Podsumowanie roku 2019, czyli cenzura i prokuratura [WIDEO]

Kilka dni temu napisałem: Niebawem na wprawo.pl  opublikuję film-podsumowanie roku 2019. Będzie nietypowo. Pokażę twarze prokuratorów i sędziów z ich antypolskimi orzeczeniami. Pokażę co przeszedłem przez ostatnie miesiące i jak nadzwyczajna kasta bezczelnie pluje nam w twarz! Słowa dotrzymuję i poniżej publikuję dla Państwo zapowiedziane nagranie.

W tym roku na własnej skórze doświadczyłem czym jest druga kadencja „dobrej zmiany”, czyli jak na naszych oczach powstaje Izrael a la Judeopolonia… w Palestynie na kościach bezbronnych dzieci, w Polsce, na kanwie demokracji, nękając i cenzurując niepokornych publicystów. Z uwagą wysłuchajcie mojego nagrania i zauważcie, że antypolskie „szwadrony śmierci” zwarły szyki. Jeśli dzisiaj się z tego śmiejesz, wiedz, że jutro będziesz musiał przyznać mi rację. Mimo wszystko, z chrześcijańskim optymizmem: Szczęśliwego Nowego Roku!

PS. O TEJ SPRAWIE ZAPOMNIAŁEM WSPOMNIEĆ W NAGRANIU:

Wesprzyj nas i projekt „Rozmowa ze świadkiem rzezi wołyńskiej”:
http://wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
http://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj artykuły, o których mowa w nagraniu.

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ