Izrael okiem podróżnika Marcina Malika [WIDEO – cz. 1/2]

Media kłamią. Zwłaszcza te mainstreamowe, niejednokrotnie powiązane z partiami politycznymi czy organizacjami pozarządowymi. Tak było, jest i pewnie – co piszę z żalem – będzie. Przynajmniej nic nie zwiastuje zmiany na lepsze. Na szczęście są podróżnicy – obiektywni obserwatorzy, którzy relacjonują to co zobaczyli na własne oczy w krajach, które większość z nas zna tylko z telewizji lub Internetu.

Marcin Malik to prawdziwy pasjonat. Zwiedził już ponad 50 krajów na całym świecie. Jednym z nich jest Palestyna, przez niektórych zwana Izraelem i to ona stała się przedmiotem pierwszego wywiadu, który z nim przeprowadziłem. Obraz Izraela, który wyłania się z opowieści Malika jest przerażający: piekło nienawiści, gdzie wzajemnie zwalczają się dwa zwaśnione narody. Wjeżdżając do Izraela jako turysta nie da się „nie dotknąć” polityki z nim związanej. Nie można też przejść obojętnie wobec niechęci do chrześcijaństwa, „brudnych gojów” oraz dezinformacji w lokalnych mediach, które przypominają Monty Pythona.

Zachęcam do wysłuchania pierwszej części rozmowy z Panem Marcinem. Wywiad (bez reklam) jest dostępny w aplikacji wPrawoTv (pobierz/aktualizuj i subskrybuj). W ścieżce dźwiękowej pojawił się niewielki szum – za co bardzo przepraszam. Blog Marcina Malika – KLIK.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ