Ambasador apeluje, by obywatele Izraela jak najszybciej opuścili Polskę! Turczyn odleciał: „Nadal będziemy przyjmować Żydów” [WIDEO]

Ambasador Izraela w Polsce Aleksander Ben Zvi wezwał wszystkich obywateli Izraela, by jak najszybciej opuścili Polskę. Apeluje, by jak najprędzej znaleziono lot poza granicami Polski, gdyż w naszym kraju zatrzymano ruch powietrzny. Swoje wezwanie argumentuje tym, że nie wiadomo czy w Polsce zostanie wprowadzona pełna kwarantanna. 

Wezwanie do wyjazdu Żydów z Polski prędko zostało wykorzystane przez znaną z arogancji Katarzynę Markusz (red. naczelny żydowskiego portalu) do ataku na Polaków i węszenie antysemitów: Co by się nie działo na świecie, to grono antysemitów i kompletnych imbecyli zawsze ma ochotę się wypowiedzieć w komentarzach – napisała.

W podobnym tonie wypowiedział się niejaki Andrzej Turczyn, znany ze współpracy z byłym przyjacielem Mariana Kowalskiego, Pawłem Chojeckim: Polacy popierają Izrael! Nienawistne wpisy jakie tu się pojawiają są od obłąkanych ludzi, od sowieckiej hołoty wytresowanej w nienawiści do Żydów, to jest bez związku z polskością. My Polacy zawsze gościnnie przyjmowaliśmy i nadal będziemy przyjmować Żydów! – napisał sugerując, że naród polski popiera ludobójstwo, które od ponad 70 lat wojska izraelskie przeprowadzają na palestyńskich cywilach (PRZECZYTAJ). Czy można upaść niżej? A może jeszcze duecik Markusz i Turczyn stwierdzi, że emanacją polskiego patriotyzmu jest przyklaskiwanie żydowskim nienawistnikom sugerującym, że „Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemców” i „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”?

Andrzej Turczyn
Andrzej Turczyn

Przypomnijmy, że oskarżony o korupcję premier Benjamin Netanjahu wprowadził surowe restrykcje w walce z koronawirusem. Obywatele Izraela zarzucają mu wprowadzanie dyktatury pod płaszczykiem zwalczania epidemii (WIĘCEJ TUTAJ).

Przeczytaj:

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ