Antykomuna we Wrocławiu – 13 grudnia 2019. „Ponad podziałami w hołdzie ofiarom stanu wojennego”

13 grudnia 2019, w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, ulicami Wrocławia przejdzie „Antykomuna”, czyli marsz polskich patriotów upamiętniających ofiary stanu wojennego i kategorycznie sprzeciwiających się komunistycznej zarazie wciąż obecnej w polskiej przestrzeni publicznej. (Post)komunistyczne inklinacje mainstreamowych publicystów, polityków, prokuratorów i sędziów to realny problem, z którym borykamy się od lat, dlatego tym bardziej „Antykomuna” to potrzebna inicjatywa. Szczególnie po krwawej prowokacji magistratu i policji 11 listopada 2019 podczas Marszu Polaków we Wrocławiu dajmy wyraz patriotycznej, antykomunistycznej solidarności i przybądźmy do Wrocławia – ponad podziałami!

Start około 150 metrów (w kierunku galerii dominikańskiej) od pomnika ofiar zbrodni katyńskiej we Wrocławiu. Dlaczego tam? Bo ja W parku – wszystko będzie bardzo widoczne, zatem nie ma obaw, że ktoś się nie odnajdzie. Wymaszerujemy o godzinie 18.30.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU – TUTAJ
POBIERZ PLAKAT I PODAJ DALEJ

Antykomuna 2019
Antykomuna 2019

Przeczytaj:

https://wprawo.pl/2019/12/09/awantura-we-wroclawskim-ratuszu-gigantyczne-nagrody-dla-kierownictwa-glodowe-pensje-dla-urzednikow/
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ