Zapraszam na Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu 11.11.2018. “Życie i śmierć dla narodu!”

11 listopada 2018 roku, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ulicami Wrocławia po raz kolejny przejdzie marsz polskich patriotów – Marsz Polski Niepodległej. To będzie wielka manifestacja polskości i upamiętnienie odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. W tym roku będziemy kroczyć pod hasłem „Życie i śmierć dla Narodu”.

Na marsz zapraszamy wszystkich Polaków, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny. Zapraszamy rodziny z dziećmi, kombatantów, młodzież, kibiców, osoby starsze, patriotów i narodowców.

Jesteśmy przekonani, że nasza manifestacja po raz kolejny stanie się dumą Wrocławia, zgromadzeniem polskich patriotów ponad podziałami, uroczystym świętowaniem oraz zdecydowanym sprzeciwem wobec antypolonizmu, który nabiera coraz większych rozmiarów, a od lat dręczy stolicę Dolnego Śląska. Mamy świadomość, że także i tym razem na wieść o Marszu Polski Niepodległej środowiska lewicowe i żydowscy osadnicy zamieszkujący w naszej Ojczyźnie dostaną białej gorączki, a antypolscy awanturnicy będą chcieli nasz marsz zakłócić i doprowadzić do awantury. Niedoczekanie!

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to rocznica wyjątkowa. Z tego względu liczymy na jeszcze wyższą frekwencję podczas marszu niż w latach ubiegłych. Manifestacja rozpocznie się o godz. 17.00 i wymaszeruje spod Dworca PKP (skwer przy ul. Piłsudskiego i ul. Peronowej) na wrocławski Rynek Główny, na który tym razem wkroczymy od ulicy Świdnickiej.

Prosimy, by zabrać na marsz polskie flagi narodowe. Plakaty można odbierać w sklepie Kibol we Wrocławiu (ul. Kościuszki 32).

PLAKAT w formie elektronicznej i ten artykuł – PODAJ DALEJ

Marsz Polski Niepodległej 11 listopada 2018 - Wrocław

Marsz Polski Niepodległej 11 listopada 2018 – Wrocław

Organizatorami wydarzenia jest środowisko wrocławskich patriotów i narodowców oraz kibice Śląska Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *