Policjanci obijali bez opamiętania! Poważnie ranny dziś wyszedł z dołka. „Sutryk ma krew na rękach”

Powszechnie wiadomo, że policja w III RP na ogół jest dyspozycyjna wobec partii rządzącej. Na wrocławskim Marszu Niepodległości zachowanie służb przekroczyło jednak wszelkie granice.

OBEJRZYJ NAGRANIA Z MARSZU I PRZECZYTAJ: Komunikat organizatorów marszu 11.11 we Wrocławiu. „Antypolska prowokacja. Zaraz będziemy ich sprzątać”

Istnieją poważne podejrzenia, że jako pierwsi race odpalili policjanci w kominiarkach. Prowokacje przez nich zainicjowane nie tylko uderzyły w dobre imię organizatorów.  Brutalnie poturbowany został jeden z zatrzymanych uczestników marszu. Bezzasadne okaleczenie oraz pogwałcenie wszelkich praw obywatelskich – oto, na co mogą liczyć Polacy ze białych kasków.

W związku ze skandaliczną postawą władz miasta, Jacek Międlar składa dziś zawiadomienie do prokuratury na prezydenta Sutryka oraz Ciążyńskiego. O niedopuszczalnym, brutalnym postępowaniu policji zostanie powiadomione listem MSWiA. Sprawcy wydarzeń z Wrocławia nie mogą pozostać bezkarni. Mają krew na rękach.

Źródła: twitter

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ