[WYWIAD] Prowadzi Fundację Wołyń Pamiętamy. Policja skonfiskowała jej tablet i telefon. Za co? Ujawniamy kulisy! [WIDEO]

Dzisiaj przed 7 miałam odwiedziny policji z nakazu prokuratury warszawskiej w wiadomej sprawie. Zabrano mi telefon i tablet stad nie mam dostępu do swojego głównego konta Katarzyna Sokołowska. Ukraińcy będą próbować oskarżyć mnie o tzw. modną mowę nienawiści – poinformowała na Twitterze prezes Fundacji Wołyń Pamiętamy, inicjatorka licznych wydarzeń upamiętniających ofiary ludobójstwa na Wołyniu i na terenie Małopolski Wschodniej. Uważamy, że podobnie jak katowanie Polaków na marszu we Wrocławiu, tak i ta sprawa nie może przejść przez echa. Z gnębioną patriotką przeprowadziliśmy wywiad.

Katarzyna Sokołowska wyjawia kulisy najścia przez policję i tłumaczy co spowodowało, że prokuratura sięgnęła po takie metody. Okazuje się, że bezpośrednim powodem najścia była odpowiedź patriotki na haniebne słowa „prominentnego” Ukraińca, który Polaków porównał do zwierząt. W rozmowie z Jackiem Międlarem prezes Fundacji Wołyń Pamiętamy tłumaczy czym konkretnie zajmuje się jej organizacja oraz przybliża kulisy koncertu patriotyczno-kresowego w Przemyślu (zrzutka). Zachęcamy do obejrzenia wywiadu.

Nagranie z nieco lepszym dźwiękiem już niebawem w tym artykule.

Wesprzyj naszą działalność:
//wprawo.pl/wsparcie
http://paypal.me/jacekmiedlar
//sklep-wprawo.pl

Przeczytaj i obejrzyj:

https://wprawo.pl/2019/11/16/wazne-zamieszczamy-wszystkie-nagrania-z-marszu-11-11-we-wroclawiu-sutryk-i-policja-maja-krew-na-rekach-wideo/
Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ