UWAGA! „ABW zabrało wszystko, by uniemożliwić mi pracę!” Zrzutka na laptopy dla Jacka Międlara!

ABW podczas bezprawnego wtargnięcia do mieszkania Jacka Międlara skonfiskowało wszystkie przedmioty, których używał w swojej pracy. W związku z tym prowadzona jest zbiórka na niezbędne mu narzędzia, de facto skradzione przez służby:

„Godzina 6 rano. ABW budzi nas, mówi „Kurwo otwieraj, kurwo otwieraj!”. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, „zabieraj psy, kurwa!”- mówi z niesmakiem Jacek. – Przez 6 godzin w moim domu prowadzono różne czynności. Potem pozwolono mi się ubrać. Zabrano mi ponad 145 koszulek z krzyżem celtyckim gdyż stwierdzono, że jest to symbol nienawiści. Ich łączna wartość to około 8 tysięcy złotych. Zabrano mi dwa komputery, telefony komórkowe. Zostawiono mnie bez niczego, aby zrujnować moją
pracę dziennikarską. Bo, jak się później okazało, postawiono mi zarzuty za felietonistykę – uśmiecha się z niedowierzaniem poszkodowany przez ABW. – Taka to jest wolność słowa w wykonaniu komunistycznego zamordyzmu.”

W kraju, w którym władze są przeciwko obywatelom, jedynie pomoc międzyludzka może przezwyciężyć terror. Zainteresowanych wsparciem Jacka w tej trudnej sytuacji prosimy o wejście w poniższe linki:

Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5

Zrzutka na pomoc prawną: https://zrzutka.pl/j8nxjz/wplac

Wsparcie finansowe dla Jacka Międlara: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie

Źródło: wPrawo.pl

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ