?…
  Bo taki scenariusz…

  Muszę to przemyśleć.

 12. tomi mówi:

  A właśnie wczoraj wysłałem Jackowi trochę kasy bo na swoim blogu prosi o wsparcie. Żałuję, bo widzę że daje sobie radę i to z nadwyżką, o którą go nawet pewnie nie prosili! Nie znoszę wulgaryzmów. Ode mnie już kasy nie dostanie!

 13. Marcin mówi:

  Nie ma w tym nic złego i nie ma czego się wstydzić. Nawet gdyby to było za kasę i miało się zdarzać częściej, to co? Z czegoś trzeba żyć.
  Proszę nie przejmować się krytyką!

  • 135 zł za rolę – to chyba nie są kokosy 😉

   • Judyta mówi:

    No to sprzedałeś Księże Jacku Pana Jezusa jak Judasz za 135 zł!
    Czy nie wiesz, że wrogowie Polski robią wszystko, by polską młodzież zdemoralizować? Stąd są w serialach wulgaryzmy, by przyzwyczaić do nich Polaków, by zniszczyć piękno polskiej mowy.
    Mogłeś przecież zagrać rowerzystę kulturalnego, który nawet pobity przez przechodnia, potrafił opanować swój gniew i swoje emocje. Nawet gdyby był inny scenariusz, to Twoi przyjaciele, jeśli naprawdę są Twoimi przyjaciółmi, mogli na Twoją prośbę zmienić scenariusz. A tak, przysłużyłeś się tylko wrogom Polski i wrogom Boga. Czyż Bóg nie powiedział: „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty”?
    Naród Polski powinien być święty, jeśli chce nie zginąć. Każdy grzech przyczynia się do dodania mocy diabłom, a oni zrobią wszystko, by zniszczyć Polaków. Przemyśl to Księże Jacku! I nadal czekam na email.

   • Szeszonk mówi:

    był jeden taki co zeszmacił się za 30 srebrników, mimo, że wcześniej uzdrawiał i wskrzeszał zmarłych.

   • Irena mówi:

    Na początek to całkiem nieźle. Osobiście nie lubię wulgaryzmów ale rola dobrze zagrana. Mam nadzieję że wkrótce będą lepsze propozycje . Szczęść Boże

   • Za rolę w serialu może nie, ale u mnie w murzyńskiej produkcji przetworów, to 135 zł dniówki uchodzi za egzotyczny owoc 🙂

   • Agnieszka mówi:

    30 srebrników… Naprawdę warto było?

 14. PiotrPrzemyśl mówi:

  Panie Jacku oglądałem z niedowierzaniem, myślałem że to jakis sobowtór, dodam, nie ma co wierzyć w ludzi, wyklętych już nie ma, jedynie w Chrystusa pozostalo…. Ps fajnych ma Pan przyjaciol skoro udało im się wkręcic Pana w gre tej lewackiej telewizji, Pana etos legl w gruzach, jestem zdruzgotany i zniesmaczony…..

 15. puls0 mówi:

  Zaskoczyło mnie oglądając kolejną serię „Policjantki i policjanci” że spotkam wśród statystów serialu księdza.
  Pierwszym momentem było – skąd ja znam tego gościa na rowerze ?
  Dość szybko zorientowałem się że to nasz Jacek.
  Pisze nasz, ponieważ święcenia kapłańskie ma się do końca życia
  i wierzę że wszelkie zakazy zostaną z księdza zdjęte i powróci ksiądz do czynnego kapłaństwa.
  Co do piszących tu zgorszonych hejterów to uważam że w żadnym stopniu zgorszenia nie było,
  język potoczny, taki jak na ulicy słyszymy i nie przesadzajcie że ksiądz w takich dialogach was zgorszył.
  To rola bardzo dobrze zagrana , dobra dykcja , lekkość mowy i łatwo to się słucha nawet jak przekleństwa są „wypikane”. Pozdrawiam księdza i czekam na zdjęcie suspendowania.
  A na razie Alleluja i … pod prąd !!

 16. McGregor mówi:

  Szczęść Boże drogi księże Jacku!
  Proszę mi nie mieć tego za złe, ale podziwiając księdza za odwagę i bezkompromisowość, z drugiej strony trochę się niepokoję, bo mam wrażenie, że jest ksiądz cokolwiek wykorzystywany i bez stałego oparcia.

  Np. w kwestii współpracy z Britain First, to z całym szacunkiem, ale nie powinnismy się mieszać to wewnętrznych spraw Brytyjczyków, a szczególnie do spraw tak drażliwych ( podobny błąd popełnia red. Konrad Rękas agitując za niepodległością Szkocji, bo miałoby to być rzekomo korzystne dla mieszkających tam Polaków – no no, uważałbym )

  Niech dobry Pan Bóg ma księdza w opiece, ale póki co polecałbym poszukać jakiegoś oparcia, może są jacys dobrzy ludzie w Kurii, żeby nie było tak, że tymczasowi „przyjaciele” odwrócą się i zostanie ksiądz sam

  pozdrawiam i z Panem Bogiem

  • Kesja mówi:

   Jesli Jacek Miedlar sie prawdziwie nawróci do prawdziwego Jezusa a nie kościelnego,to Bóg da mu nowych prawdziwych przyjaciół.

 17. Mateusz mówi:

  wyszło nieźle, może jednak warto pomyśleć nad karierą aktorską 😀

 18. Józef mówi:

  Ale ci policjanci to żydzi przecież na usługach żydowskich mediów.
  Jak ksiądz mógł….
  Tak nie można, trzeba być twardym i szanować swoje twarde zasady.
  Chyba traci ksiądz zwolenników przez takie postępowanie.
  Modlę się za księdza.

 19. Kółko Różańcowe Koluszki mówi:

  W intencji księdza:
  „90 Jakże złe jest to,
  za co sprzedali swoje dusze!
  Oni nie uwierzyli w to, co zesłał Bóg,
  ze złości, iż Bóg zsyła Swoją łaskę,
  komu chce ze swoich sług.
  I ściągnęli na siebie gniew za gniewem.”

  Niech ksiądz to przemyśli…

 20. Oto Słowo Boże mówi:

  „Otóż zachęcam was,
  abyście po przeczytaniu tych słów […]
  zapytali Boga, Wiecznego Ojca, w imię
  Chrystusa, czy jest to prawdą, i jeśli zapy­
  tacie w szczerości serca, z prawdziwym
  zamiarem, mając wiarę w Chrystusa, objawi
  On wam prawdę przez Ducha Świętego”
  (Koryntian 4,6-8)

 21. Maciej mówi:

  TV i tak nie ogładam więc sprawa mnie nie rusza. Dobrze że tekst się ukazał, bo na pewno znajdą się debile, którzy ten epizod wyciągną przy okazji ataku na narodowców.

 22. Coil mówi:

  jak powszechnie wiadomo na rowerach ro tylko lewactwo jezdzi!

 23. Adam Z. mówi:

  Serial dla opóźnionych umysłowo.
  A scena…..no cóż, język z rynsztoka. I może gdyby nie z ust twoich panie Międlar, który było nie było stałeś się w jakiś sposób osobą publiczną,a przez głoszone przez ciebie tezy również osobą mającą wzbudzać szacunek i zaufanie, to niestety obraz twojej osobowości stał się dla mnie jasny.
  Za garść srebrników i medialny poklask.
  Wstyd panie Międlar, który miałeś stać się moim idolem, ale już tak się nie stanie.
  To było bardzo małostkowe. Pewnie tego nie opublikujesz, bo cenzura na tym blogu jest bardziej szczelna niż na Białorusi,…….a może jednak opublikujesz.
  Zastanów sie nad sobą chłopie, bo życie przeleci ci przez palce.

 24. wierni z Krakowa mówi:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Widząc tytaniczną pracę Księdza na rzecz przywrócenia normalności w naszym kraju i widząc, że Ksiądz robi to z potrzeby serca, chciałbym wraz wieloma swoimi znajomymi prosić Księdza o podjęcie tematu nieobyczajnych zachowań.
  Z tego co wiem Ksiądz mieszka (czy też często przebywa) w Krakowie.
  Otóż temat dotyczy „słynnej” miejscowości koło Krakowa o nazwie Kryspinów, a konkretnie zbiorników wodnych w tej zepsutej miejscowości.
  Jak pewnie większość mieszkańców Krakowie wie, gdy zaczyna się lato, zaczyna się tam również zjazd wszelkiej maści sodomitów i innych zboczeńców, którzy paradując nago obrażają nasze uczucia religijne i są powodem gorszenia naszych dzieci.
  Ten proceder jest tolerowany zarówno przez policję, jak i przez miejscowe władze.
  Czas najwyższy coś z tym zacząć robić, a tych bezwstydników i grzeszników przywołać do porządku.
  Wiem, że Ksiądz, z racji swojej wzbudzającej zaufanie postawy, może podjąć ten bulwersujący temat i zacząć walczyć z tym zboczeniem.
  W imieniu społeczności katolickiej w Krakowie liczę na wsparcie Księdza.
  Niech Księdza Bóg błogosławi.
  Pozdrawiam.

  • Kesja mówi:

   A wierni z Krakowa to nie maja tyłka,by go podnieśc i wyjśc z domu?
   Jacek Miedlar ma sie rozmnożyc i za was robotę zrobić?

   • qwark mówi:

    Wkręcania księdza Jacka ciąg dalszy. Aby inscenizacja filmowa nabrała w sieci rumieńców należy teraz księdza zaangażować w jakieś awantury obyczajowe i ustawić go w roli moralizatora a agenturka internetowa w postaci płatnych trolli wypromują na wyżyny oglądalności ten aktorski epizod księdza. „wierni z Krakowa” śmierdzi na odległość ubecką prowokacją, która ma dać dalszy ciąg zdarzeniom. Nie ważne rzeczywistym czy wykreowanym ale dającym się pokazać i o nich opowiedzieć. To nie są zbyt wysublimowane prowokacje ale trzeba jednak zachować minimum ostrożności bo widać że mocno się na księdza Jacka naszykowali.

 25. wolf mówi:

  duperele jakieś… nie ma tu z czego się tłumaczyć…

 26. GROM mówi:

  Sorry, ja chyba jednak nie rozumiem. Sodoma i Gomoria. Nieśże ciulu światło wszędzie, nawet w takich dupianych serialach!

 27. trelemorele mówi:

  Proszę się nie przejmować komentarzami ! każdy znajdzie coś co nie będzie mu pasować.Ja księdzu życzę dążeniu w życiu u boku Chrystusa i pamiętać ze On zawsze jest z nami nie poddawać się i iść za tym co dobre.

  pozdrawiam.

 28. Dariusz Gorski mówi:

  Jeśli kx Jacek zrobił to by ratować przyjaciół, to każdy kto go krytykuje, niech lepiej wetknie sobie palec w dupę !
  Przecież to oczywiste, że krytyczne komentarze, nie są od ludzi wiary, lecz od zakamuflowanego lewactwa i wrogów KK ( tu móglbym wyrecytować długą listę tzw. „kościołów i wyznań” ).
  Zatem jeśli debile uważacie, że należy prowokować Jacka by użył zakazanego w UE słowa „żyd”, to wiem, że niedoczekanie wasze !
  Jacku, nie daj się prowokować wrogom, tu na tym blogu, przyjaciół nie znajdzesz.
  Niech Bóg Ojciec Cię błogosławi – bądź silny dla nas.

 29. JaNuSzEk mówi:

  Pięknie zagrałeś jacku, jesteś cudownym aktorem, w seminarium grałeś rolę seminarzysty, w kapłaństwie zagrałeś księdza (nawet dobrze ci to wychodziło) teraz grasz w świeckim serialu, role dobrali ci perfekcyjnie a ty dałeś się ograć i wciągnąć w to prostactwo. Czas dorosnąć chłopcze, „wyjść z piaskownicy”, tylko gdzie iść i jak się pokazać z gębą obitą….

 30. Marcin Czupryński mówi:

  Zapraszam księże Jacku na mój blog ,nie mogę się skontaktować bo znowu profil mi zablokowali ,a także przysyłają mi kapo do znajomych ,chyba się naraziłem niektórym ale zapraszam księdza .
  http://wypelnijpustke.blogspot.com/

 31. ktos mówi:

  „Czy mogłem pozostawić znajomych w potrzebie bez pomocy? Myślę, że każdy zachowałby się podobnie.”
  ha ha polsat potrzebuje pomocy, biedna mała firma

  przecież celowo cię wystawili na taki scenariusz zeby cie skompromitować, sprzedali cie a ty nazywasz ich znajomymi

 32. G mówi:

  Śmiać mi się chce kiedy czytam te wszystkie komentarze typu: „Ksiądz stracił w moich oczach, jak tak można bluźnić?”. Założę się że 3/4 z komentujących tych post bluźnią regularnie, rzucają k*rwę za k*rwą. Tak to bywa jak się nie widzi samego siebie tylko osądza innych. Trochę pokory 😉

 33. Vlad mówi:

  Po co Ty się człowieku tłumaczysz jakbyś jakąś zbrodnię popełnił????????? :O Serial nie promuje niemoralnych postaw, nie „walczy ze stereotypami” tak jak podobne seriale TVN. Jesteśmy z żoną fanami od pierwszego odcinka i jakbyś nie zauważył to to nie jest serial paradokumentalny tylko kryminalno-obyczajowy, ponieważ fabuła jest ciągła, a karierę aktorską rozważ, bo komuś kto jest znanym i lubianym aktorem łatwiej dotrzeć do większej ilości ludzi, a w tym środowisku jak w żadnym innym potrzebna jest przeciwwaga dla lewackiego, antypolskiego jadu. Weź taką Maję Ostaszewską, wybiła się na jednej mega-gównianej roli i już jest czołową „obrończynią demokracji” w środowisku show-biznesu

 34. Jarek mówi:

  Niepotrzebne to…

 35. Usia mówi:

  I za 135 zł księże Jacku litości od dziś zacznę się modlić za księdza . Słuchałam kazań księdza ,wiele osób pociągał ksiądz do Chrystusa i chyba po to ksiądz przyjął święcenia ..Czasem nawet przyjaciołom trzeba powiedzieć nie , zresztą prawdziwi przyjaciele nie proponowaliby takiej scenki wiedząc że ks. Jacek jest coraz bardziej osobą medialną .

 36. Jacek mówi:

  Drogi Panie Jacku, uważam, że jeśli by się Pan poświęcił karierze aktorskiej, miałby Pan szansę na sukces, bo ma Pan dobrą pamięć, do tego prezentuje się Pan nieźle, a próbka tej roli pokazuje, że absolutnie swobodnie czuje się Pan przed kamerą i robi Pan to w sposób naturalny i efektowny.
  Myślę, że jeśli jest okazja do tego, to warto wykorzystać tak dużo Pana młodego zapału do działania i aktywności w przestrzeni publicznej! Nawet jako aktora – chętnie będę Pana oglądał 🙂
  Skoro młodzi ludzie innych zawodów przechodzą do aktorstwa, dlaczego nie miałby Pan tego zrobić?

 37. Andrzej Trump mówi:

  Ludzie przecież Jacek tylko odegrał kwestię filmową

 38. Przemek Gwarek mówi:

  Zaczął się Wielki Post, może warto posypać głowę popiołem, odbyć pokutę i wrócić na ścieżkę jeśli nie powołania to jednak w dalszym ciągu misji, w ukryciu, z dala od medialnego zgiełku, tłumów i polityki?
  Czy chcesz czy nie, masz Księże niezmazywalne na wieczność znamię Chrystusa Zbawiciela.
  Czy jedna uratowana od piekła dusza nie jest więcej warta niż milion przyjacielskich przysług?
  Czy Jezus nie powiedział: „Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem” (Łk 14,26)”?

  Jeżeli jednak nie chciałeś być Kapłanem, bo inaczej sobie to wyobrażałeś, że będziesz drugim Popiełuszką, to przyznaj się do tego, a nie obrzucaj winą przełożonych zakonnych pod pretekstem żydo-masono-komuny.

  Popatrz na wzór św. Jana Marii Vianeya, na św. Ojca Pio – na ich pokorę i posłuszeństwo.

  Nie brakuje Ci dni kiedy byłeś narzędziem, za pomocą którego Bóg sam sprowadzał się na ołtarz? Kiedy mówiąc „Bóg, Ojciec miłosierdzia, który pojednał świat ze sobą przez śmierć i zmartwychwstanie swojego Syna…” ratowałeś nie jedną duszę od potępienia wiecznego?

  • Kesja mówi:

   Bóg jest stale obecny przez Ducha SW>,a nie marionetka do sprowadzania Go przez jakieś narzędzie.
   Toz to herezja w czystej postaci.Sprawdżcie sami w Biblii,nie wierzcie mi ale Słowu Boga.
   Sprawdżcie!
   Pan Jezus jest w niebie stale aż do powrotu,by rozprawic sie z antychrystem i wstawia sie za nami,a nie stale przez jakies „narzedzie”sie sprowadza na ołtarz.Złozył ofiare 1!!!!JEDEN RAZ i usiadł obok Ojca.Przeczytajcie list do Hebrajczyków bez okularów kościelnych,a zajaśnieje wam Chrystus=Prawda.
   Bez habitu mozna uratować tyle samo albo i więcej dusz.
   zacznijcie ludzie w końcu czytac Swiete Pismo i odnajdywać Prawdę.

   • Przemek Gwarek mówi:

    to jak już do Pisma świętego to:
    „Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew….”
    „To jest Ciało.. Krew moja…”
    „To czyńcie na moją pamiątkę”

 39. MichałNR mówi:

  Jacku, to co zrobiłeś jest ostatecznym dowodem na to, że nigdy nie miałeś prawdziwego powołania kapłańskiego. Ja to wiedziałem już wtedy, kiedy napisałeś w wywiadzie po odejściu z zakonu, że gdybyś został to mógłbyś „tylko” odprawiać Mszę Św. i spowiadać… A przecież to jest istotą Kapłaństwa! To było istotą życia wielu Świętych – np. Patrona kapłanów – św. Proboszcza z Ars, Jana Marii Vianneya. Jeśli dla Ciebie Najświętsza Ofiara i odpuszczanie grzechów to za mało, to znaczy że nigdy nie powinieneś zostawać księdzem. I to nie jest wina modernistów… Po odejściu z zakonu miałeś wiele możliwości. Mogłeś iść np. do FSSPX. Ty jednak wolałeś sutannę zrzucić. Nie zasłaniaj się przy tym posłuszeństwem bo wcześniej nie raz wykazywałeś jego brak… Przykre bo wielu ludzi Ci zaufało. Ja również, i do samego końca popierałem Cię i broniłem. Pozostaje się za Ciebie modlić i mieć nadzieję że kiedyś się opamiętasz, póki nie będzie za późno. Z Panem Bogiem!

  • Kesja mówi:

   Spotkałam mnóstwo sióstr zakonnych,które juz dawno stwierdziły,ze nie mają powołania,ze czuja sie obco w klasztorze i od tego momentu sa już tam 20lat,co roku chcą odejśc i co roku brak im odwagi,że ludzie ich zjedzą.
   Leczą sie więc psychiatrycznie i tak trwaja znerwicowane.
   Jeśli nie miał powołania tego tzn.,że ma powołanie do czegoś innego,niech je znajdzie i niech w nie wejdzie.
   Ważne,by trzymał się Boga i Jego Słowa:Jego Słowa nie bajek ludzkich.
   Jacku Międlarze,
   Serdecznie pozdrawiamy i życzymy błogosławieństwa Bożego od ŻYWEGO Boga,nie martwych figurek,które nic nie mogą.
   Tylko Prawda wyzwala.

  • Kesja mówi:

   Wy w kółko z tym posłuszeństwem,można człowieka zagonić w niewolnictwo.’
   Gdzie Duch Pański ,tam wolność.
   Posłuszeństwo Jezusowi,to nie posłuszeństwo ludzkim przysiegom,które często wmanewrowuja w cos,do czego człowiek ma wewnętrzny sprzeciw.
   Wyfruń na wolność w Jezusie,nie w kościele,a poznasz prawdziwą wolnośc dziecka Bożego.
   Trzymaj sie Jezusa.

  • jędrek mówi:

   nNapisała wyrocznia 😀 W twoim mniemaniu ksiądz to człowiek bezgrzeszny…. Ksiądz to taka sama glina jak my świeccy. Zrobił błąd i po co to roztrząsać? Sami święci z kryształowymi sumieniami nagonkę na księdza robią. Ksiądz z racji tego, że jest osobą duchowną bez względu czy nosi sutannę czy już nie (śluby kapłańskie są dożywotnie jak małżeństwo i nieodwracalne i żadna ręka ludzka ich nie cofnie) to tym bardziej jest podatny na szatańskie knowania niż zwykli świeccy. Więc zamiast pitolić smutki, że ksiądz nie miał prawdziwego powołania lepiej się pomódl za księdza. Żaden ksiądz nie będzie dobrym księdzem jak się świeccy za nich modlić nie będą. Idź cwaniaczku jeden z drugim na księdza zobaczymy jakie kozaki będziecie. Zaraz się okaże, że żaden ksiądz idąc tym chorym tropem nie miał powołania i nie będzie nawet komu nas świeckich spowiadać z naszych „świeckich” grzechów.

 40. Kesja mówi:

  Ludzie,
  pewnie sam teraz patrzy i widzi,że to nie dla elity taka rola lecz dla lewackiego trola.
  Młody jeszcze i daje sie podejść.A jak młody człowiek to jaki zazwyczaj?-głupi.
  Ważne,by sie od głupoty odwrócić a nie w niej tkwic.
  Ciekawe,czy to przypadek ,ze gwałtownie potrzebowali aktora,czy tez chodziło o takie komentarze jak powyżej,by chłopak poszedł w niebyt.
  To samo zrobili z M.Kowalskim,rozpracowali go psychologicznie,by go zneutralizować.
  Proszę sie nawrócić całym sercem do Pana Jezusa i trzymać sie WYŁĄCZNIE Bożej Prawdy ,SŁOWA BOŻEGO,nie nauk koscielnictwa.
  Jezus to nie re-ligia ale re-relacja z Żywym Bogiem.

 41. BuX2 mówi:

  No skoro to tylko scenariusz i taka była rola rowerzysty…. to co by było gdyby się posypała rola gacha Pani sierżant 🙂

 42. Obserwator mówi:

  Prawdę mówiąc nie wierzyłem, że to prawda a jednak… Gdyby nie te wulgaryzmy to jeszcze by jakoś przeszło. Przepraszam że w ten sposób to ujmę, ale gdyby to nie miała być rola rowerzysty tylko jakaś „miłosna” to też by ksiądz zagrał? Dla wielu był ksiądz autorytetem… Warto przeanalizować motywy „przyjaciół” od tego serialu, bo wystąpieniem w tym ogłupiającym paradokumencie dał się ksiądz ściągnąć na poziom niższy niż te pseudo-produkcje. Warto było by wypowiedzieć się szerzej, ale również uznać w pokorze swój błąd.

 43. Jacek, człowiek orkiestra haha ? popieram, Bóg dał talenty po to, by z nich korzystać, nawet jeśli czasem trzeba nagiąć pewne prywatne przekonania.
  I przyznam szczerze, że taki język, dość wyrazisty, do mnie przemawia. Hahah

 44. Rzymski Katolik mówi:

  Myślałem, że to fałszywka. A to był prawdziwy pan Jacek Międlar ( dla mnie niestety już nie Ksiądz ). Szok ! Wielkie rozczarowanie ! A mieliśmy takie nadzieje związane z osobą Jacka Międlara ! Takie żydowskie plugastwa w mowie Polaka ?! Nie mówiąc o tym, że Katolika ?! I to jeszcze za zapłatą ?! I żadnych przeprosin ?!

  • A. mówi:

   „A mieliśmy takie nadzieje związane z osobą Jacka Międlara !” No właśnie, wasze nadzieje… Wasze nadzieje są zbyt szerokie, niekonkretne i niedookreślone by jedna osoba była w stanie je spełnić! Cokolwiek by facet teraz nie zrobił, zawsze znajdzie się ktoś rozczarowany, że zachował się nie tak jak „powinien”. Już teraz obrywa mu się z różnych stron i środowisk (nawet od tych podobno życzliwych) ,aż przykro na to patrzeć. Dajcie mu żyć wg jego własnego pomysłu. Ponadto, zgadzam się z tym, co napisała internautka wyżej – pan Jacek powinien ostrożniej dobierać sobie znajomych. Niektórzy ludzie są tak cyniczni, że w głowie się to nie mieści, bez pardonu potrafią wykorzystywać czyjeś szczere intencje właśnie w imię „przyjaźni” czy jakiejś „słusznej”sprawy.

  • Wojtuś mówi:

   Z ciebie katolik jak z dupy trąba

 45. Seba mówi:

  mialem napisac tu obrazliwy komentarz, lecz zrezygnowalem. Nie chce Cie obrazac, bo pewnie jestes wartosciowy gdzies tam, ale prosze przestan obrazac mnie i innych ludzi w swoich wystapieniach. Pokaz, ze masz klase ziomeczku

 46. nikt mówi:

  Nie pojmuję tego oburzenia. Czy uczciwy zarobek jest powodem do obrzucania kogoś błotem? Czy to jakaś hańba? Dla mnie hańbą jest branie pieniędzy od mafii ściągającej haracz w postaci podatków, czyli tzw. pieniędzy „publicznych”.

 47. b mówi:

  Nie wpuścili ćwoka do Anglii to musiał jakoś se odrobić te stracone $$$. A swoją drogą jak na takiego tuff prawicowca to dzwonienie na pały to skucha…

 48. Szok mówi:

  „mam je gdzieś. ci co hetują mają albo siano w głowie, albo depczą wartość przyjaźni.”

  Co za pycha!

  To nie hejty ale opinia ludzi do tej pory życzliwych na widok plugastwa. Nie można mieć na ustach Jezusa Chrystusa, pozować na potencjalnego przywódcę który wypowiedział wojnę żydostwu i rownocześnie grać w żydowskich produkcjach dla ogłupiania gojów za garść szekli. I jeszcze to głupkowato tłumaczyć. Ohydna hipokryzja i pycha. No ale jaki kościół, tacy kapłani.

  • Łukasz mówi:

   „Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony” (Ewangelia św. Łukasza 14,11).
   Panie Jacku Międlar, jak Pan wie PYCHA jest grzechem głównym, dlatego tym bardziej mi przykro, że brnie Pan w grzech. Lepiej by było, gdyby posypał Pan głowę popiołem a nie szukał jakichś bzdurnych tłumaczeń.

   Szkoda mi niezmiernie, że straciłem do Pana szacunek. Już nawet abstrahując od tej pożal się Boże „roli”.
   Cofam subskrypcję kanału na YT.pl.
   Pozdrawiam i modlę się o to, by wrócił Ksiądz Jacek Międlar, który zdobył mój szacunek po wygłoszonych kazaniach, a odszedł „Pan” coraz większa GWIAZDECZKA Międlar.

 49. trójca święta mówi:

  Trzymamy za ciebie kciuki synu.

 50. Konrad Zakrzewski mówi:

  Ten co pobił Ksiedza Jacka to ewidentnie żydzisko.
  I niech otworzą się niedowiarkowm oczy, jak żydy biją polskich katolickich kapłanów.
  Jestem z Toba Księże Jacku.
  Tak trzymaj.

 51. Waldemar Kodur mówi:

  Waldemar Kodur mówi,
  Księże Jacku proszę się nie przejmować wpisami. 135 zł to są to niewielkie pieniądze. To tylko 30 litrów paliwa do samochodu albo jedna para spodni.
  Wiem ile kosztuje utrzymanie syna pomimo, że Filip jest w seminarium. Pozdrowienia od syna, mojej żony i ode mnie.
  W marcu postaram się Księdza wspomóc i niech się Ksiądz nie przejmuje wpisami
  pozdrawiam z Panem Bogiem
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  z modlitwą WK

 52. Ryj mówi:

  Szykuje się ostrzejsza interpretacja Ojca Mateusza? 😀

 53. waj mówi:

  No to się Pan zdemaskował. Lech B. też dobrze grał, nawet się tak w tą rolę wczół, że zapomniał swojej ksywy „Bolek”.
  Z takimi zdolnościami aktorskimi, można grać księdza, chłoptasia ze scenki, narodowca, a być tylko gejem.

  • waj mówi:

   Podwójne życie pedałów to norma. Z jednej strony łatwe pieniądze pod sułtanną, a z drugiej używanie czyli „real life”.
   Wrocław to zbieranina przesiedleńców, rządnych pieniędzy i kariery oportunistów. Ludzie prawi stanowią tam mniejszość, patrioci ze Lwowa zostali przetrzebieni przez wojnę i komunizm. Pozostał mix-syf, którego efekty widać. Pozdrowienia karierowiczu z Banderlandu. *wiem, że tego nie opublikujech, ale na pewno przeczytasz

 54. Jadźka Klapiździachów mówi:

  jestem zdegustowana…no no… nie pasuje do image jaki kreuje ks Jacek wokol siebie… nie podoba mi sie to

 55. Jadźka Klapiździachów mówi:

  czy ksiadz jest niezrównoważony i nie panuje nad soba co robi, co mowi i jak sie zachowuje?

 56. ratrak mówi:

  UDANA PROWOKACJA zakończona kompromitacją.
  Nie powinien był ufać nawet swojej koleżance ponieważ za to co robi mógł podzielić los księdza Popiełuszki.
  Udało się wystawić go do głupiej prowokacji i materiał błyskawicznie podchwyciła Wupa i inne mendia.
  Pomijam że nie powinien przeklinać bo to grzech a on sam się z tego może wyspowiadać i to jego sprawa.
  Ale służbom udało się go rozegrać cacy. To jest śmierdząca sprawa i nie może się już z tego nawet wytłumaczyć.
  No chyba że potwierdzi iż koleżanka jest 100% godna zaufania i nagle na planie faktycznie zabrakło „aktora” cooo zaaa bduuura grubą nicią szyta NIE wierzcie w propagande – MYŚLCIE SAMI !!!! Takie rzeczy to kiedyś nie raz robiła Milicja Obywatelska. Kompromitacje to ich specjalność a potem morderstwa.

 57. x. Łukasz mówi:

  Proszę Księdza,
  czy tego nas uczono w seminariach, że można czynić zło w imię przyjaźni…? O ile pamiętam to cel nie uświęca środków. Wulgaryzm, wulgaryzmem pozostanie, pomijając inne aspekty…

  Przepraszam, że w takiej formie się odzywam, ale inne są utrudnione, a odzywam się i piszę to właśnie w imię przyjaźni prawdziwej, która chce dobra dla współbrata w kapłaństwie, a nie wystawia Go na coś co uwłacza Jego godności kapłańskiej, której nie traci się nigdy…

  Z Bogiem, Księże

 58. AB mówi:

  Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od złego pochodzi „, „Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje. Lecz Jezus mu odrzekł: Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz.”

 59. Marion_B mówi:

  Nie kupuję wersji z przyjacielem.W kastingach wystepuje sporo osób i maja kontakty do nich. Po co kombinować. Przyznać się do po prostu do zagrania i tyle. Powody jakies były. Ciekawość, małe pieniądze, zrobieie czegoś na przekór. Nie wiem i chyba mało ważne. prosta prawda ucina spekulacje i kończy dyskusję. NIc strasznego się nie stało. Głosy histeryczne to fanatycy albo trolle. Nie ma świętych. Robi pan dużo dobrego a tej nagonki na pana trudno już słuchać. LUDZIE DAJCIE JUŻ SOBIE NA WSTRZYMANIE.

 60. Marian mówi:

  Dajcie spokój.chciał chłop dorobić, żyć trzeba.
  A wy wszyscy tacy święci? Nigdy nie przeklinacie?

 61. Bartek mówi:

  Znając życie pozostawiono Jacka przed faktem dokonanym, czyli jest bardzo prawdopodobne że został wrobiony.
  Pewnie nie wiedział jaką role ma do zagrania. Po ostaniach wydarzenia w GB można się wiele spodziewać. Czasami nie mamy wpływu na skutki naszych decyzji. Znając go chciał dobrze a wyszło jak wyszło. Jacka Międlar nie owija w bawełnę ale za togo cenie

 62. AgnieszkaUlatowska mówi:

  Księże Jacku, dla Księdza zawsze będę mieć dużo szacunku! Proszę nie przejmować się tymi, którzy tak zaciekle chcą Księdza zranić. Rzucają kamieniem nie widząc własnych grzechów. Wspieram Księdza duchowo! I nic tego nie zmieni. Pozdrawiam serdecznie. 🙂

 63. monikafaustyna mówi:

  Nie przystoi Księdzu tak kląć… Dobrze, że nie wysypała im się obsada w filmie o satanistach czy w pornolu…. Myślałam, że Ksiądz ma klasę. Nie wolno złamać sumienia nawet dla koleżanki w potrzebie.

 64. Damage mówi:

  Jakim Ty jestes zjebem i pozerem,żal. Myslałem kiedyś ze to wszystko to nagonka na Ciebie,weż sie kurwa człowieku taniej sensacji lecz.

 65. Łukasz mówi:

  „Gdyby nie znaleźli zastępcy otrzymaliby wysokie kary finansowe.” A, jak w obronie kasy to wszystko gra. Szatan „pięknie” to zorganizował.
  Co do przekleństw – poczytajcie jak na przekleństwa reagował św. o. Pio.

 66. Zwyklak mówi:

  Dlaczego ksiądz to zrobił… 🙁 teraz to lewactwo i aj waje mają używanie… Każdy czasem popełnia błędy, jedni to rozumieją, inni nie chcą zrozumieć i obracają przeciwko nam niestety.

 67. Tomek mówi:

  Księże Jacku , wiesz że jestem cały z Tobą , ale Twoje ( samo wystąpienie w tym serialu tv jest złe ) tłumaczenie że to tylko rola a nie Twoja inwencja , skłania do identycznej odpowiedzi , tych zdegenerowanych pseudo artystów z teatru powszechnego . Przezież idąc Twoim tokiem odpowiedzi , oni powiedzą , że to też tylko rola a nie ich inwencja . Przykre to bardzo . Myślę że chyba lepiej było powiedzieć PRZEPRASZAM .
  P.S. Fajnych ma ksiądz znajomych , którzy takie miny podkładają i to dla jakich tv .

  • Tylko czy ja bluźniłem przeciwko Chrystusowi? To istotowa różnica.

   • Tomek mówi:

    Wprost nie , ale każde przekleństwo jest bólem naszego Pana Jezusa Chrystusa , nowym gwoździem do Jego Krzyża . Wczorajszą Koronkę odmówiłem za księdza i wierzę w księdza w dalszym ciągu . Ludzka rzecz upadać , ale wtedy człowiek staje się dzieckiem bożym gdy się podnosi i idzie dalej tylko w dobrym kierunku . Niech Pan Bóg księdza ma w opiece , błogosławi i uchroni od zła ( no i takich znajomych/przyjaciół ) .

 68. Mariusz Malec mówi:

  Zdecydowanie nie powinien Ksiądz grać w filmach scen z przekleństwami, przemocą, erotycznych itp., bo to stawia Księdza w złym świetle i obniża jego autorytet. Jest Ksiądz kapłanem, a więc najbliższym współpracownikiem Chrystusa i Jego świadkiem daleko większym niż człowiek świecki.
  Pana znajoma z agencji powinna mieć na uwadze, że jest Ksiądz osobą duchowną i nie proponować Księdzu takich scen, a jeżeli to zrobiła to znaczy, że jest niemyśląca lub celowo w to Księdza wrobiła. Nie zdziwię się, jeśli za jakiś czas znajdzie się w internecie odpowiednio spreparowany filmik zatytułowany „Ksiądz Międlar klnie jak szewc”.

 69. Marian Mariański mówi:

  Oj Jacek aleś ty naiwny! A nie pomyślałeś, że to była ustawka? Może specjalnie powiedzieli, że na gwałt potrzebują mężczyzny? Tyle chłopów na świecie a ty jako były duchowny trochę nie wypada tyle przekleństw i wulgaryzmów źle to o tobie świadczy. Jeszcze żebyś wziął rolę tego drugiego bo on tak nie przeklinał to jeszcze by to jakoś wyglądało a tak zaprezentowałeś się z bardzo złej strony i to niestety jest woda na młyn dla wszystkich twoich przeciwników. Pozdrawiam i życzę więcej rozwagi. Czołem Wielkiej Polsce!

 70. Jan mówi:

  Samo życie. Ksiądz też człowiek. Nie udawajcie takich świętoszków i zgorszonych. Codziennie na ulicy, w tramwajach słyszę nie takie bluzgi i nigdy nie słyszałem żeby ktoś publicznie zaprotestował. W internecie łatwo być bohaterem.
  Szanuję red. Jacka Międlara bo też zdarza mi się reagować podobnie na chamskie zachowania.

 71. Mewka mówi:

  Księże, ci przyjaciele, za którymi Ksiądz tak obstaje, nie są Księdza przyjaciółmi. Zwyczajnie Księdza „wystawili”.
  Czy Ksiądz myśli, że zagranie roli takiego rowerzysty sprawiłoby trudność komukolwiek innemu? Czy ta znajoma od zatrudniania nie ma już innych znajomych? I nawet w sytuacji, gdyby wszyscy jej znajomi byli akurat zajęci, to czy nie znalazłby się choć jeden, który dla zagrania w serialu, nie zmieniłby swoich planów?
  Syrach, w różnych przestrogach i radach stawia sprawę jasno: „Nie wykraczaj przeciw ludowi miasta ani nie poniżaj siebie wobec tłumu.”
  Z komentarzy widać, jak wielu poczuło się zgorszonych. Ksiądz sam dobrze wie, co mówił Jezus o zgorszeniu. Może Ksiądz podziękować swoim „przyjaciołom”.

 72. aga mówi:

  Myślę, że jednak powinien ksiądz był odmówić, bo jest ksiądz osobą publiczną i taki występ nie licował z powagą tych idei, które ksiądz reprezentuje. Znajomi też powinni zdawać sobie sprawę i w ogóle o to nie prosić. Rozumiem, że ksiądz chciał pomóc, ale trzeba to było zrobić przez załatwienie osoby trzeciej, anonimowej do tej roli.

 73. aldona mówi:

  A ja uważam,że to była prowokacja,zwykle w takich sytuacjach nie dają czasu do namysłu i nie za bardzo wiesz w co wchodzisz,jak już umowę podpiszesz..

 74. qwark mówi:

  Panie Jacku, jak można być tak naiwnym aby dać się tak wkręcić.Dla jakiej stacji kręcony jest serial? Nagle wysypała się obsada, tak? I co nie mieli jednego człowieka żeby odegrał tę rolę? No i ten tekst który księdzu podłożyli do odegrania, ubecka szkoła rodem z sowietów, pewnie w GazWyb wznieśli toast za pańskie umiejętności aktorskie. Jak nie można kogoś szantażować na podstawie faktów z jego życia to trzeba spróbować coś zarejestrować na taśmie nawet jakby to miała być tyko filmowa inscenizacja. Może do szantażu się nie nadaje ale będzie krążyło po sieci i skutecznie sparaliżuje wysiłki księdza w sprawach dla niego i dla nas najważnieszych. Smutne to że człowiek zaangażowany i świadomy dał się tak podejść.

 75. Jacek Zakrzewski mówi:

  Ze wszystkiego da się wyprowadzić dobro. Ja, jako rowerzysta w imię tego epizodu telewizyjnego postanawiam być wyrozumiały dla pieszych chodzących po ścieżkach i walczyć ze swoimi przejawami agresji na drodze a to u mnie realny problem.

 76. jrm mówi:

  Jacku , lub Panie Jacku . Jak wolisz .Komentarz który poprzedza mój ,chyba byłoby mi łatwo podpisać. Jednakoż wzbudzasz moje zaufanie i stanowczo stoję przy Twej obronie.A do tych co to psy na Jacku wieszają kieruję te oto słowa: kochani , czy Wam rozum odjęło ? Czy ktoś z Was jest tak kryształowym by domagać się od Jacka lśnienia kryształu ? Czy to nie większość z Was klnie w żywy kamień bez umiaru i bez zastanowienia i przy byle okazji ?
  Czy to w złości czy radości, czy całkiem nie zwracając uwagi że się wulgaryzmu użyło ? Choćby zejebistujac ? Jak można z powodu tak durnej sprawy poniewierać człowieka psychicznie !? Faktem jest że u „cywila” słowa z tego filmu nie zrobiłyby takiego wrażenia jakie robią przy świadomości że tą rolę odgrywa ksiądz. No ale bez przesady .Aż się prosi w tej sytuacji by wspomnieć o rzuceniu kamieniem , drodzy rodacy.

 77. Znawca Tematu? mówi:

  Od dzisiaj przestane się pierdolić i liczyć ze słowami w moich komentarzach 🙂

 78. Kanchan mówi:

  I will right away clutch your rss as I can’t in finding your email subscription link or e-newsletter service.

  Do you’ve any? Kindly allow me realize in order
  that I may subscribe. Thanks.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ