„Zabij bliźniaka”. Aborcyjna oferta Norwegów dla obcokrajowców

Eugenika nabiera coraz większego rozpędu. Ministerstwo Zdrowia w Norwegii zezwoliło na barbarzyńskie akty, rodem z publikacji Francisa Galtona, Margaret Sanger czy Josefa Mengele. Tym razem „selekcja ludzkości” dosięgła nienarodzone bliźniaki. Aborcyjny horror został ubrany w garnitur nic nieznaczącej „redukcji płodu”, proponowanej wszystkim europejskim kobietom.

Liberalizacja prawa aborcyjnego w Norwegii postępowała krok po kroku. Kierując się znaną maksymą historia magistra vitae est, warto przyglądnąć się procesowi liberalizacji prawa aborcyjnego, któremu zostali poddani Norwegowie.

Od kary śmierci do rzezi niewiniątek

Jeszcze w 1687 roku za zamordowanie nienarodzonego dziecka groziła kara śmierci. Niecałe dwieście lat później, zniesioną tę karę, jednocześnie podtrzymując jej bezwzględny zakaz. Dopiero po dynamicznym rozwoju ideologii eugenicznej końcem XIX wieku, w Stanach Zjednoczonych, barbarzyński trend „selekcji ludzkości” począł – według ścisłych zaleceń jej pionierów – wkradać się do świadomości europejskiej. W 1902 roku wprowadzono przepisy zezwalające na aborcję, gdy ciąża zagrażała żuciu matki lub gdy istniało duże prawdopodobieństwo przyjścia na świat martwego dziecka. Początek XX wieku, to był pierwszy etap na drodze relatywizacji, będącej diabelskim narzędzie na drodze realizacji eugeniki w świecie. Potem już wszystko nabierało zawrotnego tempa. Pierwsze przemówienia feministek i padające stwierdzenia: Podstawą wszystkich wolności jest władza nad własnym ciałem i wszystkim co się w nim znajduje. Inaczej jest tylko w przypadku niewolników.

Po burzliwych debatach w 1978 roku przyjęto ustawę, która obowiązywała do „wczoraj”: „Aborcja na żądanie kobiety w pierwszych 12 tygodniach ciąży, do 18 tygodnia z przyczyn medycznych, prawnych, eugenicznych i społecznych za zgodą odpowiedniej komisji. Po 18 tygodniu ciąży aborcja jest dopuszczalna jedynie z racji medycznych i eugenicznych”. Myśleliśmy, że już gorzej być nie może. Jednak lewactwo, kolejnymi nowelizacjami aborcyjnych ustaw, totalnie się rozpuściło. Niewinnej, norweskiej krwi jest im za mało. Zapragnęli umoczyć swoje dłonie we krwi zagranicznych bliźniaków.

Selekcja bliźniaków

W połowie października, dr Torunn Janbu, urzędnik w ministerstwie zdrowia, obwieściła, że kobiety w ciąży spodziewające się bliźniaków lub większej liczby dzieci, będą mogły dokonać aborcji na wybranych dzieciach. Nie będzie miało żadnego znaczenia, czy dziecko jest zupełnie zdrowe, czy też nie. Decyzja należy do matki. Bez względu na powody, którymi będzie się kierować lub ich absolutny brak. Powodem może być zbyt małe mieszkanie, jak w przypadku piosenkarki Natalii Przybysz, niechciana płeć poczętego dziecka, rozszczep wargi, zespół Downa, czy wreszcie „paraliżujące zaskoczenie”, że pod sercem matki nie rozwija się jeden – jak planowano – ale dwa lub więcej „płodów”. Może to być też zwyczajna, lewacka, rządna krwi zachcianka, albo okazja do wypromowania w mediach wydawanego krążka lub książki.

Dr Torunn Janbu

– Nie mamy nic do powiedzenia na tematy etyczne. My jedynie mamy poinformować lokalne służby zdrowia, o tym jak wypełniać prawo – wymijająco powiedziała Janbu.

Oprócz fundamentalnych problemów etycznych dotyczących zabijania jednego lub więcej dzieci „ciąży wielopłodowej”, lekarze ostrzegają, że „selektywna aborcja” niesie poważne zagrożenie dla zdrowia, zarówno matki, jak i dla poczętego dziecka, które ma zostać utrzymane przy życiu. Decyzja o selektywnej aborcji na bliźniakach, została podjęta wbrew negatywnym opiniom zdecydowanej większości lekarzy.

– Nie znaleźliśmy żadnej korzyści medycznej przemawiającej za tą decyzją. Wręcz przeciwnie, to naraża drugie dziecko na niebezpieczeństwo, gdyż „zabieg” zwiększa ryzyko poronienia – potwierdziła dr Brigitte Heiberg Kahrs, specjalista w medycynie płodowej w szpitalu Świętego Olafa w Oslo.

Norweskie ministerstwo zdrowia zezwala na dokonanie aborcji na wybranych dzieciak tzw. „ciąży mnogiej” do 12. tygodnia od momentu poczęcia. Dla tamtejszego resortu nie jest istotne, że w 12. tygodniu dzieci mają odciski palców, wykształcone wszystkie główne narządy, zawiązki zębów i zdolność do zwijania palców u rąk i nóg. Nowelizacja ustawy aborcyjnej w Norwegii to aborcyjny horror i barbarzyństwo do kwadratu, będące tragiczną realizacją postulatów największych pionierów eugeniki ze Stanów Zjednoczonych z końca XIX wieku.

Wydaje się, że gorszej decyzji od tej, którą podjął norweski resort zdrowia, podjąć się nie da. Jednak w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, będących kolebką ideologii eugenicznej, przepisy są jeszcze bardziej liberalne. Choć Norwegia pozwala na aborcję do 12 tygodnia z jakiegokolwiek powodu, wiele amerykańskich stanów umożliwia kobietom, aby zabiły nienarodzonych dzieci do 20 tygodnia ciąży, a nawet później.

Ustawa dla obcokrajowców!

Gdyby dobrze się przyjrzeć norweskiemu prawu, nowelizacja ustawy dla samych Norwegów nie wnosi nic nowego. Przecież od 1978 roku w Norwegii jest zgoda na aborcję na życzenie kobiety, do 12. tygodnia ciąży. Nowe przepisy mają zachęcić kobiety z innych krajów do przyjazdu do Norwegii w celu wykonania tam owych zabiegów. Jedynym warunkiem jest przyjazd do tego kraju i uiszczenie należnej opłaty, bo niezależnie od stanu zdrowia poczętego dziecka będą mogły bezproblemowo dokonać na nim aborcji. Ten chory pomysł, w pierwszej kolejności ma na celu sprowadzenie kobiet z Danii i Szwecji, ponieważ aborcja eugeniczna – przez środowiska lewicowe eufemistycznie nazywana „selektywną redukcją embrionalną” – jest w tamtych krajach zabroniona. Norwegowie liczą na rozwój turystyki aborcyjnej, czyniąc z siebie europejskie, „aborcyjne Eldorado”, jednak nie opływające w złoto, ale w krew nienarodzonych.

– Wszystkie kobiety, niezależnie od tego czy są Norweżkami czy obcokrajowcami przebywającymi w Norwegii, mają takie samo prawo do aborcji i redukcji ciąży – powiedziała Torunn Janbu.

Janbu, która niczym „matka aborcji eugenicznej” Margaret Sanger, ma zamiar partycypować w eksterminacji nie tylko nienarodzonych Norwegów, ale wszystkich europejczyków.

Owoc demoliberalizmu

Po co piszę o aborcyjnych dziejach Norwegii? Podobna historia może stać się częścią naszej Ojczyzny i innych europejskich krajów. To zwłaszcza przestroga dla Polski, na którą naciska zezwierzęcony, neomarksistowski, zatruty demoliberalizmem światopogląd Unii Europejskiej, który prowadzi do debat nad fundamentalnymi prawami. Efekty są tragiczne. Kolejno otwierane furtki na drodze liberalizacji aborcyjnych ustaw, prowadząc tym samym Europę do totalnego upadku, w pierwszym zaś rzędzie zepsutą do szpiku kości Norwegię.

Tekst ukazał się na łamach tygodnika Warszawska Gazeta.

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

8 odpowiedzi na „„Zabij bliźniaka”. Aborcyjna oferta Norwegów dla obcokrajowców

 1. A słowo stanie się ciałem! mówi:

  Oto tacy są posłańcy!
  Wywyższyliśmy jednych z nich ponad drugich.
  Wśród nich są tacy, z którymi mówił Bóg;
  i wywyższył jednych z nich w hierarchii.
  I daliśmy Jezusowi, synowi Marii,
  jasne dowody,
  i umocniliśmy Go przez Ducha świętego.
  I gdyby zechciał Bóg,
  to nie zwalczaliby się ci,
  którzy przyszli do nich,
  kiedy już otrzymali jasne dowody.
  Lecz oni się poróżnili.
  Wśród nich byli tacy, którzy uwierzyli,
  i wśród. nich byli tacy, którzy nie uwierzyli.
  A gdyby zechciał Bóg,
  to oni nie walczyliby ze sobą.
  Lecz Bóg czyni to, co chce.
  O wy, którzy wierzycie,
  rozdawajcie z tego, w co was zaopatrzyliśmy,
  zanim nadejdzie dzień,
  kiedy nie będzie ani handlu,
  ani przyjaźni, ani wstawiennictwa.
  Niewierni są niesprawiedliwi!
  Kor 7,12-16

 2. KL mówi:

  Jaki tu dac komentarz ? To wola o pomste do nieba ! Czy ten plugawy swiat dlugo jeszcze bedzie istnial ?

 3. gina mówi:

  Prosze Ksiedza, wysluchalam program z Polsatu z ksiedza udzialem i uwazam,ze ten program byl prowadzony w sposob nieuczciwy. Najwazniejsza mysla przewodnia bylo, aby wykorzystac argumenty, jakie maja przeciw ksiedzu cie ksiezowie, ktorzy stoja za TVN TVN24, tokfm, Polsat itd. prowadzaca posluzyla sie przy tym argumenatcja sluzaca do nalozenia na ksiedza kary. I to byla os programu. Przy tym manipulacje w postaci zbyt duzego uogolniania tresci wypowiadanych przez ksiedza, kwestii zwiaznych z obecnoscia publicznosci, prowadzeniem dyskusji, przypisywaniem tresci niewypowiadanych przez ksiedza itp. Pare dni temu ogladalam ten sam program z innym uczestnikiem. Przepraszam, ze zrobie porownanie, bo chodzi o Stonoge, PRZEPRASZAM, ale mi chodzi o styl prowadzenia programu i tam dawala sie wypowiedziec, podkreslala niektore tresci, kiedy padaly slowa znieslawiajace – wprost- nie reagowala.
  Postanowilam napisac, bo odsluchalam apel o zapowiadanym procesie sadowym.
  Przede wszystkim istotne jest to co bedzie w pozwie. Moze zdecyduje sie ksiadz na upublicznienie go, wtedy bedzie mozna sie konkretnie odniesc, ale co chialam powiedziec, to, ze ksiadz pelni misje – tu na pewno ksiedza argumenty beda istotniejsze, ale istota misji jest czasami nawet wyostrzenie problemu, zeby dotrzec do sumien ludzi. Mozna wtedy uzyc retoryki nieco ostrzejszej, szczegolnie wtedy, kiedy slyszy sie popieranie czynu, ktory wprawdzie calkowicie nie jest penalizowany, ale co do ktorego stale tocza sie dyskusje, nie ma jednoznacznych ocen, co do ktorego coraz pojawiaja sie propozycje legislacyjne zakazujace calkowicie aborcji. Wskazuje na to takze wzrastajacy odsetek ludzi, opowiadajcych sie przeciw. Stad tak otwarte wystapienia poslanki, moga wywolywac reakcje obrony nienarodzonych.
  Co do grozba musialaby brzmiec: zobcie jej krzywde a tak to nie bylo sformulowane. Poza tym, poslanka wdaje sie w rozne akcje – zaklocenie wykladu w liceum – po ktorych nastawienie do niej ludzi moze sie pogarszac, niezaleznie od tego co ksiac napisal czy powiedzial. Wiec, jezeli otrzymuje pogrozki (o ile je rzeczywiscie otrzymuje,), czy czuje sie zagrozona, to moze wynikac z jej aktywnosci.
  Nie wiem w jakim miescie bedzie sie odbywal proces. Pewnie z powodu oddalenia nie bede mogla w nim uczestniczyc, ale chcialabym w jakis sposob pomoc a co istotniejsze wesprzec ksiedza.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie i z Bogiem

 4. Myślę więc jestem mówi:

  Żywy Płomieniu miłości Niepokalanego Serca Maryi oślepiaj szatana

  Źle się dzieje ale co robimy by temu zapobiec? Jak myśli Pan (ks) Jacek Międlar?
  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-10-20/aborcja-wybranego-z-blizniat-na-zyczenie-nowe-prawo-w-norwegii/

  Żywy Płomieniu miłości Niepokalanego Serca Maryi oślepiaj szatana

 5. jerzy kozłowski mówi:

  Czyżby Brejwik miał trochę racji ? Międzynarodowy cenzor (czytaj żyd) nie pozwala mi przeczytać manifestu Brejwika , tak samo jak książki Adolka ,,Main Kamp”.
  Wygląda na to że boi się czegoś – czyżby tym czymś była prawda ?
  Żydzi już od 1900r. planowali wprowadzić rząd światowy , krajem wyznaczonym do tego od początku była Rosja. Niestety ale to ich plemię stoi za eugeniką dla goi na całym świecie.
  Przykładem komunistyczne Chiny -agenda ONZ i podwiązywanie jajników pod przymusem indiańskim kobietom . Według żydów to ich plemię ma zaludnić ziemię a my jako niewolnicy mamy im służyć. Mówił o tym żydowski papież czyli naczelny rabin Izraela. (szokujące słowa rabina Owadi)

 6. Ania mówi:

  Czy możemy porozmawiać na priv?

 7. Tadeusz mówi:

  Paweł z Tarsu jest posłańcem Boskim, uczniowie Jego są straszni
  niewiernym, a ludzcy pomiędzy sobą. Widzicie jako się schylają,
  kłaniając Panu, i wzywając Jego miłosierdzia, zajęci są jedynie
  chęcią podobania się Jemu. Dowody pobożności ich okazują się na
  ich czole. Pentateuchum i Ewangelja porównywają ich gorliwość do
  ziarnka pszenicy, które wyrasta z ziemi. Ono wzrasta, powiększa się
  i umocowywa na swoich korzeniacŻniwak spogląda na nie z
  radością. Takimi są wierni, cnoty ich obudzają zjadłość
  niegodziwych; lecz Bóg przyrzekł swoje miłosierdzie tym, którzy
  przyjęli wiarę i czynią dobrze. On bowiem przeznaczą im
  chwalebna nagrodę.
  Mt 5,12-14

 8. Linda mówi:

  Yo, that’s what’s up trulufhlty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ