ABW ośmieszone! Polacy po interwencji służb w domu Jacka Międlara nie zostawili na funkcjonariuszach suchej nitki

Mimo usilnego milczenia mediów, sprawa aresztowania Jacka Międlara nie ucichła. Skandaliczne zachowanie służb nie pozostało bez echa w  polskim Internecie. Na szczęście, nie został on jeszcze ocenzurowany na tyle, by zamknąć usta wszystkim komentującym.

„Mafia przy ABW to pikuś” – komentują internauci pod filmem z zatrzymania, na którym ABW skrada się chyłkiem pod furtkę zatrzymanego.

„Dobrze, że czołgiem nie wjechali – ironizuje następna osoba. – Przecież mógł ich pozabijać Pismem Świętym!!!”

„Gdyby policja miała ze cztery helikoptery więcej, to by mu na dachu desant zrobili” – zauważył inny komentujący. Wypowiedzi w tym tonie nie brakuje. Fakt najścia przed świtem bezbronnego człowieka przez uzbrojony oddział służb dość jednoznacznie kojarzy się z mrocznymi praktykami stanu wojennego. Co więcej, zachowanie służb wzbudziło niepokój wśród niektórych, przejętych losem kraju, którzy z troską wytknęli im brak profesjonalizmu:

„Nie było kursu użycia klamki???” – zapytywał widz, odnosząc się do brutalnego potraktowania furtki kopniakiem.

„Nie, no stanowczo mogli poczekać jeszcze do pełnej godziny i zadzwonić do drzwi.  Oglądnąłem kilka razy ten film i szczerze zacząłem się martwić o jakość i życie naszych brygad antyterrorystycznych. Żaden z nich nie był w gotowości do strzału. Tu raczej chodziło bardziej o pokazówkę i zastraszenie.  Jeżeli nie, to apel do władz przeznaczcie więcej funduszy na szkolenia bo inaczej przy kontakcie z „prawdziwym gangsterem”  znów usłyszymy w mediach o śmierci funkcjonariuszy. Panowie a ta furtka, pełna profeska. Brawo Wy. Moim skromnym zdaniem prokuratura jeżeli już musiała mogła wysłać patrol policji nawet o tej 6tej rano.”

„Jacek, tak komuniści obchodzili 38 rocznicę u Ciebie w domu” – zauważono. Nie brakło głosów wsparcia wobec redaktora. Można by uznać, iż tak, jak za komuny, terror i naciski władzy znów przyniosły skutek odwrotny do zamierzonego. Polscy patrioci łączą się bowiem coraz bardziej,  czy to na marszu, czy w Internecie. A komunistyczne służby zamiast nieść postrach same siebie wystawiły na pośmiewisko.

Źródło: YouTube/ PantaRhei

Obejrzyj:

https://wprawo.pl/2019/12/14/aresztowanie-jacka-miedlara-nagranie-z-monitoringu-wideo/
Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ