List otwarty do RPO Adama Bodnara ws. skatowania Polaków w czasie marszu 11.11.2019 we Wrocławiu [WYŚLIJ LIST]

Panie Rzeczniku,
bardzo proszę, aby pochylił się Pan nad ludem Wrocławia, zwanego miastem spotkań, który podczas radosnego pochodu z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, kroczący pod hasłem „Żeby Polska była Polską” został skatowany przez policjantów i zamaskowanych zbójów niewiadomego pochodzenia (zdjęcie dostępne: https://twitter.com/jacekmiedlar/status/1194971248981401600/photo/1), którzy zdawali się mieć wyjątkowo dobre stosunki ze wspomnianymi funkcjonariuszami policji. Używali oni pałek teleskopowych, czyli sprzętu, którym nawet za PRL-u nie dysponowało ZOMO, a co Pan z uwagi na swój wiek powinien pamiętać. Po nieskutecznej delegalizacji zgromadzenia został utworzony tzw. „kocioł” uformowany przez policjantów w białych kaskach, tłum napierający z tyłu i budynki po obu stronach ulicy, przez co zdezorientowani ludzie, w tym kobiety, dzieci i starcy, nie mieli gdzie uciekać. Wiele osób zostało poszkodowanych, na bruk Wrocławia – tak jak w latach 80. – polała się polska krew, zaś katujący policjanci nie udzielali poszkodowanym pierwszej pomocy (nagranie z zajścia: https://twitter.com/jacekmiedlar/status/1194711477569110022).
Jest Pan znany z brania pod swoje skrzydła homoseksualistów, żydów oraz stłuczone szyby w synagogach, przeto liczę, że polskich gojów z Wrocławia również otoczy Pan opieką.
Niech Pan pamięta, że Pana KONSTYTUCJA to także nasza KONSTYTUCJA, czyli jak podkreślają Pana stronnicy (TY i JA).
Z poważaniem, w imieniu organizatorów marszu, Polak-chrześcijanin
Jacek Międlar

Obywatelko, Obywatelu RP, wyślij list do Pana Rzecznika.
Adres:
Rzecznik Praw Obywatelskich
Adam Bodnar
Aleja Solidarności 77
00 – 090 Warszawa
E-mail: [email protected]

Przeczytaj i wyślij do szefa MSWiA:

https://wprawo.pl/2019/11/13/list-otwarty-do-szefa-mswia-mariusza-kaminskiego-ws-brutalnej-pacyfikacji-wroclawskiego-marszu-zeby-polska-byla-polska/
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ