„Zatrzymanie Międlara to dobry prezent na Chanukę”. Redaktor żydowskiego portalu zadowolona z akcji ABW

– Zatrzymanie byłego księdza Jacka M. przez ABW za szerzenie nienawiści do Żydów to dobry prezent na Chanukę – napisała na Twitterze redaktor naczelna portalu jewish.pl Katarzyna Markusz.

Z zatrzymania Jacka Międlara ucieszył się też Jonny Daniels. Informację o skandalicznej akcji ABW skwitował jednym słowem: „Good”.

  • Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5 Laptopy, razem z innym sprzętem wykorzystywanym do pracy, zostały zabrane przez ABW.

Mój komentarz: Nie wiedziałam, że wsadzanie Polaków do więzienia to dla Żydów dobry prezent na Chanukę. Dzięki szczerości Katarzyny Markusz już to wiem i zaczynam zastanawiać się, ile jeszcze takich prezentów otrzymają Żydzi pod rządami „dobrej zmiany”. Co do wpisu Jonny’ego Danielsa – musiał chłopina bardzo zmartwić się na wieść o wypuszczeniu Jacka na wolność. Zapewne trzeba było Międlara rozstrzelać i wtedy dopiero byłoby „good”, prawda?

Źródło informacji: wPrawo.pl

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ