O 5G, szczepionkach, Szumowskim, inwigilacji i wirtualnym pieniądzu. Jacek Międlar w telewizji wRealu24 [WIDEO]

W czwartek (23.04.2020) Jacek Międlar był gościem Krzysztofa Lecha Łukszy w telewizji wRealu24. Tematem rozmowy było wykorzystywanie koronawirusa przez polityków do ograniczania praw obywatelskich i wdrażania powszechnej inwigilacji. W ocenie Międlara koronawirus jest pretekstem do podejmowania działań, których politycy nie odważyliby się wdrożyć w normalnych warunkach. Podkreślił, że wielu naukowców wskazuje, iż zagrożenie związane z pandemią jest wyolbrzymiane, a wdrażane restrykcje są przesadne.

ZOBACZ: Prof. Wittkowski: „Restrykcje przedłużą epidemię, a szczepionki nie są potrzebne. Nie bądźcie pokorni!”

Oceniając działania ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, Jacek Międlar stwierdził, że do pewnego momentu odgrywał rolę pozytywną i podejmował dobre decyzje oraz uspokajał nastroje społeczne, ale obecnie prowadzi bardzo niebezpieczna grę obliczoną na sterroryzowanie Polaków.

– Szumowski dał się wmanewrować w bardzo niebezpieczną grę, która prowadzi do najgorszego, zwłaszcza gdy zestawimy jego wypowiedzi z deklaracjami chociażby prof. Flisiaka z Białegostoku, który twierdzi, że ten, kto się nie zaszczepi, będzie zbrodniarzem przeciwko ludzkości – powiedział Międlar podkreślając, że w ten sposób dokonuje się stygmatyzacji ludzi i przedstawia ich jako tych, którzy nie chcą poświęcić się dla dobra ogółu.

ZOBACZ: „Przeciwnicy szczepień to zbrodniarze przeciw ludzkości”. Skandaliczne słowa prezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

W rozmowie poruszono też kwestię naśladowania przez Polskę rozwiązań stosowanych w Izraelu. Jacek Międlar mówił również o protestów Żydów przeciw restrykcjom wprowadzanym przez rząd Benjamina Netnajhu oraz o testach na obecność koronawirusa, które dają fałszywy wynik dodatni, w efekcie czego zdrowi ludzie trafili na oddział zakaźny.

ZOBACZ: Testy na koronawirusa w Izraelu: Dziesiątki zdrowych seniorów skierowano na oddział zakaźny! Czy w Polsce grozi nam to samo?

Odpowiadając na pytanie, czy weźmie udział w wyborach prezydenckich, Jacek Międlar stwierdził, że zrobi to jedynie w przypadku, gdy będzie miał pewność, że głosowanie korespondencyjne będzie przeprowadzone w sposób gwarantujący zachowanie tajności. Jeśli będzie musiał podać swój PESEL łącznie z kartą do głosowania, to udziału w wyborach nie weźmie. Wskazał też, że w sytuacji, gdy karta z danymi osobowymi i karta do głosowania będą wrzucane do skrzynek osobno, nie będzie możliwości weryfikacji ważności oddanego głosu, ponieważ w przypadku podania fałszywych danych nie będzie można ustalić, która karta do głosowania została wypełniona przez osobę podająca nieprawidłowe dane.

Warto posłuchać tego bardzo ciekawego wywiadu i warto odwiedzić sklep wPrawo.pl, gdzie znajdziecie wiele ciekawych książek m.in. Moja walka o prawdę” Jacka Międlara (TUTAJ) i „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” Katarzyny Treter-Sierpińskiej (TUTAJ).

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ