Znieważył i groził śmiercią Jackowi Międlarowi! 8 miesięcy ograniczania wolności dla „anonimowego” kompana Marty Lempart

Krzysztof P., sympatyk wrocławskiego KOD-u i pomocnik aborcjonistki Marty Lempart, został skazany za kilkukrotne znieważenie i grożenie śmiercią Jackowi Międlarowi. Usłyszał wyrok 8 miesięcy ograniczenia wolności.

Ostatnie podrygi śmiecia Międlara. Międlara już szukają i skończy jak ten z Głogowa (Paweł Chruszcz – powieszony na sznurze – przyp. red. – TUTAJ), więc nie ma co się przejmować. Przekaż tej kur*ie Międlarowi żeby obracał się za siebie na ulicy bo skończy jak naziol z Głogowa. Przynajmniej tak w trawie piszczy. Międlar twój czas się kończy będziesz wisiał jak ten z Głogowa. Poluję na tego sku**ysyna – to jedne z wielu wpisów, które pod adresem Jacka Międlara wypisywał Krzysztof P., pomocnik Marty Lempart.

Mimo trudności z ustaleniem miejsca pobytu Krzysztofa P., który sądził, że jest anonimowym i bezkarnym internetowym cwaniakiem, w grudniu 2019 roku usłyszał zarzuty. Prokuratura oskarżyła go o popełnienie przestępstwa z art. 190 § 1 kk (kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) i art 216 § 1 kk (kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności). Kim jest sam oskarżony?

To kompan Marty Lempart. W sierpniu 2018 roku był aktywnym uczestnikiem pikiety zorganizowanej przez Lempart, kilka dni po patriotycznej manifestacji na wrocławskim rynku, w mediach nazywanej „spotkaniem autorskim z Jackiem Międlarem”. Krzysztof P. trzymał wtedy m.in. transparent wzywający do nienawiści na autorze książki „Moja walka o prawdę”. Przypomnijmy, że podczas awanturniczej pikiety zorganizowanej przez Lempart, odśpiewywano pieśni na cześć komunistów i doprowadzono do awantury. Oskarżony nie kryje swojej sympatii do inicjatyw wrocławskiego Komitetu Obrony Demokracji oraz pozostałych środowisk awanturniczej lewicy. W sieci chętnie publikował zdjęcia z haniebnymi grafikami, czemu przyklaskują reprezentanci tzw. totalnej opozycji.

26 lutego 2020 został skazany na karę 8 miesięcy ograniczenia wolności, zobowiązując oskarżonego do wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cel społeczny w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym. Jak udało nam się ustalić mężczyzna był wcześniej karany, m.in. za oszustwa, co zdaje się być standardem w środowiskach lewicowych. Przesiedział już w swoim życiu kilka miesięcy za kratami. Teraz czas na kolejnych.
PRZECZYTAJ: Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i pozuje na „obrończynię demokracji”. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Krzysztof P. podczas skandalicznej pikiety Marty Lempart przeciwko Jackowie Międlarowi. Odśpiewywano wtedy pieśni na cześć komunistów
Krzysztof P. podczas skandalicznej pikiety Marty Lempart przeciwko Jackowie Międlarowi. Odśpiewywano wtedy pieśni na cześć komunistów
Marta Lempart i wyznawca szatana (?)
Marta Lempart i wyznawca szatana (?)

Przeczytaj:

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ